Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Wed May 07, 2008 1:32 pm

pyetja ku ishte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Wed May 07, 2008 1:33 pm

sa mir qe e vuni re Smile ok ku jeton ti ylli? Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Wed May 07, 2008 1:33 pm

ne uk ose shqip angli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Wed May 07, 2008 1:54 pm

ne fakt ne shqip esht ne britani ajo po nejse Very
ke shum qe jeton andej ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**MOA**
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 480
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Thu May 08, 2008 12:07 am

une 6 vjet ok ok
i fejuar ti apo beqar ok ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Thu May 08, 2008 10:35 am

Une jom i martum Razz Very por mos e boj ket pytje ke kjo teme se ste shkon ktu Very
Ne cfare moshe do te pelqente te martoheshe?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Thu May 08, 2008 5:52 pm

pasi te mbaroja ene shkollen e larte 23-24 maybe...lidhja normal qe mund te filloje me pare, por per tu martuar rreth ksaj moshe mendoj. mgja si dihet si vijne punet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Fri May 09, 2008 10:27 am

Mire ne rregull ket pergjigje e ketheve por tjetra osht Kur do deshiroje te boje kalamoj? dmth ne ca moshe?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Fri May 09, 2008 6:40 pm

pasi t martohem pra Razz ok kur t martohem, vijne ene kalamojt pastaj avash avash Very...po sdu ti bej shum vone, se kur rriten ata pastaj te bien ne qafe ok thone 'u plake ti mami' Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
summer
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 137
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Fri May 09, 2008 10:27 pm

mendoj qe kalamajte nuk kane nje moshe te caktur ...kur do te behesh nene ect...thjesht ndoll e kaq...

seshte nevoja te jesh e martuar per dicka te tille se nje ka zgjellur partnerin eduhur...dhe ndjen kete deshire pse mos te behet nene....jam e mendimit qe nuk ka moshe te caktuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Sat May 10, 2008 1:16 am

summer se se bo mir as ti po aman na thuj kush te ka sjell ktu ty? Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Sat May 10, 2008 1:19 am

UNA Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Sat May 10, 2008 2:46 am

she she

Kaq Shume ju pelqejne Dallaveret ju Femrave..Very..!!

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Sat May 10, 2008 3:01 am

JO te gjitha femrave por, edhe nese po ,ndopak ...........edhe djemte nuk ngelen mbrapa! Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
milan86
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 785
Age : 32
Location : milan city
Name : 0
Points : 27
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Sat May 24, 2008 11:03 am

pse jeni kaq te keqe kur doni ju Smile Smile Smile Sad ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sy zeza
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1314
Age : 44
Location : Gjermani
Name : 0
Points : 29
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Sat May 24, 2008 11:13 am

pse kur na tradhtoni dhe na fundosni neve me te vertet e meritoni te behemi ne te keqija ,sepse ne asnje menyr tjeter nuk behem e keqe megjithese mua esht shum zor qe te behem e keqe vetem kur e tepron se tepermi me te keqija,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
akili
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 5
Name : 0
Points : 0
Registration date : 12/04/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Sat Oct 04, 2008 11:03 pm

ka shume rendesi per ju goca ekonomia tek nje lidhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Tue Oct 21, 2008 1:15 pm

Pse jeni mendje medha ju femnat???? Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Tue Oct 21, 2008 1:17 pm

pse duhet ti vijm gjithmon ne nga mbrapa femnave?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rossi_dr
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 21
Location : atje ky ndricon dielli
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Wed Nov 05, 2008 1:12 pm

Pse femrat te vijne gjithmon nga mbrapa kur ke lek dhe kur nuk ke te te njohin nuk te hedhin syt?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Wed Nov 05, 2008 7:36 pm

rossi_dr shkruajti:
Pse femrat te vijne gjithmon nga mbrapa kur ke lek dhe kur nuk ke te te njohin nuk te hedhin syt?
Mos i fut te gjitha femrat ne te njeten kadigori.Nuk kam qen kurr nje tip i tille dhe nuk e di cfar te pergjigjem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Fri Nov 28, 2008 5:23 pm

tTe gjitha femrat nuk jane materialiste dhe nuk mund ti pergjitthesosh te gjitha qe te duan vetem per leke,por tani kane fillu meshkujt te gjijne femra me leke ehste bere si mode qe meshkujt i duan femrat me pasuri qe te jene te siguruar ne nej fare menyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Sun Nov 30, 2008 9:34 am

hahahahaahahahahaa eeeeeeeeee po normale do kthehen kohrat tani po edhe ti mos i fut te gjith me nje kategori. ti do lidheshe me nje cun vetem prej lekve?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Sun Nov 30, 2008 11:15 am

patrokli shkruajti:
hahahahaahahahahaa eeeeeeeeee po normale do kthehen kohrat tani po edhe ti mos i fut te gjith me nje kategori. ti do lidheshe me nje cun vetem prej lekve?
une per fatin e mire prinderit e mi kane nje ekonomi te mire dhe keshtu jane tu me gjuj cunat mu ahahhahahhahahahahah lala lala lala lala lala
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   Sun Nov 30, 2008 11:59 am

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dmth du s'du un duhet me te gjujt ty tani e? Very
je per ndonje kafe kto dit? Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Meshkujt Pyesin - Femrat Pėrgjigjen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: TEMA SHOQERORE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website