Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Rinia Shqiptare

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Wed May 21, 2008 12:38 pm

NJEREZ QE DUN CDO GJE DHE E KERKOJNE ME SHPEJTESI .KA HUMB PAK AJO NDJENJA E SHOQERIS SE VERTET NE KETE BREZ.TE RINJT U JAPIN ME SHUM RENDESI GJERAVE MATERIALE.PER MUA JEMI KTHYER NE NJE BREZ MATERIALISTESH TE VARFER .BEHET CDO GJE PER TU DUKUR ,PER TE RENE NE SY .PAK VLERA NJEREZORE ,SHUME ZILI DHE KONKURENC PA FITUES KA MIDIS FEMRAVE.SHUME EGO MIDIS MESHKUJVE.DHE EGZISTON NJE EKSTREM QE SME PELQEN ,KA TE RINJ QE MUND TE BEJNE C'TE DUAN ,TE DALIN DERI NE ORET E VONA DHE TE RINJ OSE ME MIRE TE REJA QE EDHE PSE NE MOSHE PER TE VENDOSUR VETE PER DISA GJERA FSHIHEN DHE FSHEHIN NGJARJET ME NORMALE TE MOSHES .JETOJME NE NJE VEND KU NORMALJA ZOR SE GJEHET .EKSTREMITETI DOMINON DHE PER KETE GJE RINIA VUAN PASOJAT.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Sun Jun 15, 2008 3:53 pm

Brezi i te rinjve sot,mendoj se eshte pak e veshtire te kuptosh ndonjehere se cfare duan ne te vertete.Jane shume te dhene pas vlerave monetare,ndjesise te te pasurit shume....per shume te reja mjafton qe dikush te jete i pasur dhe kaq!Nuk marrin parasysh se jeta nuk eshte e nderlidhur vetem me te qenit i pasur ne jete ka dhe gjera me te rendesishme si kjo.Cilesite e bejne njeriun jo pasuria.Por nuk i fus te gjithe ne nje "thes" ka dhe te rinj shume studioze,qe mendojne dhe kudo qe gjenden e perfaqesojne rinine shqiptare ne menyren me te mire te mundshme!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjelli shqiptare
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 4
Name : 0
Points : 6
Registration date : 17/03/2009

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Tue Mar 17, 2009 11:57 pm

enya shkruajti:
Rinia ka dal pak nga binaret, e me e bukura eshte se kujtojne se jane duke ecur me kohen, dmth bejne gjoja si ne perendim, por ja qe marrin vetem nje pjese te vogel fare te perendimit dhe e perziejne me perberesit te intelektit aktual shqiptar, ndaj ndodhin keto dalje te papelqyeshme nga rruga ...
Sigurisht qe s'do te thoja kurre qe jane te gjithe te tille, madje nuk do te thoja qe jane shumica, por gjithnje faji i bie edukates familjare, edukates qe jepet e ushqehet ne shkolle e ne shoqerine shqiptare!!!
[b][i]dakort me ty....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Wed Mar 18, 2009 6:33 pm

Po shtohen gjithnje e me shume te paedukuarit,djallezia po rritet e te tjera e te tjera.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Wed Mar 18, 2009 6:53 pm

RINIA SHQIPTARE ESHTE SHTHURUR KOMPLET...........tmerrohesh kur shef gjimnazistet, qe bejne lloj lloj skandalesh neper shkolla, nuk ngelin mrapa, edhe universitaret ...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Sun Mar 29, 2009 5:24 pm

Ku mendon se jane me te pergjegjshem te rinjte per veprimet qe bejne ne Durres apo ne Tir?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Mon Mar 30, 2009 6:37 pm

Durres jan me te pergjegjshem, po jo dhe aq, ne Tirane, behet nami, un ne TR kam maru para 4 vitesh, por tani eshte shkaterru komplet ,............................nejse , ika shifemi te premten, se kam nja 8 provime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Sat Apr 11, 2009 9:55 am

Si ne Tirane te jet gjith rinia e Shqiperis dhe do e shikoje se sa e papame do ishte Shqiperia Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Sat Apr 11, 2009 6:52 pm

Upupupu ........s'po flas me e qepe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Sun Apr 12, 2009 3:38 am

patrokli shkruajti:
Si ne Tirane te jet gjith rinia e Shqiperis dhe do e shikoje se sa e papame do ishte Shqiperia Very
non Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Sun Apr 12, 2009 3:30 pm

me falni se edhe vlora mir e ka rinin vetem se i kan ra ca granada ne dur edhe i perdorin per plagosje Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Sun Apr 12, 2009 9:07 pm

patrokli shkruajti:
me falni se edhe vlora mir e ka rinin vetem se i kan ra ca granada ne dur edhe i perdorin per plagosje Very
kush te ka genjyer ty, me ke pare gje me granata mua ti Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Mon Apr 13, 2009 2:26 am

ti jeton icik si larg edhe je femen po kur te kesh koh te lir shikoji ndonjeher lajmet:)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Mon Apr 13, 2009 10:48 pm

Rinia , eshte cop cop,,,,,,,,,,,,,vetem per qef e kan menjen..asigje tjeter...........prandaj jane te shkatteruar, prandaj.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rinia Shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: TEMA SHOQERORE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website