Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Prezantohuni ketu

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sun May 04, 2008 2:00 pm

mir se keni ardhur te gjithveeeeeeeeeee Very Very Very

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sun May 04, 2008 10:54 pm

TONIII shkruajti:
BebiBalerina shkruajti:
ju pershendes gjithe ju te rinjve qe keni ardhur...mondi, tonii & benny

zemer
bebi rrofsh lale kemi shume qe kemi ardhe Very edhe une te pershendes lala
epo sorry se s para te kam pare te postoje me pare prandaj Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Tue May 06, 2008 5:35 pm

CocaInE shkruajti:
Mir se Na erdhe Patriot Very

CocaInE ckemi lale? mir anej nga ti?,,,,,,,,,,,,,,,,,,ej plako,,,,,,,tani gabimisht e pash kte mesazhin tend,,,,,,,,,gzohem lal qe qenkena patriot...........ec atyyyyyyy........hajt shnet e pare shifena..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Wed May 07, 2008 12:03 pm

mire se jugjeta te gjitheve ishalla e kalojme mire te gjithe me njeri tjetrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Wed May 07, 2008 3:57 pm

NeighbouR shkruajti:
CocaInE shkruajti:
Mir se Na erdhe Patriot Very

CocaInE ckemi lale? mir anej nga ti?,,,,,,,,,,,,,,,,,,ej plako,,,,,,,tani gabimisht e pash kte mesazhin tend,,,,,,,,,gzohem lal qe qenkena patriot...........ec atyyyyyyy........hajt shnet e pare shifena..........

ok ok

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
D.J_TRINITY
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 7
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/04/2008

MesazhTitulli: whats up   Wed May 07, 2008 10:28 pm

[b][i] ok pershendetje te gjitheve dhe ne vecanti DANOS urime per kete forum te bukur Very Very Very un jam nje person mos te them shum publik se nxjerre ne pah modestin time edhe pse nuk e kam te ekzagjeruar hahahahaha,jam 21 vjec,quhem BOSSI se sdua te nxjerr emrin se ju thash dhe me larte hahahaha sdua te me marin ne sysh Razz Razz
keni parasysh se jam i ri ktu ne kete forum dhe dua pak mbeshtetje nga ju te vjetrit..........
JU PERSH TE GJITHEVE DHE JU UROJ GJITH TE MIRAT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Wed May 07, 2008 10:34 pm

hey dj :P
pershendetje & mirese na erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
D.J_TRINITY
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 7
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/04/2008

MesazhTitulli: hii   Wed May 07, 2008 10:42 pm

BebiBalerina shkruajti:
hey dj :P
pershendetje & mirese na erdhe


YLLO FLM SHUM DHE SHUM E SHKATHET U TREGOVE Razz ....QENKE VAJZE E RESPEKTUAR EEEEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: WEEEEE   Wed May 07, 2008 10:46 pm

D.J_TRINITY shkruajti:
[b][i] ok pershendetje te gjitheve dhe ne vecanti DANOS urime per kete forum te bukur Very Very Very un jam nje person mos te them shum publik se nxjerre ne pah modestin time edhe pse nuk e kam te ekzagjeruar hahahahaha,jam 21 vjec,quhem BOSSI se sdua te nxjerr emrin se ju thash dhe me larte hahahaha sdua te me marin ne sysh Razz Razz
keni parasysh se jam i ri ktu ne kete forum dhe dua pak mbeshtetje nga ju te vjetrit..........
JU PERSH TE GJITHEVE DHE JU UROJ GJITH TE MIRAT
MIRESENA KE GJET I HERE ENE KTU KE PLOT SURPRIZA DAKU Very APSHUU MISKUZI SE JOM PAK PA QEJFE : lol! ENE I HERE MIRESE NA ERDHE SA ME SHUME AQ ME MIRE danc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: SE HARROVA ME TE THONE   Wed May 07, 2008 10:48 pm

D.J_TRINITY shkruajti:
BebiBalerina shkruajti:
hey dj :P
pershendetje & mirese na erdhe


YLLO FLM SHUM DHE SHUM E SHKATHET U TREGOVE Razz ....QENKE VAJZE E RESPEKTUAR EEEEE
KA NE FEMRNA KENEJ MER PRANDAJ PO TE THEM SE PO MOS KISHTE VELLAJ AS UNE SDO ISHA rabbit SE NE JENA DHE CUNA TE PASTER KSHU ))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Wed May 07, 2008 10:49 pm

D.J_TRINITY shkruajti:
[i] ok pershendetje te gjitheve dhe ne vecanti DANOS urime per kete forum te bukur Very Very Very un jam nje person mos te them shum publik se nxjerre ne pah modestin time edhe pse nuk e kam te ekzagjeruar hahahahaha,jam 21 vjec,quhem BOSSI se sdua te nxjerr emrin se ju thash dhe me larte hahahaha sdua te me marin ne sysh Razz Razz
keni parasysh se jam i ri ktu ne kete forum dhe dua pak mbeshtetje nga ju te vjetrit..........
JU PERSH TE GJITHEVE DHE JU UROJ GJITH TE MIRAT
[b]Bosso mir se na ke ardh mer ene kalofsh sa me bukur ne shoqerine tone edhe mos e vri mendjen se me ke mu mbeshtetes Very Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
D.J_TRINITY
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 7
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/04/2008

MesazhTitulli: WEEEE   Wed May 07, 2008 10:55 pm

FLM SHUM MER EDHE ISHALLA PO BJE GJO KNEJ MER HAHAHAHAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: HIII   Thu May 08, 2008 10:10 am

Shkodranja_yll shkruajti:
mire se jugjeta te gjitheve ishalla e kalojme mire te gjithe me njeri tjetrin
MIRESENAKEARDHE SHKODRANE YLL Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Thu May 08, 2008 10:32 am

TONIII shkruajti:
Shkodranja_yll shkruajti:
mire se jugjeta te gjitheve ishalla e kalojme mire te gjithe me njeri tjetrin
MIRESENAKEARDHE SHKODRANE YLL Embarassed Embarassed
Tono ca ke qe skuqesh mer jahuu? Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Thu May 08, 2008 11:30 am

un as nuk i fola qe skuqet merre me mend me ju afru ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Thu May 08, 2008 11:41 am

Shkodranja_yll shkruajti:
un as nuk i fola qe skuqet merre me mend me ju afru ok
E pra e ene un ket desha me thon Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Thu May 08, 2008 1:29 pm

PERSHENDETJE SHEFO

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Thu May 08, 2008 1:34 pm

Flm shefe Very ta pacim per borxh. Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: WEEEEE   Thu May 08, 2008 3:03 pm

Dano shkruajti:
TONIII shkruajti:
Shkodranja_yll shkruajti:
mire se jugjeta te gjitheve ishalla e kalojme mire te gjithe me njeri tjetrin
MIRESENAKEARDHE SHKODRANE YLL Embarassed Embarassed
Tono ca ke qe skuqesh mer jahuu? Very
PO TI E DIN MER KUR HYN NAI GOCE rabbit QE SKUQENA HIIIHIHIHH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Thu May 08, 2008 3:04 pm

Shkodranja_yll shkruajti:
un as nuk i fola qe skuqet merre me mend me ju afru ok
AMON MI SE QENKE E RE PRANDAJ TE FOLIM ENE TE RRESPEKT DERI NE DETAJ Very shi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lolita agjentja dallavere
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 145
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Fri May 09, 2008 8:55 pm

mire se ju gjeta dhe une Very ja kalofshim mire lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Fri May 09, 2008 9:09 pm

lolita agjentja dallavere shkruajti:
mire se ju gjeta dhe une Very ja kalofshim mire lol!
SHE SHE SHE DRREQI SA E SHKATHET MER JAHU Smile Smile Smile shpulle rabbit rabbit rabbit rabbit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Fri May 09, 2008 9:50 pm

EPO RROFTE KOMSHIJA MIIIIIIIIIIIIII. JO PO TA DIJE Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Fri May 09, 2008 9:52 pm

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
EPO RROFTE KOMSHIJA MIIIIIIIIIIIIII. JO PO TA DIJE Very
:arrow:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
D.J_TRINITY
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 7
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/04/2008

MesazhTitulli: hii   Fri May 09, 2008 10:03 pm

yllopersh si ke qen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohuni ketu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ANTARET {*_*} :: PREZANTIMET-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website