Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 fjalori shqip-shqip

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kora
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 178
Name : 0
Points : 0
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: fjalori shqip-shqip   Mon May 26, 2008 10:04 pm

Fjalor Shqip-Shqip

> Shoqe:--i thuhet personit te seksit femer,seksualisht te kundert me ty, me
> te cilen ke nje deshire te shfrenuar per te bere seks.
>
> Shok:--i thuhet personit te seksit mashkull, seksualisht te njejte me ty,
> me te cilin nuk te shkon mendja asnjehere per te bere seks.
>
> Arkitekt:-- i thuhet personit qe nuk eshte aq i zoti, per tu bere
> inxhinier...
>
> Bankier :-- eshte nje tip qe te jep ēader kur ka diell dhe ta merr kur bie
> shi...
>
> E lehte: -- i thuhet nje femre qe s'do tia dije fare per moralin...
>
>
Intelektual: -- individ i afte, per te menduar me shume se dy ore, per
> dicka qe s'ka te beje fare me seksin
...
>
>
Gjuhe (llape): -- organ seksual, por qe disa te degjeneruar, e perdorin per
> te folur...
>
> Pesimist: --optimist me eksperience...
>
> Furre: -- pjese trupi e femres, qe cliron nxehtesi, por qe disa persona, ne
> menyre te jashteligjshme, e perdorin per te gatuar...
>
> Dashi: -- shenja e pare e horoskopit, por qe disa persona te prapambetur i
> therrasin burrit te deles...
>
> Mashtrues: -- quhet ai politikan i cili flet me shume neper fushata
> elektorale...
>
> Lypsar: -- emri i policit te qarkullimit rrugor ne shqiperi..
>
>
Bilbil: -- organi seksual i mashkullit, qe policet dhe gjyqtaret e
> ndeshjeve, i fryjne pa pike turpi ne sy te popullit...
>
> kurve:-- quhet ajo femer bujare e cila i kupton nevojat seksuale te seksit
> mashkullor ne kembim me pak te mira materiale.
>
> Kushtetute: -- teresia themelore e ligjeve te xhungles...
>
> Harrakat: -- person i cili kujdeset jashte mase per veten e tij...
>
> Polic :- Coban te cilit i kane humbur delet apo lopet, (pak rendesi ka), dh
> qe ka dale ti kerkoje neper popull...
>
>
Deputet :- Bandit ose kontrabandist me imunitet...
>
> Mjek :- Kriminel me bluze te bardhe...
>
> Gazete :- Droge per pensionistet, dhe te papunet...
>
> Parti e vogel politike :- Garnitute ne pjaten e qeverise...
>
> Parlament :- Tragjikomedi reale...
>
> Shites :- Vampir, qe nuk ka deshire te te leje asnje pike gjaku ne trup...
>
> Internet :- Semundja e pasherueshme, qe po zevendeson virusin e AIDS-it tek
> shume te rinj...
>
> Prezervativ :- Parrulle e cila i thote ne menyre te prere ' JO
> SHTATZANISE'.....
>
>
Gazetar :- LLafazan me patente...
>
> Martese :- Periudhe e jetes se njeriut, qe po u fute ne te, s'ka doktor,
> hoxhe e prift qe te te sheroje...
>
> Zhvillim ekonomik : I thone pushtetaret e sotem, periudhes kur vendi sa
> vjen e zhytet ne varferim te thelle ...
>
> Avokat mbrojtes :- I thuhet atij personi, qe te rrjep per se gjalli ne nje
> periudhe, kur ti kerkon qe te mbrohesh...
>
> gjinekolog:-- person i autorizuar ne futjen e duarve.
>

> atdhetar:-- person i paidentifikuar ne vendin qe ndodhet.
>
>
ushtar:-- merhum pa njohje politike dhe me gjendje ekonomike te
> shkaterruar
.
>
> pensionist:-- qenie njerezore e pa shprese.
>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori shqip-shqip   Mon May 26, 2008 10:07 pm

Prezervativ :- Parrulle e cila i thote ne menyre te prere ' JO
> SHTATZANISE'.....
Pse nuk esht kjo per tu mbrojtur edhe nga smundjet?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kora
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 178
Name : 0
Points : 0
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori shqip-shqip   Mon May 26, 2008 10:17 pm

Rolling Eyes lal jemi ke humori dhe jo ke dhoma e shnetit ;) Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori shqip-shqip   Mon May 26, 2008 10:19 pm

kora shkruajti:
Rolling Eyes lal jemi ke humori dhe jo ke dhoma e shnetit ;) Very
E di se ku jemi edhe un per humor e thash pse merzitesh ti? Very Apo do qe te msoj pak fjalor shqip shqip se se kuptoke mir me duket :!:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kora
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 178
Name : 0
Points : 0
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori shqip-shqip   Mon May 26, 2008 10:22 pm

bom bom bom jepi lal se e kemi shqipen e pasur Very

ene kush te doje pasuroni fjalorin Amon Amon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
summer
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 137
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori shqip-shqip   Wed May 28, 2008 6:39 pm

lala lala lala lala sa kam qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori shqip-shqip   Thu May 29, 2008 11:02 pm

ahahahah Amon

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: fjalori shqip-shqip   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
fjalori shqip-shqip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: HUMOR-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website