Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 verejtje per Administratoret, Moderatoret & antaret e forumit ..

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: verejtje per Administratoret, Moderatoret & antaret e forumit ..   Thu May 15, 2008 1:42 am

**MOA** shkruajti:
patrokli shkruajti:
**MOA** shkruajti:
kam ankese per moderatorin zoti patrokl, ka ngel tu ja u lype gjithe gocave edhe asht tu na largu klientat nga forumi ok ok ok
E pse bo gjoja sikur nuk te pelqen ty kur ta lypin apo te vjen inot se u bona koh un qe sta lyp ty Very
te raft mortaja ishalla se mu me ke moter ske si me ma lyp rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit , mos me fol me me goje Smile Smile Smile Smile Smile
se tani e pash kte un prandaj je tu fol me mu ne msn ti se nuk do me fol me me mu e? Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: Re: verejtje per Administratoret, Moderatoret & antaret e forumit ..   Fri May 16, 2008 7:00 pm

VELLAJ AS UNE SKAM NAI GJO ME THONE rabbit rabbit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
benny_blanco
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 31
Name : 0
Points : 0
Registration date : 27/04/2008

MesazhTitulli: Re: verejtje per Administratoret, Moderatoret & antaret e forumit ..   Fri May 16, 2008 7:49 pm

Qafsha per zotin tono ene une skam gjo me thone Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: verejtje per Administratoret, Moderatoret & antaret e forumit ..   Fri May 16, 2008 7:51 pm

oreeeeeeeeeee populll jo me shkrime ktu vetem kush ka ndonje pyetje apo verejtje ;)

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
benny_blanco
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 31
Name : 0
Points : 0
Registration date : 27/04/2008

MesazhTitulli: Re: verejtje per Administratoret, Moderatoret & antaret e forumit ..   Sat May 17, 2008 12:11 am

shefe shkruajti:
oreeeeeeeeeee populll jo me shkrime ktu vetem kush ka ndonje pyetje apo verejtje ;)
Ne rregull shefe dy tulla nje tjegull rabbit ah meqe ra fjala ti ke gjak blu?rrjedh nga familje mbreterore?une cun popullor jam mire e the :sleep:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: verejtje per Administratoret, Moderatoret & antaret e forumit ..   Sat May 17, 2008 1:10 pm

Po pati munsi mrena munsive ju administratort na hapni nji teme te re (Pershnetje Speciale) se ka njuiher dona me pershnet ata qe jan ne linj apo nanjanen qi asht speciale ktu dhe jena te detyrum me pershnet me pershnetjet tjera.
Me duket mu se *(Pershnetja Speciale) asht gjith perfshimse por edhe munet me ken vetem per nji person specifik apo ja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: verejtje per Administratoret, Moderatoret & antaret e forumit ..   Sat May 17, 2008 1:18 pm

dashnori Shkodran shkruajti:
Po pati munsi mrena munsive ju administratort na hapni nji teme te re (Pershnetje Speciale) se ka njuiher dona me pershnet ata qe jan ne linj apo nanjanen qi asht speciale ktu dhe jena te detyrum me pershnet me pershnetjet tjera.
Me duket mu se *(Pershnetja Speciale) asht gjith perfshimse por edhe munet me ken vetem per nji person specifik apo ja
Zoteri i dashur e ke temen ke (URIMET DHE PERSHEDETJET) aty mund te hapesh ate teme qe deshiron ;)

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: verejtje per Administratoret, Moderatoret & antaret e forumit ..   Sat May 17, 2008 3:44 pm

Dano shkruajti:
dashnori Shkodran shkruajti:
Po pati munsi mrena munsive ju administratort na hapni nji teme te re (Pershnetje Speciale) se ka njuiher dona me pershnet ata qe jan ne linj apo nanjanen qi asht speciale ktu dhe jena te detyrum me pershnet me pershnetjet tjera.
Me duket mu se *(Pershnetja Speciale) asht gjith perfshimse por edhe munet me ken vetem per nji person specifik apo ja
Zoteri i dashur e ke temen ke (URIMET DHE PERSHEDETJET) aty mund te hapesh ate teme qe deshiron ;)

Nrregull e falemners zoti Dano
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: verejtje per Administratoret, Moderatoret & antaret e forumit ..   Sat May 17, 2008 3:53 pm

dashnori Shkodran shkruajti:
Dano shkruajti:
dashnori Shkodran shkruajti:
Po pati munsi mrena munsive ju administratort na hapni nji teme te re (Pershnetje Speciale) se ka njuiher dona me pershnet ata qe jan ne linj apo nanjanen qi asht speciale ktu dhe jena te detyrum me pershnet me pershnetjet tjera.
Me duket mu se *(Pershnetja Speciale) asht gjith perfshimse por edhe munet me ken vetem per nji person specifik apo ja
Zoteri i dashur e ke temen ke (URIMET DHE PERSHEDETJET) aty mund te hapesh ate teme qe deshiron ;)

Nrregull e falemners zoti Dano
Po te kesh verejtje tjeter lal me thuj se per ket pun jena ne Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: verejtje per Administratoret, Moderatoret & antaret e forumit ..   Sat Sep 13, 2008 11:02 am

rossi_dr e fshiva komentin sepse sesht vendi ktu Very respekt

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
sui
Mesem
Mesem
avatar

Numri i postimeve : 50
Name : 0
Points : 0
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: verejtje per Administratoret, Moderatoret & antaret e forumit ..   Fri Nov 07, 2008 2:53 pm

shikoni qe forumi te jete sa me rezultativ temat ne te cila duhet te shqyrtoni duhet te jene sa me goditese dhe vizituesit te mund te japin mendime dhe njekohesisht te gjejne ne kete forum veten dhe te mund te ndihen sa me prane venddit te tyre.
mund ta kuptoj qe mosha relativist e re ju shtyn ne keto capkenlleqe por nuk mund te justifikoj mungesen e profesionalizmit.
kam kohe qe nuk ju vizitoj , e niset mire ne fillim cpatet tani?
p.s nese jam treguar disi e ashper ne opinionin tim ju kerkoj falje kjo ndodh vecse per faktin e personalitetit tim i cili me lejon te shpreh mendimin tim vetem ashtu si une e llogjikoj pa e transformuar apo zbutur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: verejtje per Administratoret, Moderatoret & antaret e forumit ..   Sat Nov 08, 2008 7:37 pm

Flm per keshillen :)

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Albanian
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 36
Name : 0
Points : 0
Registration date : 29/10/2008

MesazhTitulli: Re: verejtje per Administratoret, Moderatoret & antaret e forumit ..   Sun Nov 09, 2008 7:23 pm

ca do re Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: verejtje per Administratoret, Moderatoret & antaret e forumit ..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
verejtje per Administratoret, Moderatoret & antaret e forumit ..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ANTARET {*_*} :: PYETJE, VEREJTJE DHE SUGJERIME-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website