Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Burrat: me thuaj cmakine ka te te them si dashuron

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Burrat: me thuaj cmakine ka te te them si dashuron   Fri Nov 28, 2008 7:31 pm

Per shumicen e meshkujve makine eshte nja nga ato objekte te deshrueshme qe nuk do te krahasohen ndoshta me asgje tjeter.Nje aleate mjaft e cmuar e strategjise se joshjes mashkullore,cdo model makine mund te arrije te na rrefeje disa ane te karakterit sentimental te mashkullit qe zoteron.
Sipas disa studimeve te psikologjise se sjelljes,ata qe zgjedhin te kene nje fuoristrade,edhe pse me te shumten e kohes levizin brenda perbrebda qytetit,kane tendencen per tu perfshire ne nje lidhje teper te koklavitur,kurse ata qe kane qejf modelet e vjetra dhe blejne makine epoke,jane pergjithesisht meshkuj romantike ,por teper te zgjedhur,madje edhe ne dashuri.
Pronaret e autoveturave me modelin klasik me kater dyer,jane meshkuj tradicionale.me aftesi teper te medha ne fazen e joshjes,por qe pastaj behen te merzitshem dhe monotone me kalimin e kohes.
Joshes te medhenj jane vec te tjerash,tipat " Jaguar" por qe gjithsesi tregohen me pak te afte ne memenaxhimin e lidhjeve.
Meshkujt qe zgjedhin makinat e vogla,jane tipa apsolutisht tipat me romantike,kush zgjedh "Smart" apo " Cinquecento" shfaq nje karakterkonkret,praktik nga ata qe kerkon te gjeje kuptimin e cdo gjeje dhe qe edhe ne dashuri pritet drejt gjerave me te thjeshta dhe qe nuk ia koklavitin jeten.
Ai qe zgjedh nje spider,mund te jete edhe nje njeri me mendje brilante,por gjithsesi vlereson formen shume me teper se permbajtjen.
Dhe me ne fund ,jane meshkujt qe shkojne drejt rrymes,ata qe konsiderojne makinen nje mjet vetem e vetem per te levizur.Keta meshkuj qe nuk i kushtojne piken e rendesise zgjedhjes se modelit.Por keta meshkuj nuk jane nga ata mendjendriturit qe u pelqen te marrin inisiativa edhe ne fushat e tjera te jetes,shpesh me ta jane ne fakt femrat ato qe marrin inisiativen per te hedhur hapin e pare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Burrat: me thuaj cmakine ka te te them si dashuron   Sat Nov 29, 2008 7:33 pm

gjo e bukur kjo qe the por puna osht po ata qe skan makina ca na qokan?????? Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Burrat: me thuaj cmakine ka te te them si dashuron   Sun Nov 30, 2008 11:18 am

jane romantike ne maksimum hahhahhah jane shume shpirteror nuk jane materialiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Burrat: me thuaj cmakine ka te te them si dashuron   Sun Nov 30, 2008 12:03 pm

uuuuuuuuuuuuu shef ti lum si un qe nuk paskam makin pra Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Burrat: me thuaj cmakine ka te te them si dashuron   Sun Nov 30, 2008 9:08 pm

bukuroshja_dr shkruajti:
jane romantike ne maksimum hahhahhah jane shume shpirteror nuk jane materialiste

me duket se rashe ne dashuri me ty se une skam makine.. Embarassed Embarassed Very Very Very

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Burrat: me thuaj cmakine ka te te them si dashuron   Mon Dec 01, 2008 1:18 pm

GLOOR shkruajti:
bukuroshja_dr shkruajti:
jane romantike ne maksimum hahhahhah jane shume shpirteror nuk jane materialiste

me duket se rashe ne dashuri me ty se une skam makine.. Embarassed Embarassed Very Very Very
egjeta dhe une dashurine me ne fund ihihihih ihihihih ihihihih zemer zemer zemer zemer zemer zemer zemer kiss kiss kiss kiss kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Burrat: me thuaj cmakine ka te te them si dashuron   Mon Dec 01, 2008 1:58 pm

hhahahahahahaahaa plasen cokollatat dhe ktejaaaaaaaa
Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ilir!!
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 55
Name : 0
Points : 0
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Burrat: me thuaj cmakine ka te te them si dashuron   Mon Dec 01, 2008 4:38 pm

po mire me bukuroshe une i shkreti qe kam 5 metra makine edhe me kater dyer jam monotone ,po me thuaj nje qe ka 10 vjet me nje grua edhe sbehet monotone zemer zemer zemer ihihihih ihihihih ihihihih tallem oreeeeeeeeee edhe shikoni martohuni gra per te tere ore per te tere nga iliri ta keni.nga gogolasi ne fshiqurraz ne xhade erdhe ne athine.ju puth.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ilir!!
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 55
Name : 0
Points : 0
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Burrat: me thuaj cmakine ka te te them si dashuron   Mon Dec 01, 2008 4:41 pm

po prandaj e kam vellain qe punon taxi per ty o dano qe ske makine.sbehet llaf ore sbehet llaf.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Burrat: me thuaj cmakine ka te te them si dashuron   Mon Dec 01, 2008 10:30 pm

patrokli shkruajti:
hhahahahahahaahaa plasen cokollatat dhe ktejaaaaaaaa
Razz
do me na lon beqar ti me duket ahahahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Miri_Tironci
Profesionist/e
Profesionist/e
avatar

Numri i postimeve : 77
Age : 37
Location : ZDU, SKOM, STE JAP
Name : 0
Points : 0
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Burrat: me thuaj cmakine ka te te them si dashuron   Tue Dec 02, 2008 2:47 pm

po ne qe skena makine Sad si i bohet hallit ? apo pa dashuri ne Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Burrat: me thuaj cmakine ka te te them si dashuron   Tue Dec 02, 2008 3:26 pm

Miri_Tironci shkruajti:
po ne qe skena makine Sad si i bohet hallit ? apo pa dashuri ne Razz
ahah ahah ahah ahah ahah ahah ahah ahah ahah ahah ahah ahah ahah zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: Burrat: me thuaj cmakine ka te te them si dashuron   Thu Apr 02, 2009 7:15 pm

Hhahah po ata qe ngasin furgona? Very Very Very Sa kam qesh!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: Burrat: me thuaj cmakine ka te te them si dashuron   Sun Apr 05, 2009 12:38 am

bianka shkruajti:
Hhahah po ata qe ngasin furgona? Very Very Very Sa kam qesh!
bianka duhet me pyet bukuroshen durrsake te na japi informacione te metejshme Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Burrat: me thuaj cmakine ka te te them si dashuron   Sat Apr 11, 2009 9:17 am

Miri_Tironci shkruajti:
po ne qe skena makine Sad si i bohet hallit ? apo pa dashuri ne Razz
Ti edhe makin te 2008-es te kesh prap i virgjer ke me ngel kshu qe mos u qaj kot Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Burrat: me thuaj cmakine ka te te them si dashuron   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Burrat: me thuaj cmakine ka te te them si dashuron
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: TEMA SHOQERORE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website