Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Lajmet me te rendesishme nga vendi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Lajmet me te rendesishme nga vendi   Fri Dec 19, 2008 1:37 pm

Bashkia: Para pėr qiratė, jo dėmshpėrblime
19/12/2008 08:00Bashkia e Tiranės, nė pamundėsi pėr tė dėmshpėrblyer menjėherė tė gjithė personat e prekur nga ndėrtimi
i objekteve tė ndryshme publike nė kryeqytet, do t’u ofrojė atyre mundėsinė e pagesės sė qirasė.

Kjo
ndryshe quhet pėrfitim pėrmes bonusit tė strehimit. Deri tani kjo formė
ndihme e ndėrmarrė nga Bashkia e Tiranės ėshtė dhėnė kryesisht pėr njė
numėr tė kufizuar familjesh tė pastreha, me probleme tė theksuara
sociale. Pėrllogaritjet pėr familjet pėrfituese bėheshin mbi
bazė tė standardeve tė pėrcaktuara paraprakisht nga specialistėt, por
aktualisht kjo ndihmė ose bonus strehimi do tė konsiderohet si njė
subvencionim i autoriteteve
lokale pėr tė dėmtuarit. Nė
mbledhjen e sotme Kėshilli Bashkiak, do tė marrė nė shqyrtim pėr tė
aprovuar ose jo projektvendimin mbi “trajtimin me bonus strehimi tė
disa familjeve tė pastreha, tė cilave u janė prishur shtėpitė pėr shkak

zbatimit tė planeve rregulluese, realizimit tė projekteve pėr
ndėrtimin e objekteve me funksion publik dhe vendimeve gjyqėsore”. Kjo
mendohet tė jetė forma e ardhshme e mbėshtetjes qė do tė ofrojė
pushteti vendor pėr tė gjitha ato familje qė do tė humbasin shtėpitė
e tyre nga zbatimi i planit rregullues tė qytetit.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmet me te rendesishme nga vendi   Fri Dec 19, 2008 1:38 pm

Ndryshimi i motit, fluks pacientesh ne pediatri

19/12/2008 08:10Uljet
dhe ngritjet e herėpashershme tė temperaturave dhe ndryshimi i motit ka
rritur edhe fluksin e tė sėmurėve tė vegjėl nė pediatri. Poliklinikat
dhe qendrat shėndetėsore tė lagjeve prej dy muajsh janė mbushur me tė
vegjėl, tė cilėt shfaqin problemet e stinės, vizitohen dhe marrin
mjekim.

Brenda 24 orėve nė
urgjencėn e pediatrisė paraqiten nga 100 deri nė 150 raste fėmijėsh tė
sėmurė. Mjekėt thonė se nuk ka vend pėr alarm, sepse shqetėsimet e
moshave parashkollore kanė ardhur si pasojė e virozėve tė stinės nga
ulja e menjėhershme e temperaturave. Shenjat e para tė
sėmundjeve tė stinės janė tė vjella, diarre, dhembje kycesh dhe
temperature shumė e lartė. Sipas mjekėve pediatėr, pjesa mė e madhe e
tė prekurve, fazėn e parė tė sėmundjes pėrpiqen ta kalojnė nė shtėpi
dhe mė pas paraqiten nė spital.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmet me te rendesishme nga vendi   Fri Dec 19, 2008 1:39 pm

Mjeku Nelaj “arratiset” nga Shqiperia

19/12/2008 08:20Kirurgu
i njohur, Agim Karaj, ndodhet ne Tirane, ndersa mjeku tjeter, Ardian
Nelaj (te dy te hetuar per korrupsion) eshte “arratisur” jashte
Shqiperise, ne nje kohe kur koleget e tyre hyne ne greve urie ne
mbeshtetje te mjekut Agron Ylli, i plagosur disa dite me pare.

Burime
nga Prokuroria e Tiranes thane se nga verifikimet paraprake ka
rezultuar qe mjeku Karaj eshte pare duke levizur ne fshehtesi te disa
te aferm te tij. Por ai ka mundur te shmange punonjesit e policise qe e
kerkonin, duke mos u dorezuar, megjithese ndaj tij Gjykata e Apelit
Tirane vendosi disa dite me pare masen e sigurise “arrest me burg” deri
ne perfundimin e hetimeve. Nderkohe, per mjekun tjeter, Ardian
Nelaj, Prokuroria e Tiranes tha se ai eshte larguar jashte Shqiperise.
Nga pyetja e familjareve te tij ka rezultuar se Nelaj, megjithese
ndodhej nen masen e sigurise “arrest me burg”, eshte larguar ne drejtim
te paditur. Edhe ndaj tij, Gjykata e Apelit ndryshoi masen e sigurise
se shkalles se pare, duke e lene mjekun ne arrest ne burg, tashme ne
mungese. Pas verifikimeve te vendndodhjes se mjekeve, puna e
Prokurorise se Tiranes po perqendrohet ne identifikimin e pasurive te
tyre permes verifikimit te llogarive bankare.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmet me te rendesishme nga vendi   Fri Dec 19, 2008 1:40 pm

Transporti urban, sot miratohen kushtet e licencimi

19/12/2008 08:45Sot
do tė pėrcaktohen kriteret e reja tė pėrzgjedhjes pėr operim, nė linjė
tė rregullt udhėtarėsh. Kėshilli Bashkiak do tė vendosė sot pėr kushtet
e reja mbi bazė tė sė cilave operatorėt e tė gjitha linjave tė
transportit urban brenda dhe jashtė qytetit tė Tiranės do tė licencohen.

Qytetarėt
edhe pėrmes shoqatės sė konsumatorėve shpeshherė kanė pėrcjellė pranė
Bashkisė sė Tiranės dhe Kėshillit Bashkiak kundėrshtimet e tyre lidhur
me kushtet jo cilėsore tė ofrimit tė shėrbimit urban nė kryeqytet, si
nė dimėr, ashtu edhe nė verė.

Pa pėrmendur kėtu ankesat e
herėpashershme pėr rritjen e ēmimit tė biletave nga ana e operatorėve
aktualė nė treg. Ndaj, pėr tė sistemuar disi kėtė shėrbim nė tregun
kryeqytetas, nė draftin e pėrgatitur janė pėrcaktuar kriteret e reja,
qė pas miratimit do tė bėhen detyruese pėr tė gjithė operatorėt, tė
cilėt pas muajit janar do tė mund tė rinovojnė licencat apo ata qė do
tė licencohen pėr herė tė parė.

Nė fazėn e parė bėhet
paraqitja e kėrkesave pėr licencim. Pas marrjes nė shqyrtim tė
kėrkesave, zhvillohet faza e dytė. Ajo nis me konkurrentin nė krye tė
listės, qė ka mundur tė mbledhė mė shumė pikė, nisur nga kushtet dhe
standardet e shėrbimit qė ofron.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmet me te rendesishme nga vendi   Fri Dec 19, 2008 1:40 pm

Gjirokaster, banoret bllokojne sot rrugen

19/12/2008 08:55Banoret e pallatit te shkaterruar ne Gjirokaster organizojne sot nje proteste ne rruge.
Ata
nuk jane aspak dakort me vlerat e kompensimit te miratuara nga qeveria
se fundmi. Mosaprovimin e tyre e kane treguar duke futur ne greve edhe
grate e familjeve te demtuara.Ne shenje te zemerimit te tyre
banoret e pallatit jane futur ne rrenojat e shtepive. Nje dhome e vogel
e ngelur pa u shkaterruar pas rrezimit te pallatit, eshte kthyer ne
vendin e ri te protestes se banoreve. Ata hyne ne greve per te kerkuar demshperblimin ndersa tani jane kunder shifrave te cilat i konsiderojne shume te ulta. Ne
vendimin e qeverise jepet vetem gjysma e parave te kerkuara nga Grupi i
Emergjences qe beri vleresimin e demeve te shkaktuara.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmet me te rendesishme nga vendi   Fri Dec 19, 2008 1:41 pm

Shiu dhe bresheri permbytin rruget ne Shkode

19/12/2008 09:25Ka
mjaftuar nje shi i rrembyeshem i shoqeruar me bresher qe ka zgjatur
rreth dy ore, qe pothuajse te gjitha rruget kryesore te Shkodres te
permbyten e te behen te pakalueshme.

Shqetesimi
ka qene jo vetem per kembesoret, por dhe per automjetet. Problemin me
te madh ka pasur kryqezimi ne qender te qytetit, prane sheshit te Pese
Heronjve te Vigut, ku niveli i ujit ka arritur deri ne 40 cm.

Vershimi u ujit neper rruge qe ngjasonte me nje lum qe kishte dale nga shtrati, e ka bere te pamundur normalizimin e situates.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmet me te rendesishme nga vendi   Fri Dec 19, 2008 1:42 pm

Itali, zbulohet organizata nderkombetare e droges

19/12/2008 09:30Policia
italiane godet nje tjeter rrjet te trafikut nderkombetar te droges. 31
persona, mes te cileve edhe shtetas shqiptare, jane arrestuar ne disa
qytete te Lombardise dhe Piemontes.

Ata
akuzohen per trafik lendesh narkotike, kryesisht kokaine, qe vinte nga
Holanda dhe Belgjika. Hetimet kishin nisur ne vitin 2006, pas
arrestimit te nje shperndaresi droge.

Arrestimet u kryen ne
Milano, bergamo, Como, Cremona, Lecco, Lodi, Mantova, Pavia, Sondrio,
Alessandria, Biella, Novara, Verbano Cusio Ossola, Vercelli, Livorno
dhe Verona.

Grupi perbehej edhe nga shtetas italiane dhe nga
Afrika Veriore. Policia zbuloi menyren si funksiononte organizata, qe
nga hyrja e droges ne Itali, deri tek shperndarja e lendeve narkotike.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmet me te rendesishme nga vendi   Fri Dec 19, 2008 1:43 pm

Fier, rrezikohen nga permbytja 12 fshata

19/12/2008 10:05Rendohet situata ne Fier nga prurjet e lumit Vjose qe ka kaluar piken kritike.
Prefekti i qytetit, Shahim Bejdaj jep alarmin se 12 fshatra jane ne rrezik permbytje.

Mesohet se autoritetet lokale kane bere gati 60 cadra per banoret e rrezikuar nga lumi Vjose.

Nderkohe
probleme ka patur edhe ne Gjirokaster, per shkak te reshjeve te medha
qe kane sjelle edhe daljen e lumit Drino nga shtrati.

Situate
e keqe ka qene edhe ne qytetin e Corovodes ku shume shtepi u kercenuan
nga vershimi i ujerave te lumit qe kalon ne mes te qytetit.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmet me te rendesishme nga vendi   Fri Dec 19, 2008 1:44 pm

Tirane, policia ne analize vjetore

19/12/2008 10:30Policia e qarkut te Tiranes ne analizen vjetore te saj ka bere nje bilanc te punes gjate vitit qe po mbyllet.

Keshtu,
ne vitin 2008, sipas drejtuesve te policise jane regjistruar 4220
krime, jane ndermarre 65 operacione dhe jane sekuestruar sasi lendesh
narkotike.

Nderkohe qe gjate ketij viti jane regjistruar 434 aksidente me 65 viktima dhe 58 te plagosur rende.

Ne analizen vjetore te policise i pranishem ishte edhe Avokati i Popullit, Ermir Dobjani.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmet me te rendesishme nga vendi   Mon Dec 22, 2008 7:52 pm

Zbardhet vrasja e ish-presidentit tė "Tomorit"

22/12/2008 08:20Ish-presidenti i klubit tė futbollit "Tomori", Edmond Malollari, dyshohet se ėshtė ekzekutuar pėr borxhin 15
milionė
dollarė. Prokuroria dhe Policia e Tiranės i janė rikthyer edhe njėherė
njė prej vrasjeve mė tė bujshme nė kryeqytet, tė njė personazhi tė
botės sė biznesit, i ndarė nga jeta tre vite mė pare nė apartamentin e
tij nė kryeqytet.

Nga
verifikimet e kryera ka rezultuar se biznesmeni i hekurit kishte njė
borxh tė konsiderueshėm tė "trashėguar" vite mė parė. Sektori i krimeve
tė vjetra nė kryeqytet ka rimarrė edhe njėherė nė pyetje tė gjithė
personat qė kontaktonte Malollari, duke rindėrtuar sėrish skenėn e
ngjarjes. Grupi hetimor ka arritur tė zbardhė disi natėn e
krimit, por pa mundur t‘i vėrė "gishtin" ndonjė tė dyshuari, pasi ka tė
dhėna se vrasja mund tė jetė realizuar me pagesė.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmet me te rendesishme nga vendi   Mon Dec 22, 2008 7:53 pm

Vlore, dorehiqet rektori i “Ismail Qemalit”

22/12/2008 11:50Tanush Shaskaj, rektori i universitetit Ismail Qemali ne Vlore ka lajmeruar dje me ane te nje letre doreheqjen e tij nga detyra.
Shkak
per kete doreheqje eshte bere nje shkrese e Ministrise se Arsimit e
cila rikthen ne detyre zonjen Arta Musaraj si dekane e fakultetit te
Ekonomise dhe Drejtesise, ne kete Universitet.

Ajo ishte
shkarkuar me heret nga rektori pas nje konflikti te lindur ne lidhje me
ceshtjen e emrit te universitetit. Rektori Shaskaj kerkonte heqjen e
emrit “Ismail Qemali” universitetit me arsyetime aspak bindese.

Vete
rektori vendimin e doreheqjes e ka lajmeruar ndersa ndodhet ne Shtetet
e Bashkuara te Amerikes prane familjes se tij. Ai thote se doreheqja do
jete e parevokueshme ne rast se Ministria e Arsimit nuk kthen mbrapsh
vendimin e saj.

Rektori ka lajmeruar edhe stafin pedagogjik te
universitetit te cilet jane mbledhur dhe kane hartuar nje peticion
drejtuar ministrit Beja.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmet me te rendesishme nga vendi   Mon Dec 22, 2008 7:53 pm

Ambasada amerikane pergenjeshtron Berishen

21/12/2008 22:20Kryeministri
Berisha gjate konferences per shtyp per projekligjin e pastertise se
figures se zyrtareve te larte i pyetur nga gazetaret mohoi te kete
patur nje bisede telefonike mes tij dhe nensekretarit amerikan te
Shtetit Daniel Fried per ceshtjen e ligjit.

Por
i kontaktuar nga Top Channel zedhenesi i ambasades amerikane i pyetur
nese ka patur nje bisede iu pergjigj ne menyre pozitive. Sipas
tij, biseda mes kryeministrit dhe nensekretarit amerikan te Shtetit me
teme pikerisht ligjin per draftin eshte zhvilluar te shtunen. Po
ne te njejten konference kryeministri mohoi dhe deklaraten e se martes
te ambasades amerikane se drafti ligjor kishte probleme serioze
kushtetuese. Por zedhenesi i ambasades amerikane tha se nuk ka asgje per te shtuar nga deklarata e se martes ne lidhje me projektligjin.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmet me te rendesishme nga vendi   Thu Jan 08, 2009 9:26 pm

Vlore, kapet peshkaqeni prane Sazanit

08/01/2009 10:05Nje
tjeter peshkaqen ka rene ne rrjetat e peshkatareve ne vlore. Pasditen e
djeshme peshkarexha Melisa ka kapur ne veri te ishullit te Sazanit
specien e pazakonte per ujerat shqiptare.

Sipas
peshkatareve specia e kapur eshte e llojit pellumb rreth 4 metra e
gjate dhe 370 kilogram. Ai eshte kapur nga rrjetat ne nje thellesi prej
120 metrash pak milje nga bregdeti i gjirit te Vlores.

Gjate
vitit 2008 peshkataret e vlores kane mundur te kapin tre specie te
ngjashme peshkaqenesh ne ujrat shqiptare, me i madhi ishte rreth gjysme
toni dhe te gjithe jane shfaqur perreth ishullit te Sazanit. Me kapjen
e peshkaqeneve te pare para 3 vjetesh ne Shqiperi eshte krijuar edhe
nje treg shitje ka nxitur peshkataret qe te gjuajne kete specie te
rralle per ujerat e bregdetit shqiptar.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lajmet me te rendesishme nga vendi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lajmet me te rendesishme nga vendi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: INFORMACIONE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website