Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Prezantohuni ketu

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Tue Apr 29, 2008 12:50 am

po mir mo vlla kjo roxana e ka bezdi me u prezantu kshu se un kte akoma se kam mor vesh ca o cun apo burr megjithse cun esht po nejse e lejm me kaq se nuk kemi prova Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**MOA**
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 480
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Tue Apr 29, 2008 1:15 am

osht cun me emer goce o patrokl Very e njoh une ;) ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Tue Apr 29, 2008 1:23 am

ueeeeeeeeeeeeeeeeeeee sa qejf shyqyr qe me ne fund gjeta i shok qe i kam trregu gjithcka Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: prezantim   Tue Apr 29, 2008 2:27 pm

JAM TONI 25 VJEC JU PRSH TE GJITHEVE. shpulle shpulle Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
benny_blanco
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 31
Name : 0
Points : 0
Registration date : 27/04/2008

MesazhTitulli: mire se te gjeta   Tue Apr 29, 2008 2:39 pm

morena flm motra je shume e sjellshme.mire se te gjeta Very kjo eshte per xhentilezen tende lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
benny_blanco
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 31
Name : 0
Points : 0
Registration date : 27/04/2008

MesazhTitulli: prsh Rox   Tue Apr 29, 2008 2:43 pm

prsh Roxana dhe mire se te gjeta.ne pamje te pare mund dhe te dukem i keq sic thua ti,por eshte vetem fasade dhe boje,brenda jam plot jete gjalleri dhe shume shoqeror.cuni i vogel me mire eshte sot qe ju bofte nona se e kom per marshalla lol! lol! aiaiaiaia Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
benny_blanco
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 31
Name : 0
Points : 0
Registration date : 27/04/2008

MesazhTitulli: O TONOOOOOOO   Tue Apr 29, 2008 10:06 pm

Pershendetje TONIII dhe mire se erdhe tek forumi.une jam baromi me banim te kthesa e ariut ne kulle 🐰 gezohem qe u njohem Very nese ke ndonje shoqe per ta derguar per sallam te kombinati i perpunimit te mishit ne yzberisht te kmy mos hezito te me kontaktosh mi teze xhevrie :P hihihihi te dalshin floket jarebi Very Very Very hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Wed Apr 30, 2008 1:16 pm

Toniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mire se e solle kaptinen kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Wed Apr 30, 2008 1:40 pm

TONIII shkruajti:
JAM TONI 25 VJEC JU PRSH TE GJITHEVE. shpulle shpulle Embarassed
TONII lol ti je mer?????????Ne qofte se je ti mir se na ke uredheru Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: o xhike ku je mer te dalshin thinjat:D   Wed Apr 30, 2008 4:04 pm

benny_blanco shkruajti:
Pershendetje TONIII dhe mire se erdhe tek forumi.une jam baromi me banim te kthesa e ariut ne kulle 🐰 gezohem qe u njohem Very nese ke ndonje shoqe per ta derguar per sallam te kombinati i perpunimit te mishit ne yzberisht te kmy mos hezito te me kontaktosh mi teze xhevrie :P hihihihi te dalshin floket jarebi Very Very Very hahahahaha
pershendetje ne tyna lol! po ja kisha nja ca dite qe spo i jepja dum se ca po boja ketu kenej andej gjithandej po tani ja mora doren ene sytjenat Very Very hajd ciao se shifna se jom i zene Very Very boi te fala kush te pysi per mua dhe teze xhevrien mire e kemi ka fillu me ec vete.. ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: MORENAaaaaaaaa   Wed Apr 30, 2008 4:10 pm

morena shkruajti:
Toniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mire se e solle kaptinen kiss
ERDHA JA ME KOMET E MIJA,, Very JE BO E PAKAPSHME NE TINA.. :thyve: TE PERSHEN NGA LARG zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: LOL UNE MER TE KAM THONE   Wed Apr 30, 2008 4:14 pm

Dano shkruajti:
TONIII shkruajti:
JAM TONI 25 VJEC JU PRSH TE GJITHEVE. shpulle shpulle Embarassed
TONII lol ti je mer?????????Ne qofte se je ti mir se na ke uredheru Very
LOL KU JE MER URIME PER EMISIONIN shpulle SPASKA ASNJI CA FATI QE KAM MER Rolling Eyes PO I FUS NJE BIRRE LOL TI E DIN QE SPARA non PIJ.. Very Very lol! SE MA KA HEQ TRUNIN NJERA zemer CIAO lol! Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mondi dr
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 28
Age : 33
Name : 0
Points : 0
Registration date : 12/04/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sat May 03, 2008 12:53 pm

ja mire se ju gjeta une jam mondi shpresoj tja kalojme mire ne shoqerine njeri tjetrrit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sat May 03, 2008 1:09 pm

mondi dr shkruajti:
ja mire se ju gjeta une jam mondi shpresoj tja kalojme mire ne shoqerine njeri tjetrrit
mire se erdhe ne mesin ton Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mondi dr
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 28
Age : 33
Name : 0
Points : 0
Registration date : 12/04/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sat May 03, 2008 1:14 pm

morena shkruajti:
mondi dr shkruajti:
ja mire se ju gjeta une jam mondi shpresoj tja kalojme mire ne shoqerine njeri tjetrrit
mire se erdhe ne mesin ton Verymorena mire se ju gjeta dhe falimenderit per mikpritjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
benny_blanco
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 31
Name : 0
Points : 0
Registration date : 27/04/2008

MesazhTitulli: Mire se nerdhe   Sat May 03, 2008 1:35 pm

morena shkruajti:
mondi dr shkruajti:
ja mire se ju gjeta une jam mondi shpresoj tja kalojme mire ne shoqerine njeri tjetrrit
mire se erdhe ne mesin ton Very
Mondi mire se erdhe ne forum...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mondi dr
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 28
Age : 33
Name : 0
Points : 0
Registration date : 12/04/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sat May 03, 2008 2:03 pm

benny_blanko mire se ju gjeta te gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sat May 03, 2008 2:53 pm

mondi dr shkruajti:
ja mire se ju gjeta une jam mondi shpresoj tja kalojme mire ne shoqerine njeri tjetrrit
mireseerdhe lale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sat May 03, 2008 3:08 pm

ju pershendes gjithe ju te rinjve qe keni ardhur...mondi, tonii & benny

zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sat May 03, 2008 5:40 pm

respekte tgjithve forumistave, sidomos ktyne te rinjve, Benny_blanco,,,,,,TONIII,,,dhe MONDI DR,,,,,befshi qef lale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mondi dr
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 28
Age : 33
Name : 0
Points : 0
Registration date : 12/04/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sat May 03, 2008 6:20 pm

NeighbouR shkruajti:
respekte tgjithve forumistave, sidomos ktyne te rinjve, Benny_blanco,,,,,,TONIII,,,dhe MONDI DR,,,,,befshi qef lale

mire se te gjetem NeighbouR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mondi dr
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 28
Age : 33
Name : 0
Points : 0
Registration date : 12/04/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sat May 03, 2008 6:20 pm

BebiBalerina shkruajti:
ju pershendes gjithe ju te rinjve qe keni ardhur...mondi, tonii & benny

zemer


BebiBalerina mire se te gjeta zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   Sat May 03, 2008 10:45 pm

Mir se ke ardh mondo.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: persh dhe ty   Sun May 04, 2008 9:52 am

BebiBalerina shkruajti:
ju pershendes gjithe ju te rinjve qe keni ardhur...mondi, tonii & benny

zemer
bebi rrofsh lale kemi shume qe kemi ardhe Very edhe une te pershendes lala
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: persh   Sun May 04, 2008 9:54 am

NeighbouR shkruajti:
respekte tgjithve forumistave, sidomos ktyne te rinjve, Benny_blanco,,,,,,TONIII,,,dhe MONDI DR,,,,,befshi qef lale
flm dhe ty lale rrespekte nga ana jone Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni ketu   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohuni ketu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ANTARET {*_*} :: PREZANTIMET-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website