Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutoriMesazh
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Mon Jun 15, 2009 6:28 pm

bianka shkrou:NeighbouR shkruajti:
ahahhahah................pse kaq pak mi BIANKA Very yes yess ??
Epo per ty e kam se me kafshet e tjera te ze gripi pastaj...... Razz Very

Turp znj.te na krahasosh me kafshet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Mon Jun 15, 2009 6:33 pm

[quote="shaban cakolli"]bianka shkrou:NeighbouR shkruajti:
ahahhahah................pse kaq pak mi BIANKA Very yes yess ??
Epo per ty e kam se me kafshet e tjera te ze gripi pastaj...... Razz Very

Turp znj.te na krahasosh me kafshet[/quot

Je i madh Shaban, Very Very , mir ja bene, se smerr vesh ajo BIANKA Very ahah ahah lala lala yess yessss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Tue Jun 16, 2009 3:39 am

shaban cakolli shkruajti:
bianka shkrou:NeighbouR shkruajti:
ahahhahah................pse kaq pak mi BIANKA Very yes yess ??
Epo per ty e kam se me kafshet e tjera te ze gripi pastaj...... Razz Very

Turp znj.te na krahasosh me kafshet
scratch Shabe ,me thuaj te verteten sa gota kishe pire kur ke postuar????

O shqiptar une i thashe do ther nje pule per ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ai tha: pse kaq pak?(iu duk e vogel pula)

Very Very Very Deri ketu s'ka asgje te keqe

Une doja ti thoja pula me mire (po te bej nder d.m.th.)cfare te ther per ty ???????????
Mos do qe te te zere gripi i derrit ?Meqenese ai donte nje kafshe te madhe(se sic mund ta kesh vene re edhe ti derri nga pikepamja fiziologjike eshte me i madh se pula)
ok Keshtu me shaka po i jepja mish pule i vogel ne mase por i shendetshem,jo mish derri mase e madhe por....(Ah ja the, moj ja the, po kujt ja the?)

U sqarove Maku?

Vazhdimi:Ti duhet te qeshje,
Neighbr duhet te thoshte ndonje nga ato batutat qe shkembejme gjitnje ne forum!
TUNG!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Tue Jun 16, 2009 5:36 am

o bianka po une cfare duhet te beja ahah ahah ??

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Tue Jun 16, 2009 3:37 pm

beje qka te duash,sipas vullnetit te lire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Wed Jun 17, 2009 4:30 pm

vl_girl shkruajti:
o bianka po une cfare duhet te beja ahah ahah ??
Pusho ti tjetra, Very

edhe ty te te mesoj une edhe pastaj......e vura dushkun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Wed Jun 17, 2009 8:47 pm

bianka shkruajti:
vl_girl shkruajti:
o bianka po une cfare duhet te beja ahah ahah ??
Pusho ti tjetra, Very

edhe ty te te mesoj une edhe pastaj......e vura dushkun
avash moj se me trembe Sad Sad

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Thu Jun 18, 2009 2:26 pm

po vij avash une te mos ju trembi Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Thu Jun 18, 2009 6:12 pm

Pershendetje ,..................te gjitheve :beer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Sat Jun 20, 2009 12:41 am

persh :beer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Thu Jun 25, 2009 7:27 pm

bianka shkruajti:
shaban cakolli shkruajti:
bianka shkrou:NeighbouR shkruajti:
ahahhahah................pse kaq pak mi BIANKA Very yes yess ??
Epo per ty e kam se me kafshet e tjera te ze gripi pastaj...... Razz Very

Turp znj.te na krahasosh me kafshet
scratch Shabe ,me thuaj te verteten sa gota kishe pire kur ke postuar????

O shqiptar une i thashe do ther nje pule per ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ai tha: pse kaq pak?(iu duk e vogel pula)

Very Very Very Deri ketu s'ka asgje te keqe

Une doja ti thoja pula me mire (po te bej nder d.m.th.)cfare te ther per ty ???????????
Mos do qe te te zere gripi i derrit ?Meqenese ai donte nje kafshe te madhe(se sic mund ta kesh vene re edhe ti derri nga pikepamja fiziologjike eshte me i madh se pula)
ok Keshtu me shaka po i jepja mish pule i vogel ne mase por i shendetshem,jo mish derri mase e madhe por....(Ah ja the, moj ja the, po kujt ja the?)

U sqarove Maku?

Vazhdimi:Ti duhet te qeshje,
Neighbr duhet te thoshte ndonje nga ato batutat qe shkembejme gjitnje ne forum!
TUNG!

Haahahahah ahah ahah ahah te kuptoj un ty reeee lala , por spo te marr vesh )) )) ec ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Thu Jun 25, 2009 7:28 pm

bianka shkruajti:
Pershendetje ,..................te gjitheve :beer:

Pershendetje je vet ti, e mos me thuj pershendetje, se e kam NeighbouR more vesh re ??

si po ja kaloni juve njer? a keni pas vap re, normal qe jo do thoni se koha eshte V.L , ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 16 e 16Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: URIME DHE PERSHENDETJE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website