Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 A RREMBEHESH NGA ZEMERIMI......TOLERON APO JO.....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: A RREMBEHESH NGA ZEMERIMI......TOLERON APO JO.....   Fri May 23, 2008 5:41 pm

UN PER VETE KUR ME SHKELIN NE KALLO S JAM ASPAK TOLERANTE....
DHE PSE ME PAS BEHEM PISHMAN KUR ZEMEROHEM ZEMEROHEM DHE RREMBEHEM AQ KEQ SA BEJ DHE VEPRIME TE PAMENDUARA MIRE.......
MGJT NJE PJESE E IMJA ESHTE E KENAQUR NDERSA TJETRA E TRISHTUAR
BEJ LUFTE ME VETEN NE KETO MOMENTE DHE DUA TE FLAS ME DIKE PER TU ZBRAZUR PERNDRYSHE MOS ME DALTE NJERI PERPARA SE OSE SI FLAS FARE OSE PO ME PA SHTREMBET DHE KOT TE GJEJ VEND DHE TE FUTET.........
NJE KARAKTER SH I KEQ.
...E DI DHE VETE......
POR E KEQJA ESHTE SE KUR DY OS EME SHUME PERSONA KANE TE NJEJTIN KARAKTER ATEHER E MERR FERRA URATEN ....SIC ME NDODHI DHE MUA SOT .....

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sweetness
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 101
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: A RREMBEHESH NGA ZEMERIMI......TOLERON APO JO.....   Fri May 23, 2008 5:53 pm

Une nuk rrembehem, jam tolerante, duroj pooor cdo gje ka limit nese e tejkalon dikush ate atehere vertet dal prej kontakti por ndodh shume ralle.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: A RREMBEHESH NGA ZEMERIMI......TOLERON APO JO.....   Fri May 23, 2008 10:04 pm

Ndersa me mu ndodh ndryshe ,du shum te zemerohem po edhe kur ndodh perdor "INJORIMIN"per mu nuk egziston nese nuk ja vlen te debatoj me dike qe skam per tu marr vesh .heren e fundit qe me kan provoku nervat ,ndodhi perpara disa ditesh ,me nje person qe sa nuk po nxirrte zjarr nga hundet ,e degjova dhe i thash ......MBAROVE? MIRUPAFSHIM..........me ca rob sja vlen te shkembesh as shikime jo me fjale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: A RREMBEHESH NGA ZEMERIMI......TOLERON APO JO.....   Sat May 24, 2008 10:53 pm

Rrembehem nga zemerimi megjithese nuk me pelqen ti them te metat e mia,po ja qe e kam.Rrembehem,flas gjera qe mbase dhe sjane por ne te njejten kohe jam edhe tolerante ku ne shume situata mbase shuuuuume te tjere do kishin vepruar ndryshe une thjesht skam folur duke e mbyllur ate ceshtje.Cfare kam kuptuar?Qe:ne ato raste qe kam perdorur durim, rezultati ka qene shume te mira qe mbase po i shijoj edhe tani!Te falesh eshte njerezore,te tolerosh eshte hyjnore!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: A RREMBEHESH NGA ZEMERIMI......TOLERON APO JO.....   Sun May 25, 2008 3:04 am

[b]gjate merzitjes nuk mendoi as nje gje thjesht duat te kaloi e imja..por me mbas kur qetesohem behem pishmen shume per cdo gje..dhe me te shumetat e gjerave preferoi ti mbaj ne vetvete se tja them dikujt..dhe kjo eshte nje gje sh e keqe me sa kam kuptuar ne vetvete...Sad

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: A RREMBEHESH NGA ZEMERIMI......TOLERON APO JO.....   Thu Oct 23, 2008 1:34 pm

po Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Engjelli shqiptare
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 4
Name : 0
Points : 6
Registration date : 17/03/2009

MesazhTitulli: Re: A RREMBEHESH NGA ZEMERIMI......TOLERON APO JO.....   Wed Mar 18, 2009 12:02 am

jo nuk kam aspak tolorante....un shkatarroj gjithe shpine permbys.....

me fjale te them 99....nuk me rri fjale pa thon.....
vetem duret nuk vej mbi nje person........un nevrikosme per gjona koti mire mo te jete per gjona serioze dhe te medhaja le nam.....
ahah ahah Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: A RREMBEHESH NGA ZEMERIMI......TOLERON APO JO.....   Wed Mar 18, 2009 12:08 am

Mire ben!

Sa per vete ...varet nga situata por edhe toleroj kuptohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: A RREMBEHESH NGA ZEMERIMI......TOLERON APO JO.....   Wed Mar 18, 2009 6:55 pm

TOLEROJ shum deri ne nje kufi, me pas, spranoj as falje as gje, me mu i prish muhabetet...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A RREMBEHESH NGA ZEMERIMI......TOLERON APO JO.....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A RREMBEHESH NGA ZEMERIMI......TOLERON APO JO.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: TEMA SHOQERORE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website