Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutoriMesazh
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Sat May 30, 2009 7:31 pm

Ua!Ua!

E paske marre vesh edhe ti emrin e vertete te Neighbour?
ahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Sun May 31, 2009 10:56 pm

bianka shkruajti:
Ua!Ua!

E paske marre vesh edhe ti emrin e vertete te Neighbour?
ahah

pershnetje....pa perjashtim

avash avash avash avash avash avash.....mi BINKA Very Very Very Very ti me je si Detja prej Luzit te vogel te Kavajes Very:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Mon Jun 01, 2009 3:26 pm

Hahahahahahhaahhaa ahah ahah ahah Me bere dhe nga kavaja,nga Luzi i vogel(as ne te madhin ,pale) Razz Very

Mos me thuaj qe ke qene nxenesi i Adeles se emrin tim gjithnje BINKA ma shkruan Very (shaka,shaka)
Tung!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sy zeza
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1314
Age : 44
Location : Gjermani
Name : 0
Points : 29
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Tue Jun 02, 2009 9:15 am

Pershendetje per te gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Wed Jun 03, 2009 10:20 am

bianka shkruajti:
Hahahahahahhaahhaa ahah ahah ahah Me bere dhe nga kavaja,nga Luzi i vogel(as ne te madhin ,pale) Razz Very

Mos me thuaj qe ke qene nxenesi i Adeles se emrin tim gjithnje BINKA ma shkruan Very (shaka,shaka)
Tung!

ahahaaahahahahahahahahaah...................e mi BINKA mi BINKA, cte bejme neve, shku esht kur te meson adela Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Wed Jun 03, 2009 7:06 pm

PO ARBANA .... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Thu Jun 04, 2009 2:53 am

CHARLIZE shkruajti:
PO ARBANA .... Razz


Hahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Thu Jun 04, 2009 4:48 am

bianka shkruajti:
Ua!Ua!

E paske marre vesh edhe ti emrin e vertete te Neighbour?
ahah
bianka po po nuk e dita une emrin e gjitonit kush do e di tjeter bom

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Thu Jun 04, 2009 4:01 pm

vl_girl shkruajti:
bianka shkruajti:
Ua!Ua!

E paske marre vesh edhe ti emrin e vertete te Neighbour?
ahah
bianka po po nuk e dita une emrin e gjitonit kush do e di tjeter bom

Ashtu duhet te jete,,,,por ce do se ti se di verte Razz Razz Razz Razz

kiss kiss lala yess yesss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Thu Jun 04, 2009 4:40 pm

zemer PERSH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Fri Jun 05, 2009 9:23 am

gjesssss ....tgjithve........po ktu ska asni ....pssssssssssssssssssssssss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Sat Jun 06, 2009 12:50 am

NeighbouR shkruajti:
gjesssss ....tgjithve........po ktu ska asni ....pssssssssssssssssssssssss
po sa here te kam thene qe te vish ne turnin tim, po jo ti do ne turnin e biankes Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Sat Jun 06, 2009 3:40 am

Hi people! Very


Lere cunin rehat ti,eshte i vetmi qe s'ka hequr dore nga forumi!
Smile

Eh,kur me kujtohet postimi i pare nga Neighbour,hahahaa

"Pasi pyeta mamin,babin,benin,motren dhe qenin vendosa ta kem Neighbour emrin ne keto gjonat elektronike"
bom bom
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Sat Jun 06, 2009 11:37 am

bianka shkruajti:
Hi people! Very


Lere cunin rehat ti,eshte i vetmi qe s'ka hequr dore nga forumi!
Smile

Eh,kur me kujtohet postimi i pare nga Neighbour,hahahaa

"Pasi pyeta mamin,babin,benin,motren dhe qenin vendosa ta kem Neighbour emrin ne keto gjonat elektronike"
bom bom

Ti Vl_girl leji habetet, se ma ke prish qefin Razz Razz

Ndersa persa i perket FENOMENIT BIANKA ........shifni icik ma poshte ok

Hahahahahahahahha............me kte qe ke than meriton jo 1 geek , as dy geek , por i tuf me geek geek ahahhahahhahahaah lala lala yesss yesssss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Sun Jun 07, 2009 4:55 pm

Nejse,ika vl_girl jam pak "busy"per momentin
Thanx per postimet,me kenaqe (10 sot me flamur)
Very

Take care!
zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Sun Jun 07, 2009 4:56 pm

you too bianka

See you later bye bye Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Sun Jun 07, 2009 5:49 pm

nuk ju kuptova asgje,por zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Sun Jun 07, 2009 6:20 pm

eh po mos ma mirrni per te keq,me duhet te shkoj kam ca pune,mund te postojme serish bashk Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Fri Jun 12, 2009 10:14 pm

persh , si ju kam komshiu juve????? Very Very yess yesss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Sat Jun 13, 2009 4:26 am

NeighbouR shkruajti:
persh , si ju kam komshiu juve????? Very Very yess yesss
ec ktu ec ktu ec ktu Po ne si e kemi komshiun se na ka harruar fare Sad Sad

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Sat Jun 13, 2009 12:21 pm

vl_girl shkruajti:
NeighbouR shkruajti:
persh , si ju kam komshiu juve????? Very Very yess yesss
ec ktu ec ktu ec ktu Po ne si e kemi komshiun se na ka harruar fare Sad Sad

qyqaaaaaaaaaa re VL_GIRL....kush te harro ty o YLL Very vec per ty qe te mos mendosh ashu per KomshiUn geek geek geek geek geek geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Sat Jun 13, 2009 5:44 pm

O lagjeeeeeeeeeeeee

Ec ta therim nje pule
Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Sat Jun 13, 2009 7:35 pm

ahahhahah................pse kaq pak mi BIANKA Very yes yess ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Mon Jun 15, 2009 12:00 pm

wow zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   Mon Jun 15, 2009 4:32 pm

NeighbouR shkruajti:
ahahhahah................pse kaq pak mi BIANKA Very yes yess ??
Epo per ty e kam se me kafshet e tjera te ze gripi pastaj...... Razz Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 15 e 16Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: URIME DHE PERSHENDETJE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website