Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Wed May 14, 2008 9:09 pm

rose shkruajti:
rose,sepse,me pelqejn shume trendafilat dhe ne pergjithesi perdor produkte me arom trendafili,sapun,body locion,etj,pastaj......sepse jam si nje trendafil i bukur,i kuq gjak )) lule

A ban me te marr ere kaqi te vika era mire maj shpirt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Thu May 15, 2008 12:48 pm

ne ky emri ime ka shume kuptime po lene se kom turp Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sy zeza
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1314
Age : 44
Location : Gjermani
Name : 0
Points : 29
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Thu May 15, 2008 1:13 pm

kuptimi i emrit tim ne forum dhe ne chat e kam te njejtin ket emer,esht se jetoi ne kurbet per at arsye kam mendu ket emer dhe kam shkru
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Thu May 15, 2008 6:13 pm

ASGJE NE VECANTI,ESHTE EMRI I AKTORES QE ME PELQEN ME SHUM DHE PERSONIT QE THON SE ME NGJAN.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rose
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 22
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Thu May 15, 2008 9:45 pm

TONIII shkruajti:
ne ky emri ime ka shume kuptime po lene se kom turp Very

thojeeeeeeeeee thojeeeeeeeeeeeeeee se jemi mbi 18 vjec besoj,mos kij merak )) lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
summer
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 137
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Sat May 17, 2008 10:50 pm

e adhuroj veren prandaja Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sweetness
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 101
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Sun May 18, 2008 12:40 am

Me pelqen gjithcka qe eshte e embel, ne fakt jam dhe vet e embel Very Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
girly_chocolate
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 114
Name : 0
Points : 5
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Thu May 22, 2008 11:20 am

jam e embel si cokollataaa Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Tue Jun 10, 2008 1:26 am

Bianka!Me pelqen menyra si tingellon.Gjithnje kam dashur qe keshtu te ishte emri im i vertete,i huazuar nga gjuha italiane!He, Ju pelqen? Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Tue Jun 10, 2008 1:27 am

bianka shkruajti:
Bianka!Me pelqen menyra si tingellon.Gjithnje kam dashur qe keshtu te ishte emri im i vertete,i huazuar nga gjuha italiane!He, Ju pelqen? Very
ehe na pelqen por ama me shum na pelqen ajo qe e perdor kte nick geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Tue Jun 10, 2008 9:52 am

Hmmmmmmmmmm ka kuptim se eshte emri ime i vertet MORENA nuk e di aju pelqen ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Thu Jun 12, 2008 2:10 am

morena shkruajti:
Hmmmmmmmmmm ka kuptim se eshte emri ime i vertet MORENA nuk e di aju pelqen ?
Gjithnje kam menduar se ishte emri yt i vertete dhe jo nick.Po mi na pelqen e te geek folt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Thu Jun 12, 2008 10:34 am

bianka shkruajti:
morena shkruajti:
Hmmmmmmmmmm ka kuptim se eshte emri ime i vertet MORENA nuk e di aju pelqen ?
Gjithnje kam menduar se ishte emri yt i vertete dhe jo nick.Po mi na pelqen e te geek folt
Very Very zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 169
Name : 0
Points : 0
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum   Fri Jun 13, 2008 3:19 pm

love love GLORIA sepse eshte emri im i vertete dhe mundohem tju sjell pak gezim apo jo[b][img][/img]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Mon Jun 16, 2008 12:37 am

gloria shkruajti:
love love GLORIA sepse eshte emri im i vertete dhe mundohem tju sjell pak gezim apo jo[b][img][/img]
po moj na sjell gezim si jo sepse nuk na ke fol asnjeher Sad Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 169
Name : 0
Points : 0
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Wed Jun 18, 2008 2:39 pm

pse nuk te ka sjelle emrim im ty patrokli hah haha hahahha hahah une jam misherimi i gezimit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Wed Jun 18, 2008 10:14 pm

[b]SA ME GEZON SEPSE AFERSISHT E PASKEMI EMRIN NE..:d:d PO CKEMI I HERE..:d :P

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 169
Name : 0
Points : 0
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Thu Jun 19, 2008 12:57 pm

po eshte e vertete GLOOR mire po nga ty ckemi mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arla
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 77
Age : 37
Location : Ne vizionet e engjellit tim
Name : 0
Points : 0
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Thu Oct 02, 2008 1:32 pm

Eshte gershetimi i emrit tim me emrin e nje personi te paharrueshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sy zeza
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1314
Age : 44
Location : Gjermani
Name : 0
Points : 29
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Thu Oct 02, 2008 1:34 pm

esht se jam mergimtare ne vend te huaj Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lubo
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 11
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Tue Oct 14, 2008 11:43 am

ska kuptim Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Tue Oct 14, 2008 7:44 pm

Eshte emri ime Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Tue Dec 30, 2008 8:01 pm

NGA MOZAIKU BUKUROSHJA E DURRESIT KU THUHET SE PER ATE MOZAIK KANE POZUAR TE GJITHA VAJZATE DURRESI Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Tue Dec 30, 2008 8:44 pm

edhe une pozoj per dursaken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   Wed Dec 31, 2008 4:51 pm

Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili eshte kuptimi i emrit tuaj ne forum?!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» [Opsioni tė Re] Hashtag # nė forumėt tuaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: TEMA SHOQERORE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website