Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Prezantohuni ketu

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
BLOODY_ALBOZ
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 4
Name : 0
Points : 0
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Thu Feb 28, 2008 1:49 pm

hi un jom mallisti forumeve

kush do na i gjo te me boj na squillo se nuk e di as si shruhet hahahahahah


o dano ho me ja shkrujta ne ke forumi jot


klm te gjithps:kokaina te duhet na i furnizim ty lol Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Thu Feb 28, 2008 2:09 pm

mir se e prune koken edhe ti Very ..klm yllo puc

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Fri Feb 29, 2008 3:08 pm

Pershendetje te gjithve dhe mir se ju gjeta mallista te vegjel :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Fri Feb 29, 2008 3:11 pm

patrokli shkruajti:
Pershendetje te gjithve dhe mir se ju gjeta mallista te vegjel :)
ja mir se na erdhe mallist i modh lala
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Fri Feb 29, 2008 3:48 pm

patrokli prsh dhe mir se na ke ardh... kalosh sa me bukur zemer

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Fri Feb 29, 2008 7:15 pm

patrokli shkruajti:
Pershendetje te gjithve dhe mir se ju gjeta mallista te vegjel :)

Mire se na paske ardh mer MALLIST (pem thym)

:afro:

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sat Mar 08, 2008 2:45 pm

Pse kisha iden qe je mashkull ti Blero...

Sipas Fotos i bie te jesh femer... e emrin duhet ta kesh blerina Shkurt Blero eee

Klm lal mes shoqeris tone.

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sat Mar 08, 2008 3:53 pm

ku esht blero?!!!!!!! se spo shoh gje une... shock

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
interesant
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 32
Location : Toke
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sat Mar 08, 2008 3:56 pm

- ka ikur Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sat Mar 08, 2008 3:59 pm

i ka fajet cocaina... Very ai vec sherre ben..

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
interesant
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 32
Location : Toke
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sat Mar 08, 2008 4:09 pm

- hahahahaha Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sat Mar 08, 2008 5:50 pm

blerta pse sherr mi, me ke bona sherr un eeeeeee

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sat Mar 08, 2008 7:21 pm

uuuuuuu ju raft damlloja mos ma luni bleron se osht goc per shpi :P :P :P

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
lost
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 156
Location : hell
Name : 0
Points : 0
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sun Mar 09, 2008 8:48 pm

ore u prezantova une ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://kinezi.fforum.biz
oficeri
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 1
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sun Mar 09, 2008 10:53 pm

Pėrshėndetje pėr tė gjithė, mire se ju gjeta, e veqanarisht e pershėndes Danon!Pune te mbare vlla!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Mon Mar 10, 2008 1:03 am

pershendetje oficeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
naki
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 5
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Mon Mar 10, 2008 1:28 pm

Ok mbasi hyra i fundit po prezentohem dhe une:

EMRI: Naki
Fisi: GASHI (Deri ne tradhetimin e Bajram Currit ishim opozit e fisit Krasniqi)
Viti i prodhimit: 1973
Vendi i prodhimit: Kosovė ( pak me te meta dola kur iken dritat - kriza energjetike)
Prejardhja: Akoma e padefinuar sipas 1244-shit (shkenca thote nga majmuni, Kurani thote nga balta (dheu), nėna me thote se nuk ka kesi djali si ti, kurse babi thote se ky nuk eshte pjella ime por e vete djallit.
Gjatesia: 205 cm
Nr. I kepucve: 46 veres, 48 dimrit me qerap te leshta
Gjendja Martesore: vejan
Hobi: qafethyerat
Quota: Nuk rrej pa fol dhe anasjelltas
Profesioni: avanturier
Ushqimi i preferuar: Pasuli pa mish me nje spec djeges
Pija e Preferuar: Rasoji
Femra e preferuar: Raza ( e kerkoj prap si Raza)
( arsyetim: 1.kur nuk mund ti lidh dy fjal te sakta
2.Kurr nuk flet pa rrejt dhe anasjelltas
3.I ka dy shtepi kurr nuk flen ne to
4.I ka dy diploma i ka marr me leke)
Gjendja Biologjike: I virgjer ( normal nga gjunjet e me poshte dhe kjo eshte duke ju falenderuar eres se keqe te kembeve nga qorapat)
Permbledhje: Shpresoj se krejt i thashe e juve ju faleminderit qe nuk i lexuat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Mon Mar 10, 2008 4:38 pm

mir se na ke ardh Very ku je me ftyr se ke humb fare...hajt pra qafen edi vet ti kiss

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Mon Mar 10, 2008 4:40 pm

oficeri shkruajti:
Pėrshėndetje pėr tė gjithė, mire se ju gjeta, e veqanarisht e pershėndes Danon!Pune te mbare vlla!


prsh oficero mir se na ke urdheruar Very kalosh sa me bukur

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
lost
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 156
Location : hell
Name : 0
Points : 0
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Mon Mar 10, 2008 10:40 pm

hmmmm blerta kujt i thu qafen ti mi :evil: :evil: :evil:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://kinezi.fforum.biz
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Tue Mar 11, 2008 1:23 am

naki shkruajti:
Ok mbasi hyra i fundit po prezentohem dhe une:

EMRI: Naki
Fisi: GASHI (Deri ne tradhetimin e Bajram Currit ishim opozit e fisit Krasniqi)
Viti i prodhimit: 1973
Vendi i prodhimit: Kosovė ( pak me te meta dola kur iken dritat - kriza energjetike)
Prejardhja: Akoma e padefinuar sipas 1244-shit (shkenca thote nga majmuni, Kurani thote nga balta (dheu), nėna me thote se nuk ka kesi djali si ti, kurse babi thote se ky nuk eshte pjella ime por e vete djallit.
Gjatesia: 205 cm
Nr. I kepucve: 46 veres, 48 dimrit me qerap te leshta
Gjendja Martesore: vejan
Hobi: qafethyerat
Quota: Nuk rrej pa fol dhe anasjelltas
Profesioni: avanturier
Ushqimi i preferuar: Pasuli pa mish me nje spec djeges
Pija e Preferuar: Rasoji
Femra e preferuar: Raza ( e kerkoj prap si Raza)
( arsyetim: 1.kur nuk mund ti lidh dy fjal te sakta
2.Kurr nuk flet pa rrejt dhe anasjelltas
3.I ka dy shtepi kurr nuk flen ne to
4.I ka dy diploma i ka marr me leke)
Gjendja Biologjike: I virgjer ( normal nga gjunjet e me poshte dhe kjo eshte duke ju falenderuar eres se keqe te kembeve nga qorapat)
Permbledhje: Shpresoj se krejt i thashe e juve ju faleminderit qe nuk i lexuat
un e fillova leximin nga fundi kshuqe vetem kte fjaline e fundit lexova Very
te pershendes ene behu i cik aktiv se esht mbush forumi gjith pertac lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Tue Mar 11, 2008 11:13 am

666 shkruajti:
hmmmm blerta kujt i thu qafen ti mi :evil: :evil: :evil:

ati nakit mer Very se e ka qef vet ai qafen....pse te erdhi keq ty?

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»


Edituar pėr herė tė fundit nga **blerta** nė Tue Mar 11, 2008 5:04 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Roxana
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 266
Location : Parajse
Name : 0
Points : 0
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Tue Mar 11, 2008 4:16 pm

O Naki ke harru qe kemi lon takim ne dy me duket 😢
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Tue Mar 11, 2008 5:03 pm

jo mi je gabim e ka len me mua takimin:P

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Roxana
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 266
Location : Parajse
Name : 0
Points : 0
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Tue Mar 11, 2008 7:07 pm

:o as mos te te shkoje mendja blerte se te vrava Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohuni ketu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ANTARET {*_*} :: PREZANTIMET-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website