Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Thashetheme te ndryshme...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Thashetheme te ndryshme...   Tue Mar 04, 2008 12:52 am

1-Gazetarja e mirėnjohur e Top-Channel Sonila Meēo thuhet se ėshtė ndarė nga i fejuari i saj . Njė dashuri e re nė horizont, por me probleme, njė zėnkė me- ish tė dashurėn e tij, akoma nuk dihet se kush ka fituar nė kėtė pėrleshje

Por paraqitja e Sonila Meēos tregon nė favorin e saj.

2-Duket se bėmat pėr Top-in s'kanė tė sosur, pasi mė nė fund, Drejtori i Informacionit ,Andi Bejtja, ėshtė divorcuar nga bashkėshortja e tij Anxhela, por mesa duket tė dy mezi e kanė pritur pasi secili ka filluar njė jetė tė re"ēift".


3-Bjondja simpatike Silvana Braēe ka filluar kohėt e fundit tė vijė shpesh nė Shqipėri bashkė mė djalin e saj. Arsyeja! Nuk i pelqen mė Italia nė tė cilėn ajo mendon se po rri kot dhe pritet tė fillojė sėrish punė me projekte tė reja.


4-Vallė Ingrid Gjonit i kanė mbaruar paratė?!Pėrse do thoni ju? Ėshtė parė te pishinat e Tiranės dhe konkretisht te liqeni duke ekspozuar trupin e saj i cili ka kohė qė ka shtuar shumė kile.Ju do pyesni po me kė ishte?Jo me tė dashurin,jo me shumė shoqėri ,por vetėm me njė shoqe.
5-Silva Gunbardhi,kėngėtarja me origjinė nga Vlora ėshtė bėrė gjuetsja e fenomenit bllok.Me makinėn e saj tė cilėn e ka blerė me paratė e fituara nga koncertet qė u bėnė pėr fushatat gjuan cdo djalė qė i ha syri.Sepse kohėt e fundit ajo ėshtė ndarė nga i dashuri.
Edhe njė informacion tjetėr. Flitet se ajo ėshtė pushuar nga puna,ku punonte si edukatore nė njė nga kopshtet e Tiranės. Arsyeja? Thonė se ishte shumė tangėrllikse.

6-Borina e "Kafazit tė Artė " pasi mbaroi shkollėn e mesme"Qemal Stafa"dhe pasi u bė objekt i shumė thashethemeve po shihet nė shumė ambasada.Pas shumė pėrpjekjesh ia gjetėm destinacionin ku ajo do niset:ėshtė Franca, ku e pret i dashuri i saj,i cili studion atje.

7-Martohet vajza e madhe e aktorit tė mirėnjohur Roland Trebicka, pianistja e mirėnjohur, Manjola Trebicka, e cila ka dhėnė njė intervistė ekskluzive pėr revistėn Jeta, ka vetėm njė muaj qė ka kurorėzuar martesėn e saj. Bashkėshorti i saj ėshtė francez dhe njė bebe ėshtė nė horizont.Jetė tė lumtur dhe shumė dashuri ēiftit tė ri!

8-Elia Zaharija, e bija e aktores sė mirėnjohur Yllka Mujo, pas dashurisė sė parė me regjizorin Ervin Ēuli ėshtė larguar dhe jeton nė Paris me dashurinė mė tė re qė thuhet se ėshtė njė balerin me origjinė shqiptare, i cili studion nė Francė

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme...   Tue Mar 04, 2008 12:55 am

Aguilera, njė kėngė tė re dedikuar burrit tė saj.!!

Popstari i "Dirty" ndryshon “lėkurė” dhe kthehet nė skenė me nota romantike. Mė 13 Korrik do tė dalė singėlli i saj i ri, i “sheqerosur”, qė titullohet "Ain't No Other Man". Nė fakt kjo ėshtė njė kėngė prekėse dedikuar dashurisė sė saj, ndaj bashkėshortit, Jordan Bratman. Lajmi tjetėr ėshtė se albumi i ri "Back To Basics" do tė jetė “dopio” me kėngė, pasi ajo ka pasur mjaft kėngė gati. "Back To Basics", qė do tė dalė mė 15 Gusht, do tė pėrmbajė dy disqe. “Ka qenė ky njė vendim i momenteve tė fundit,- ka thėnė kėngėtarja. Nė cd-nė e parė ka shumė kėngė xhaz, blues e soul: ndėrsa i dyti ka kėngė qė i kam shkruar tė gjitha unė”. “Nė kėtė cd nė fakt, ka disa kėngė qė i dedikohen bashkėshortit tim”.

V.I.P.-Johnny Depp, kerkon ndihmen e gjykates.!!

atomi Shkruan "Johnny Depp, kerkon ndihmen e gjykates. Aktori Johnny Depp ka vendosur te hedhe ne gjyq, administarten e West Hollywood, e cila ka dhene leje qe para viles se tij, qe gjendet ne kodrat e Beverly Hills, te ngrihen disa godina.Ndertimet do te zene te gjithe panoramen e mrekullueshme qe shfaqet para viles qe aktorit Johnny Depp, i ka kushtuar 5,4 milione dollare.Per fat Johhny Depp dhe e shoqja Vanesa Paradis, kane nje profesion qe i mban gjithmone ne levizje, keshtu do te mund te perfitojne qe pamjen qe po ia zene, ta shikojne nga avioni.Por ka edhe nje tjeter mundesi, qe Johnny, te filloje te mendoje per nje transferim dhe te zgjedhe per te jetuar vendin e bashkeshortes se tij, Francen. "

Ēmimet e ekzagjeruara tė Gentės.!!

4000 Euro ėshtė shifra qė kėngėtarja Genta Ismajli faturon vetėm njė koncert, ku kėndon jo mė shumė se pesė kėngė me ”Play Back”! Kur menaxherja e saj i tha ēmimin njė tjetėr menaxheri koncertesh nė Shqipėri, ai iu pėrgjigj “ Mė falni, por ēfarė shėrbimi tjetėr ofroni pėrveē tė kėnduarit!”

Njė telefonatė dhe shumė lot. !!

Brad Pitt para pak ditėsh i ka telefonuar ish- gruas sė tij, aktores Jenifer Aniston pėr ta njoftuar se do tė bėhet baba.Por a ėshtė e sigurt kjo? Nė lidhje me kėtė fakt, mes shtypit britanik dhe atij amerikan ka shpėrthyer njė betejė e vėrtetė.Sipas mediave amerikane, ka qenė Angelina Jolie ajo qė ka njoftuar Jennifer Aniston, pėr shtatzanine e saj.Nga ana tjetėr, shtypi britanik kėmbėngul se ka qenė i pari Brad Pitt, qė ka njoftuar ish- gruan pėr fėmijėn qė do tė vijė nė jetė. Pavarėsisht se kush e ka lajmėruar i pari, tashmė Jenifer Aniston e ka marrė lajmin.Ajo duke harruar dhimbjen qė i ka shkaktuar fundi i dashurisė me Brad, ka uruar ish-bashkėshortin.Pas kėtyre urimeve, miq tė aktores tregojnė se ajo ka shpėrthyer nė lot, qė kėtė radhė nuk ishin lot gėzimi.

Kur hyn nė lojė imazhi...!!

Njė ndėrrim jo dhe aq domethėnės ky i fundit pėr edicionin qendror tė lajmeve nė Top Channel: Duket sikur Beti Njuma (e njohur si e Vizion +, edhe pse kalimi i fundit u bė nga Klani) do tė zėvendėsojė imazhin e Sonila Meēo, e cila sė fundmi ka zgjedhur ish-ekranin e Betit. Tė dyja nuk kanė asnjė lloj pėrqasjeje me njėra-tjetrėn. Nėse Sonilės i duhej njė ndryshim, pėr tė treguar se mund tė shkėlqejė edhe nė njė tjetėr ekran, nuk dihet sesi do tė mund ta bėjė kėtė Beti, nė njė studio ku ende vazhdon hija e Meēos.

Rozana lan borxhin.!!

Nuk ka kaluar shumė kohė, qė nga fillimet e karrierės si kėngėtare kur Rozana Radi shfaqej shpeshherė si koriste apo nė duet me xhaxhain e saj Francesk Radin. Duke u mbėshtetur nė famėn dhe suksesin e FranƧeskut, Rozana mundi tė kapėrcejė etapat e lodhshme pėr njė vajzė qė tenton nė rrugėn e kėngės .

Kledi puth nė buzė Maria de Filippin dhe niset pėr nė Hollywood.!!

Shpeshherė mediat kanė hedhur dyshime mbi njė lidhje paksa tė veƧantė, mes balerinit shqiptar Kledi Kadiu dhe prezantueses sė famshme italiane Maria de Filippi, megjithėse tė dyja palėt e kanė mohuar ose e kanė komentuar me humor njė provokim tė tillė.
Por spektakli Amici i datės 5 shkurt nė Canale 5, na ka ofruar njė skenė, qė ndoshta me dashje, hidhte benzinė mbi zjarrin e thash e themeve mbi Klejdin dhe Marian.Balerini shqiptar pasi u shfaq nė kėrcimin e radhės, mori mikrofonin dhe me njė zė si tė ishte duke bėrė ndonjė faj i kėrkoi Marias ta ndihmonte pėr tė fituar njė bast qė kishte vėnė me njė mikeshėn e tij.

Dashuria e Klajdit pėr Anjezėn.!!

Qysh nga koha kur dolėn pėr herė tė parė nė skenė, fjalėt pėr njė lidhje shpirtėrore mes Klajdi Musabelliut dhe Anjeza Shahinit, filluan tė pėrhapen me shpejtėsi.
Megjithėse ngacmimet e Adi Krastės mbi kėtė histori, gjatė spektaklit nuk nxorrėn gjė nė dritė, publiku ata vazhdonte t'i imagjinonte si Ƨift.
Tani pas gati dy vitesh, nė njė intervistė radiofonike gazetarėt iu drejtuan Klajdit pėr tė mėsuar tė vėrtetėn. Por ai me zėrin qė i dridhej nga emocioni ose nga dėshira pėr tė mos tradhėtuar atė qė po thoshte, ngulmoi tė sqaronte, se ai dhe Anjeza janė vetėm shokė.

Dashuria kalon me tė vėrtetė nga stomaku.!!

Vetėm pak javė mė parė, nė njė nga lokalet mė tė njohura tė plazhit tė Durrėsit, vajza e spektakleve Alketa Vejsiu sė bashku me tė dashurin e saj po drekonin tė qetė larg zhurmės se kryeqytetit dhe ndofta larg syve tė njerėzve.
Kjo ishte nga tė paktat herė qė Alketėn e shohim nė shoqėrinė intime tė njė djali.

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme...   Mon Mar 31, 2008 6:37 pm

He re paskan maru thashethemet e Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme...   Thu May 01, 2008 10:54 pm

beni thashetheme per brenda forumit mo ene antaret, who cares per vipat Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme...   Sat May 03, 2008 1:55 am

Duhet bo thashetheme mbi Avatrin eksaj siper o shume thekthi..mos je edhe ne realitet mi goc.. Embarassed Embarassed lol! lol!

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme...   Sat May 03, 2008 3:07 am

ok ok
pse e kape me mu ti??

vet jam me e mire un Razz ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme...   Sat May 03, 2008 7:06 am

po VIPA jemi vet mi beb Very


Sagittarius mos na i ngacmo gocat eeeeee ok

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme...   Sat May 03, 2008 2:39 pm

Sagittarius mir e ka blerta ti po deshe ngacmo cunat Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme...   Tue May 06, 2008 2:15 pm

po ti ke do ngacmosh eeeeeeeeee?

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme...   Tue May 06, 2008 3:04 pm

Njonen nuk ta them mi eee plas Very

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme...   Wed May 07, 2008 1:38 pm

booooooooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**MOA**
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 480
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/02/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme...   Thu May 08, 2008 1:10 am

keni degju per patroklin qe kishte perdhunu nje zonje 60 vjecare 😢 😢 😢 ka ngele me barre me duket ajo 😢 😢 Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme...   Thu May 22, 2008 3:43 am

patrokli shkruajti:
GLOOR mir e ka blerta ti po deshe ngacmo cunat Very

ME DUKET SE KETE PREFESION EKE TI MOJ...

SHEFE PSE MERZITESH TI YLLO.. Very Very

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme...   Thu May 22, 2008 7:50 pm

hahahahhaha moa qenka tu u bo patroli babi hahahhahaha


GLOOR nuk merzitem me tyve uneeee geek

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme...   Sat Jun 07, 2008 1:46 pm

Sa me thane se ka shum bai-lezbike ne kyt forum
e mas me ju rrejt hic pamvarsisht se asht vetem thashethem
mu ba qefi se si dihet kurr se bota asht e rrumullakt

Un per vedi e konsiderova si thashethem te kanshem
nuk e di per ju tjert se mene mene asht kja bot

;) ;) ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ina
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 4
Name : 0
Points : 0
Registration date : 23/09/2008

MesazhTitulli: e dij une ka fituar sonila ..hahaha   Thu Sep 25, 2008 2:17 pm

ihihihih
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ina
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 4
Name : 0
Points : 0
Registration date : 23/09/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme...   Thu Sep 25, 2008 2:18 pm

e dij une ka fituar sonila meco...hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ina
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 4
Name : 0
Points : 0
Registration date : 23/09/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme...   Thu Sep 25, 2008 2:19 pm

:beer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
memaliaj
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 52
Location : Tirane
Name : 0
Points : 0
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme...   Fri Oct 03, 2008 11:30 am

kjo qe e ka emrin SHEFE mos eshte gje BLERTA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme...   Thu Dec 18, 2008 10:58 pm

pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sy zeza
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1314
Age : 44
Location : Gjermani
Name : 0
Points : 29
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme...   Thu Dec 18, 2008 11:00 pm

memaliaj shkruajti:
kjo qe e ka emrin SHEFE mos eshte gje BLERTA.
meqenese je argjitekt edhe specialist me te vertet esht motrushe Blerta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Thashetheme te ndryshme...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Thashetheme te ndryshme...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: THASH E THE E THA E THAME-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website