Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Rinia Shqiptare

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Rinia Shqiptare   Tue Mar 04, 2008 6:42 am

Cfare mendimi keni per rinine shqiptare?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Tue Mar 04, 2008 9:30 am

Mendimi im osht qe aha lene mos e pyet se po shthuren fare Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Wed Mar 05, 2008 12:42 pm

skam ndonje mendim se nuk jetoj ne shqiperi qe 7 vite dhe se di ca te them scratch por mendoj se ecin me kohen dhe kjo esht dicka e mire..

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
interesant
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 33
Location : Toke
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Wed Mar 05, 2008 12:43 pm

Rinia shqiptare nuk eshte keq, por mund te tete edhe me e mire, po pati perspektiva.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Thu Mar 06, 2008 1:55 am

Kur u ktheva per here te pare ne Shqiperi pasi kisha ikur...ndryshimi qe vura re te shoqeria qe kisha patur ishte
si nata me diten. Mendoj se po "peparojne" me kohen,por me shum negativisht. Nuk i fus te gjithe ne nje thes,
se patjeter qe ka edhe te rinj me tru ne koke,por eshte per te ardhur keq kur degjon gjithe ato gjera, per femrat sidomos.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sui
Mesem
Mesem
avatar

Numri i postimeve : 50
Name : 0
Points : 0
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Sat Mar 15, 2008 10:55 pm

progresi qe kane arritur te tremb ,po ne 2010 cdo bejne ......
vetem per kete me vjen mire qe jam ketu sepse e di qe po te isha atje ( tirane) shthurja do te me kishte gllaberuar edhe mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Sun Mar 16, 2008 4:59 am

ok ok ok
ke te drejte...2 muj ndjenja ne shqiperi un dola nga rruga zotit ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Sun Mar 16, 2008 8:26 am

BebiBalerina shkruajti:
ok ok ok
ke te drejte...2 muj ndjenja ne shqiperi un dola nga rruga zotit ok
Pse ca rruge po ndejk tani? :P

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
lost
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 156
Location : hell
Name : 0
Points : 0
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Sun Mar 16, 2008 1:37 pm

BebiBalerina shkruajti:
ok ok ok
ke te drejte...2 muj ndjenja ne shqiperi un dola nga rruga zotit ok

nuk te kam pa anej ka rruga ime mi Very:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://kinezi.fforum.biz
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Sun Mar 16, 2008 3:39 pm

o dano po aq ishte mo, sa isha ne Shqiperi...tani jam back to identity Very

666, jam ne purgatory, skam marr rrugen e hell-it akoma ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Fri Mar 21, 2008 10:08 pm

she she me gjithmen mi si se dija una :P

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Sat Mar 22, 2008 4:42 pm

ok ok ok ok ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enya
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 50
Name : 0
Points : 0
Registration date : 19/02/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Tue Mar 25, 2008 6:29 pm

Rinia ka dal pak nga binaret, e me e bukura eshte se kujtojne se jane duke ecur me kohen, dmth bejne gjoja si ne perendim, por ja qe marrin vetem nje pjese te vogel fare te perendimit dhe e perziejne me perberesit te intelektit aktual shqiptar, ndaj ndodhin keto dalje te papelqyeshme nga rruga ...
Sigurisht qe s'do te thoja kurre qe jane te gjithe te tille, madje nuk do te thoja qe jane shumica, por gjithnje faji i bie edukates familjare, edukates qe jepet e ushqehet ne shkolle e ne shoqerine shqiptare!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Fri May 02, 2008 10:23 am

Rinia shqiptare do shum pune qe te rregullohet me te vertete me vjen shum keq qe ka arritur gjendja e tyre kaq keq por di te them qe kjo ka ardhur si pasoje e prinderve te tyre sepse ata nuk i kan eduku ashtu sic duhet megjithese jan perpjek se e dime shume mire qe prindi nuk do qe femija i tij te dali nga binaret por nuk e kan bere punen sic duhet se ska mundesi qe nje familje e sakte te edukoje femijen e tij tamam te harrije ne ket gjendje sic kan harrit sot te rinjte shqiptare!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Sat May 03, 2008 2:27 am

Behet Rinia me Dano dhe Patrokli mer amon...Hajt mos se keto 100 vjetet e para jane pak keq se ato te 2-tat do rregullohen gjerat..mos e cani koken shume.. lol! lol!

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Wed May 07, 2008 1:22 pm

rinia shqiptare ka rreshqitur pak eshte fut pak si shum me vrull ne disa gjera por mendoj se mire po ecen po kapercen edhe pengesat e shoqerise dhe te mendimeve prapanike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Thu May 08, 2008 10:38 am

Shkodranja_yll shkruajti:
rinia shqiptare ka rreshqitur pak eshte fut pak si shum me vrull ne disa gjera por mendoj se mire po ecen po kapercen edhe pengesat e shoqerise dhe te mendimeve prapanike
Ke quan mendim prapanik ti lali?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
summer
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 137
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Sat May 17, 2008 10:57 pm

BebiBalerina shkruajti:
Kur u ktheva per here te pare ne Shqiperi pasi kisha ikur...ndryshimi qe vura re te shoqeria qe kisha patur ishte
si nata me diten. Mendoj se po "peparojne" me kohen,por me shum negativisht. Nuk i fus te gjithe ne nje thes,
se patjeter qe ka edhe te rinj me tru ne koke,por eshte per te ardhur keq kur degjon gjithe ato gjera, per femrat sidomos.

edhe mua e njeta gje me ka ndodhur edhe me ndodh edhe tani..me duket sikur jane shume jashte botes, kane ideale dhe vlera te pa kuptimta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Sun May 18, 2008 2:10 pm

summer shkruajti:
BebiBalerina shkruajti:
Kur u ktheva per here te pare ne Shqiperi pasi kisha ikur...ndryshimi qe vura re te shoqeria qe kisha patur ishte
si nata me diten. Mendoj se po "peparojne" me kohen,por me shum negativisht. Nuk i fus te gjithe ne nje thes,
se patjeter qe ka edhe te rinj me tru ne koke,por eshte per te ardhur keq kur degjon gjithe ato gjera, per femrat sidomos.

edhe mua e njeta gje me ka ndollur edhe me ndoll edhe tani..me duket sikur jane shume jashte botes, kane ideale dhe vlera te pa kuptimta.
pfffffffffffffff ja keni fut kot fare po kur them kot tamom kot Smile tani normale po te keni vajt anej nga fshatrt qe jeni ju edhe mund te jet nje gje e till por kjo nuk do te thot qe esht ne te gjith shqiprin jo per gje po dilni njeher edhe ndej ku rrini ju dilni neper fshatra edhe at'her do te shikoni se ne ka ndryshim apo jo por te jeni te sigurta qe na keni ul shum neve dhe ca esht me e bukra na keni ul pa te drejt megjithse ktu keni ul dhe veten tuaj..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
summer
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 137
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Sun May 18, 2008 2:30 pm

sh e shthurur...pike dhe se zgjas me.... rabbit rabbit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Sun May 18, 2008 2:31 pm

kush je ti njeher qe flet kshu per ne? Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
summer
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 137
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Sun May 18, 2008 2:36 pm

waaa ee mos qaj se ty te kemi lulen erinise shqiptare per zotin qe sgenjej
zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Sun May 18, 2008 8:20 pm

patrokli un s kam qene noj here n fshat e para punes:D:D:D
e dyta ai eshte mendimi im....ekziston liria fjales Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
goc-elbasoni
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 143
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Mon May 19, 2008 12:29 am

si njof shume tani brezi im 31 vjec ka qene me i pjekur perjashto debilet qe dolen prostituta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   Mon May 19, 2008 10:14 pm

RINIA SHQIPTARE KA EC SHUME PERPARA SIMAS KOHES QE KA ARDHUR uuuuuuu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rinia Shqiptare   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rinia Shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: TEMA SHOQERORE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website