Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 SALVE A TUTTIIIIIIII

Shko poshtė 
AutoriMesazh
**MOA**
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 480
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/02/2008

MesazhTitulli: SALVE A TUTTIIIIIIII   Tue Feb 26, 2008 5:27 pm

CIAOOOOOOOOOOOOOOO!!!! UNE JAM MOA ,22 VJECE, JETOI DHE PUNOI NE ITALI. SHPRESOJ T'IA KALOJ SA ME MIRE NE MESIN TUAJ DHE URIME PER FORUMIN :) :) :) PUC PUC FOLT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Tue Feb 26, 2008 5:29 pm

mir se erdhe MOA te pershendes dhe uroj te kalosh bukur ...

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Tue Feb 26, 2008 5:30 pm

**MOA** shkruajti:
CIAOOOOOOOOOOOOOOO!!!! UNE JAM MOA ,22 VJECE, JETOI DHE PUNOI NE ITALI. SHPRESOJ T'IA KALOJ SA ME MIRE NE MESIN TUAJ DHE URIME PER FORUMIN :) :) :) PUC PUC FOLT
Mir se erdhe lal ne forumin tone shpresoj qe trja kalosh sa me bukur ne shoqerine tone puc.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Tue Feb 26, 2008 6:12 pm

**MOA** shkruajti:
CIAOOOOOOOOOOOOOOO!!!! UNE JAM MOA ,22 VJECE, JETOI DHE PUNOI NE ITALI. SHPRESOJ T'IA KALOJ SA ME MIRE NE MESIN TUAJ DHE URIME PER FORUMIN :) :) :) PUC PUC FOLT

Mirse na ke ardh e te lumshin komet Very

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Tue Feb 26, 2008 7:12 pm

hey ti a te kam then me nejt gati me kafet kur vjen kush e?....shpejt mua nje turke se me ka marr malli Very

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Tue Feb 26, 2008 7:29 pm

**blerta** shkruajti:
hey ti a te kam then me nejt gati me kafet kur vjen kush e?....shpejt mua nje turke se me ka marr malli Very

Caaa thu re oooo se e kom lon at sport un.. pyet danon po s'besove Very:D

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Tue Feb 26, 2008 9:03 pm

ca me bo se edua nga ti... Very dano si ben te mira:p

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Wed Feb 27, 2008 12:33 am

**blerta** shkruajti:
ca me bo se edua nga ti... Very dano si ben te mira:p

ok s'po ta prish pra.... ke cili hotel do e lejm te ta jap ate kafen Very:D I love you

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Wed Feb 27, 2008 9:46 am

**blerta** shkruajti:
ca me bo se edua nga ti... Very dano si ben te mira:p
she she ku me ke provu ti mu mi dreq pse me ofendon :x provehe iher masanej fol per mu ok? domtn doren time Very Very Very :P :P :P :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
**MOA**
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 480
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/02/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Sat Apr 12, 2008 11:53 pm

ca do provoni ju ketu :?:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Sat Apr 12, 2008 11:58 pm

**MOA** shkruajti:
ca do provoni ju ketu :?:
Bukurine tate pra se je e bukur kshu me kan thon mu Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
I larguar
Mesem
Mesem
avatar

Numri i postimeve : 79
Location : rruges
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Sat Apr 12, 2008 11:58 pm

Welcome MOA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**MOA**
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 480
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/02/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Sun Apr 13, 2008 12:25 am

Dano shkruajti:
**MOA** shkruajti:
ca do provoni ju ketu :?:
Bukurine tate pra se je e bukur kshu me kan thon mu Very
te kane genjy o danoooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Sun Apr 13, 2008 11:19 am

**MOA** shkruajti:
Dano shkruajti:
**MOA** shkruajti:
ca do provoni ju ketu :?:
Bukurine tate pra se je e bukur kshu me kan thon mu Very
te kane genjy o danoooooo
Pse mi sje e bukur ti e :P

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
scarface
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Name : 0
Points : 0
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: ini mire ini   Sun Apr 13, 2008 9:40 pm

he more qenkeni mbledh te gjithe ketu keni ngel si ata qene rrugace pa zot Very une jam scarface nga tepelushnja jam i rritur po nuk besoni pyesni qafethyeren ju pershendes te gjithve dhe kete kapon e formumit dano tre fletshin Very hajt ja klm te gjithe dhe pa leke ne xhep ju pafsha gjithmone ciao a tutti belli e bruti ⭐
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Sun Apr 13, 2008 10:21 pm

scarface shkruajti:
he more qenkeni mbledh te gjithe ketu keni ngel si ata qene rrugace pa zot Very une jam scarface nga tepelushnja jam i rritur po nuk besoni pyesni qafethyeren ju pershendes te gjithve dhe kete kapon e formumit dano tre fletshin Very hajt ja klm te gjithe dhe pa leke ne xhep ju pafsha gjithmone ciao a tutti belli e bruti ⭐
uaaaaaaaaa kush erdhi kiss zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Sun Apr 13, 2008 10:23 pm

scarface shkruajti:
he more qenkeni mbledh te gjithe ketu keni ngel si ata qene rrugace pa zot Very une jam scarface nga tepelushnja jam i rritur po nuk besoni pyesni qafethyeren ju pershendes te gjithve dhe kete kapon e formumit dano tre fletshin Very hajt ja klm te gjithe dhe pa leke ne xhep ju pafsha gjithmone ciao a tutti belli e bruti ⭐
hahahahahahahah e paske sjell koken mer shyqyr re se na ka mor molli Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Fri May 09, 2008 12:04 pm

scarface shkruajti:
he more qenkeni mbledh te gjithe ketu keni ngel si ata qene rrugace pa zot Very une jam scarface nga tepelushnja jam i rritur po nuk besoni pyesni qafethyeren ju pershendes te gjithve dhe kete kapon e formumit dano tre fletshin Very hajt ja klm te gjithe dhe pa leke ne xhep ju pafsha gjithmone ciao a tutti belli e bruti ⭐qafethyarrrrrrrrrrrrr traft pika ku je se ke humb krejt 😢

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
summer
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 137
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Fri May 09, 2008 10:12 pm

shi shi shi salve a tt thote ok

salve anche a te moa si te kam ylli

muaqqqqqqqqqqq sh pucje ene per tyja lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Sat May 10, 2008 1:42 pm

SALVE MOA zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Sun May 11, 2008 12:29 pm

T'pershnes **MOA**
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Mon May 19, 2008 12:30 pm


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   Mon May 19, 2008 1:21 pm


_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SALVE A TUTTIIIIIIII   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SALVE A TUTTIIIIIIII
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ANTARET {*_*} :: PREZANTIMET-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website