Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Cfar po bejne shqiptaret per turizmin ne Shqiperi?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Cfar po bejne shqiptaret per turizmin ne Shqiperi?   Tue Nov 18, 2008 1:55 pm

Jepni mendimin tuaj ne lidhje me shqiptaret a po kontribojne ndopak per turizmin ne shqiperi?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
ilir!!
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 55
Name : 0
Points : 0
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar po bejne shqiptaret per turizmin ne Shqiperi?   Wed Nov 19, 2008 8:29 pm

Une o dano ate qe bej per turizmin shqiptar eshte te vete 3 here ne vit ne shqiperi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
D&G
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 11
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar po bejne shqiptaret per turizmin ne Shqiperi?   Wed Nov 19, 2008 9:50 pm

Asnje nuk kontribon vetem se do me e shkaterru ate vend se shqiptare hesapi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
toni87
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 4
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar po bejne shqiptaret per turizmin ne Shqiperi?   Thu Nov 27, 2008 9:01 pm

shqiptaret sbejne per shpin e tyre e jo me per shqiperie Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar po bejne shqiptaret per turizmin ne Shqiperi?   Sat Apr 18, 2009 10:34 pm

Ceshte e verteta te nderuar forumista,,, Turizmi, para viteve 90' perbente vetem nje % shume vogel te GDP , qe perfshinte vetem turizmin brenda vendit. pas viteve 90' , shqiperia ka arritur ne nivele shum me te larta krahasuar me vitet e shkuara kot te komunizmit, duke perfshire turizmin brenda dhe jashte vendit nga shqiptare dhe te huaj. Vitet e fundit, shqiptaret kane investuar ne shifra shum te larta ne fushen e turizmit, por duke qene se ne shqiperi u dynden ndertimet me dhe pa leje, u investua ne vende te gabuara, duke shfrytezuar bukurite natyrore te vendit tone. Turizmi nuk sjell vetem ane pozitive, qe kryesore jane, fitime te medha, shkembim dijesh e kulturash, historishe, etj, por dhe ane negative te cilat kane te bejne me ndotjen e mjedisit, shkaterimin e tij, shkaterrimin e bukurive te rralla per shkak te keqperdorimit te tyre dhe shfrytezimin ne maksimum. Shumica e shqipetareve, kane nje koncept shume te gabuar per sa i perket asaj, qe UN JAM PRONARI, UN JAM MENAXHERI, duke qene qe mbi 95% e pronareve nuk ishin te lidhur drejtperdrejte me turizmin, detyrimisht do sjellte Keqmenaxhim me pasoja dhe deme shume te medha ne Turizem duke sjelle degradimin e tij.
Forumista, ne do ta bejme Shqiperine, dhe duhet te jemi optimiste, por me hapa relativisht te vogla, fale politikes qe ndjek qeveria shqipetare, qe nuk sheh si Primare per Zhvillim te Shqiperise dhe rritje te mirqenies TURIZMIN... .............................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfar po bejne shqiptaret per turizmin ne Shqiperi?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfar po bejne shqiptaret per turizmin ne Shqiperi?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BOTA E SHKENCES {*_*} :: TURIZMI-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website