Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Prezantohuni ketu

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Fri Dec 05, 2008 5:58 am

Ju pershendes te gjitheve ne vecanti dano-n. Shpresoj qe tia kalojme sa me mire sebashku )) ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Fri Dec 05, 2008 3:34 pm

mireserdhe vl_girl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sat Dec 06, 2008 3:50 am

mirese te gjeta bukuroshja_dr Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sy zeza
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1314
Age : 44
Location : Gjermani
Name : 0
Points : 29
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Mon Dec 08, 2008 10:14 am

vl_girl shkruajti:
Ju pershendes te gjitheve ne vecanti dano-n. Shpresoj qe tia kalojme sa me mire sebashku )) ok
mir se ke ardhur dhe te uroi te kalosh si me se miri me ne te gjith se bashku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Tue Dec 09, 2008 2:15 am

sy zeza shkruajti:
vl_girl shkruajti:
Ju pershendes te gjitheve ne vecanti dano-n. Shpresoj qe tia kalojme sa me mire sebashku )) ok
mir se ke ardhur dhe te uroi te kalosh si me se miri me ne te gjith se bashku
Miresetegjeta sy zeza. Faleminderit per mikpritjen Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Tue Dec 09, 2008 5:12 pm

vl_girl ne te tjeret nuk na ke hic ne vecanti e sa me kalu rradhen na ke:(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Tue Dec 09, 2008 5:54 pm

patrokli shkruajti:
vl_girl ne te tjeret nuk na ke hic ne vecanti e sa me kalu rradhen na ke:(
prape ketu me dole, u thashe se shpetova nga ty. ec ktu ec ktu kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Wed Dec 10, 2008 2:43 am

ouuuuuuuuuu pse ke dash me mu mcef ti mua kshu e?Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Wed Dec 10, 2008 4:19 pm

zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Fri Dec 12, 2008 7:35 am

vl_girl shkruajti:
Ju pershendes te gjitheve ne vecanti dano-n. Shpresoj qe tia kalojme sa me mire sebashku )) ok
Mir se ke ardh lal ene shpresoj te kalosh sa me bukur ketu ok

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Fri Dec 12, 2008 5:48 pm

Dano shkruajti:
vl_girl shkruajti:
Ju pershendes te gjitheve ne vecanti dano-n. Shpresoj qe tia kalojme sa me mire sebashku )) ok
Mir se ke ardh lal ene shpresoj te kalosh sa me bukur ketu ok
mirese te gjeta dano, zemer zemer te jap kete si fillim njeher Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Tue Dec 16, 2008 8:53 pm

MIRĖ SE JU GJEJĖ
Jam Shaban Cakolli,nga Dardana e Kosovės,pėrkohėsisht jetoj dhe veproj nė NRW tė Gjermanisė.Mė gjėrėsisht do tė njihemi nė aktivitetet e mė tejme.
Shpresoj tė kalojmė mirė sė bashku.
rrespekt zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Tue Dec 16, 2008 9:07 pm

shaban cakolli shkruajti:
MIRĖ SE JU GJEJĖ
Jam Shaban Cakolli,nga Dardana e Kosovės,pėrkohėsisht jetoj dhe veproj nė NRW tė Gjermanisė.Mė gjėrėsisht do tė njihemi nė aktivitetet e mė tejme.
Shpresoj tė kalojmė mirė sė bashku.
rrespekt zemer
Mire se erdhe lal shpresoj te kalosh caste sa me te bukura ne shoqerine tone edhe faleminderit per teje ok

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Tue Dec 16, 2008 9:37 pm

shaban cakolli shkruajti:
MIRĖ SE JU GJEJĖ
Jam Shaban Cakolli,nga Dardana e Kosovės,pėrkohėsisht jetoj dhe veproj nė NRW tė Gjermanisė.Mė gjėrėsisht do tė njihemi nė aktivitetet e mė tejme.
Shpresoj tė kalojmė mirė sė bashku.
rrespekt zemer
Mire se ERdhe Shaban dhe Qendrim te kendshem..;)

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Tue Dec 16, 2008 9:51 pm

ju flm,per pritejen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Wed Dec 17, 2008 2:44 am

shaban cakolli shkruajti:
MIRĖ SE JU GJEJĖ
Jam Shaban Cakolli,nga Dardana e Kosovės,pėrkohėsisht jetoj dhe veproj nė NRW tė Gjermanisė.Mė gjėrėsisht do tė njihemi nė aktivitetet e mė tejme.
Shpresoj tė kalojmė mirė sė bashku.
rrespekt zemer
Mire se erdhe Shaban. Kalofsh sa me mire, ketu midis nesh Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sy zeza
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1314
Age : 44
Location : Gjermani
Name : 0
Points : 29
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Wed Dec 17, 2008 9:42 am

shaban cakolli shkruajti:
MIRĖ SE JU GJEJĖ
Jam Shaban Cakolli,nga Dardana e Kosovės,pėrkohėsisht jetoj dhe veproj nė NRW tė Gjermanisė.Mė gjėrėsisht do tė njihemi nė aktivitetet e mė tejme.
Shpresoj tė kalojmė mirė sė bashku.
rrespekt zemer
Mir se ke ardhur dhe uroi qe te kalosh si me se miri me te gjith se bashku respekte je i nderuar nga ana ime megjithese te njoh edhe ne forume tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Wed Dec 17, 2008 4:03 pm

flm dhe rrespekte edhe per ju znj.syzeza,nickun tuaj e njoh ne forume tjera dhe keni nje aktivitet te zgjeruar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vjola
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 485
Name : 0
Points : 44
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Wed Dec 17, 2008 4:04 pm

shaban cakolli shkruajti:
MIRĖ SE JU GJEJĖ
Jam Shaban Cakolli,nga Dardana e Kosovės,pėrkohėsisht jetoj dhe veproj nė NRW tė Gjermanisė.Mė gjėrėsisht do tė njihemi nė aktivitetet e mė tejme.
Shpresoj tė kalojmė mirė sė bashku.
rrespekt zemer

ec ktu ec ktu ec ktu ec ktu ec ktu ec ktu ec ktu ec ktu ec ktu ec ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Wed Dec 17, 2008 4:17 pm

flm znj.vjola zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Thu Dec 18, 2008 9:43 pm

shaban cakolli shkruajti:
MIRĖ SE JU GJEJĖ
Jam Shaban Cakolli,nga Dardana e Kosovės,pėrkohėsisht jetoj dhe veproj nė NRW tė Gjermanisė.Mė gjėrėsisht do tė njihemi nė aktivitetet e mė tejme.
Shpresoj tė kalojmė mirė sė bashku.
rrespekt zemer
mire se erdhe dhe shpresoj tia kalojme bukur ketu zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Thu Dec 18, 2008 10:46 pm

padyshim flm bukuroshja d.r,flm lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Fri Dec 19, 2008 10:11 pm

shaban cakolli shkruajti:
padyshim flm bukuroshja d.r,flm lule
dhe une te falenderoj nga zemra qe je ketu mes nesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweetBOY
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 483
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/11/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sat Dec 27, 2008 9:25 pm

Pershendetje,si po kaloni,mire ?
Jam Sweet boy jetoj ne tirane, dhe besoj se me ndihmen tuaj do ja kalojme mire ketu.
dhe sidomos me ndihmen e bukuroshja_dr

pacim dhe kalofshi mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sat Dec 27, 2008 9:45 pm

mireserdhe sweet boy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohuni ketu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 9 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ANTARET {*_*} :: PREZANTIMET-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website