Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Ditari i "Dano ForuM"

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Ditari i "Dano ForuM"   Tue Mar 04, 2008 12:51 am

I dashur ditar, JetA Vazhdon, Forumi z'madhohet, Very ... uhhhhhh sa me flihet gjum Very

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Tue Mar 04, 2008 7:21 am

..sot jam e merzitur :S, do te tregoj neser me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Mon Mar 10, 2008 2:29 am

i dashur ditar...sot u ndrrua ora Very

u zgjova ne oren 8 & pa lar syt akoma hapa kompjuterin ok
Pastaj hengra mengjes, dola se ishte ngroht....erdha ne shtepi.
Shkrujta ca gjona ktu ne forum ene tani do iki se po m flihet gjum :P bye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sui
Mesem
Mesem
avatar

Numri i postimeve : 50
Name : 0
Points : 0
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Fri Mar 14, 2008 1:16 pm

i dashur ditar sot jam ngritur me deshiren per rraf ndonji
je gati ti kokaino Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Fri Apr 18, 2008 11:36 pm

I dashur forum sot kam kalu nje dite shume te lodhshme kam fjet gjume deri ne drek masanej kam pi i kafe dopjo me pas shkova te shof makinen se me ishte prish me ka lodh shum e shkreta sa ma ka heq petllen du me ja von zjarrin se tjeter gjo sbohet... po e le me kaq se mbase edhe ty te merzit Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Thu May 01, 2008 11:39 am

O ditar i dashur me sa shof kto te tjeret te kan harru fare por mos u merzit se do rregullohet ene kjo pune ok? zemer Very Very Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Sat May 03, 2008 1:48 am

I Dashur Ditar..Qe Thua ti qe kur une jam fut ketu me ka pelqyr shume..sepse ka ca persona qe jane 1-sha fare dhe une kaloj bukur dhe pa merzitje..jo si na ca foruma te tjere qe personat Shesin "pordhe" dhe jane si puna e asaj "Dhise se Zgjebosur dhe mbajne bishtin larte" FLM Shume o ditar qe degjon budalliqet e mia je shume i mire..me Rresepkte une qe te nxejre Shpirtin C'do here qe shkruaj mbi ty... ok lol! lol!

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**MOA**
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 480
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Mon May 05, 2008 11:14 pm

I dashur ditar afroje nje cike veshin te te tregoj ca sekrete se s'du me ti thane ketu se i lexojne te gjithe ok ok ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Wed May 07, 2008 3:51 am

Ahh ishkreti mer Ditar C'heq Edhe ti sa Degjon/lexon edhe Goje nuk ke te flasesh te ankohesh.. ok ok

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Wed May 07, 2008 12:57 pm

i dashur ditar....
mram skam fjet tan naten jam vec me nje ore gjume e ka pase fajin njeri Embarassed po ca ti besh kur eshte i mire Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**MOA**
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 480
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Wed May 07, 2008 10:48 pm

hahahhahahahahha kujdes se do bije ditari ne dashuri me fjalet tuaja ok ok ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Thu May 08, 2008 10:44 am

Shkodranja_yll shkruajti:
i dashur ditar....
mram skam fjet tan naten jam vec me nje ore gjume e ka pase fajin njeri Embarassed po ca ti besh kur eshte i mire Rolling Eyes
hahahahhahahaha e forte kjo hahahahahahah

He mer Ditar e shef ca te thone mer jo po te dush mos degjo ti te grine kto ore Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Thu May 08, 2008 11:28 am

E dashur ditare..

Endra qe desha te me plotesoheshte mu plotesua Very uraaaaaaaaaaa Very:D:D:D:D

puq puq Very

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Thu May 08, 2008 6:01 pm

Tema do mbyllet nqs vazhdoni me chit- chat

BebiBalerina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Fri May 09, 2008 2:32 am

Ditar i Dashur Amund te me thuash pse kjo qe o kaq e Thjeshte Mendje plot dhe Intelingjente dmthn me pak fjale mso ta zgjas Yll na bo presion me Mbyll kete temen..eee a me thua pls..Very ok

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Fri May 09, 2008 6:14 pm

non 👅
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
summer
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 137
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Fri May 09, 2008 10:42 pm

i dashur ditar...te kam shume inat prandaj shkruaj rrale tek ti

meqe ra fjala sot tem ishte 38 shyqyr qe u ul icik...dhe meqe ra fjala sikur mos te mungonte qe isha semure mbi te gjitha..me hipi ne mendje qe ne 2 te nates te beja kerkime neper internet...per perbindeshin e austrise.

cik nga temp cik nga dhatahri gjithe nata me eshte shpifffffurrrrrr Sad

ja keshtuuuuuuuuujaaaaaa boll me kaq...i pa dashur ditar te pafsha sa me mire. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Thu May 15, 2008 6:47 pm

shpresoj te mos jesh dhe ti si ai ditari qe kerkon mami im akoma....gjith ditaret qe kam pas gjithmon gjurmoheshin nga ajo .nejse ,po te them se sot ndihem mire sepse dikush qe e du shuuuuuuuuuuuuuuum me perkedheli floket faqen dhe me tha
-KUR TE RRITEM DU TE BEHEM SI TY!kjo fjale me beri te lumtur ,per pak caste harrova problemet dhe gjerat e vogla te merzitshme dhe nga nje gjest dhe fjale e mire kjo diten me duket e vecant....

PS.nese vjen mami im thuj qe sme njef :P:P:P ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Wed May 21, 2008 11:31 pm

Ehhhhhh ditar i dashur sa shum qe te dashkan ene ty re sikur me qon me i bukri i forumit e shef ri ca ste thone Very Un per vete sot skam ca me te thon por shpresoj se do te them njeher tjeter se pertoj me shkrujt se jam lodh Sad e meqe ra fjala e nisa qe e nisa sot jam lodhur aq shume sa se ke idene aman ca skam bo kam bo gjith ato gjona........... spo ti them tani me von Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Wed May 21, 2008 11:34 pm

Dano shkruajti:
Ehhhhhh ditar i dashur sa shum qe te dashkan ene ty re sikur me qon me i bukri i forumit e shef ri ca ste thone Very Un per vete sot skam ca me te thon por shpresoj se do te them njeher tjeter se pertoj me shkrujt se jam lodh Sad e meqe ra fjala e nisa qe e nisa sot jam lodhur aq shume sa se ke idene aman ca skam bo kam bo gjith ato gjona........... spo ti them tani me von Very


DANO ME THA DITARI TJA THUSH TANI TE GJITHA ,URGJENTISHT Razz Very SE MA VON ,VETE SHUM VON Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Wed May 21, 2008 11:41 pm

;) ;) charlize yllo me mir von se kurre Razz Razz Razz Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Wed May 21, 2008 11:44 pm

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
;) ;) charlize yllo me mir von se kurre Razz Razz Razz Razz

PER CA GJERA ASHTU ESHTE ME MIRE VON SE KURR Very PO ORA QENKA FIKS MA VON .DANO FILLO RREFEHU KTU TEK DITARI Llapazon Very Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Wed May 21, 2008 11:46 pm

ec dano ktu shpjegohu urgjent va ke bo sot pervecse t ka mor gripi peng Razz Razz Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Wed May 21, 2008 11:47 pm

Ditar i dashur pse mer me detyrim te ti them gjonat un ty mer ? Very Jo mer per inot te ketyre nuk te them tani ok? kur te jena ball perball sy per sy dhemb per dhemb ka lazet muhabeti Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   Wed May 21, 2008 11:48 pm

frikacaku Smile
e shef mer ditar
ene ty si t krijoi me durt e veta s ta hap zemren Smile Smile Smile
vaj halli me ne te tjeret egoisti Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ditari i "Dano ForuM"   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ditari i "Dano ForuM"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: (CHIT CHAT) PA KUFI-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website