Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Kush do e fitoj euro2008?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Kush do e fitoj euro2008??
ITALI
38%
 38% [ 6 ]
GJERMANI
31%
 31% [ 5 ]
FRANC
0%
 0% [ 0 ]
SPANJE
0%
 0% [ 0 ]
HOLLAND
13%
 13% [ 2 ]
PORTUGALI
6%
 6% [ 1 ]
CROACI
0%
 0% [ 0 ]
RUSI
0%
 0% [ 0 ]
GREQI
12%
 12% [ 2 ]
TURQI
0%
 0% [ 0 ]
ēEKI
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 16
 

AutoriMesazh
milan86
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 785
Age : 32
Location : milan city
Name : 0
Points : 27
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Kush do e fitoj euro2008?   Wed May 21, 2008 1:19 am

me date 7/6/2008 fillon kampionati europjan i futbollit qe zhvillohet ne austri & zvicer kush eshte fovoritja sipash jush qe mund te fitoj???????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
milan86
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 785
Age : 32
Location : milan city
Name : 0
Points : 27
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Wed May 21, 2008 1:23 am

PER MUA FAVORITET KRYESOR JAN ITALIJA DHE FRANCA NJERA NGA KTO DYJA DO E FITOJ. ITALIJA KA PAK ME SHUM SHANCE SE FRANCA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sy zeza
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1314
Age : 44
Location : Gjermani
Name : 0
Points : 29
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Wed May 21, 2008 8:59 am

votova per gjermanin megjithese nuk po e percjell ket vit aspak lojen megjithese mbasi nuk esht finalja Shqipe le te fiton cili shtet qe do nuk me intereson aq shum

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Wed May 21, 2008 9:16 am

yyyyyyyyy smar vesh nga kto gjona unepo sonte me cuna kush do fitoje?


MAN UN APO CHELSIA?

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
milan86
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 785
Age : 32
Location : milan city
Name : 0
Points : 27
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Wed May 21, 2008 8:29 pm

shefe shkruajti:
yyyyyyyyy smar vesh nga kto gjona unepo sonte me cuna kush do fitoje?


MAN UN APO CHELSIA?sonte fiton mannnnnnnnnnnnnnnnnnn Very po kte pytje duhet ta beje te tema chempions league Very Very Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Wed May 21, 2008 8:31 pm

voten e dhash per italine
sot fiton mancesterni Very Very Very Very Very :| :| :| zemer zemer zemer zemer

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Thu May 22, 2008 12:52 am

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
voten e dhash per italine
sot fiton mancesterni Very Very Very Very Very :| :| :| zemer zemer zemer zemer

CA JU THASH RE DREQ CA JU THASHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
milan86
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 785
Age : 32
Location : milan city
Name : 0
Points : 27
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Thu May 22, 2008 1:17 am

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
voten e dhash per italine
sot fiton mancesterni Very Very Very Very Very :| :| :| zemer zemer zemer zemer

CA JU THASH RE DREQ CA JU THASHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

SHKO TE TEMA CHAMPIONS LIG CFAR KAM THEN UN PARA SHUM KOHESH SHIKOJE?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Thu May 29, 2008 8:50 pm

UNE THEM GJERMANIA ESHTE NJE SKUADER QE TE LEN NE EMOCIONE TE PAPAME..DHE UNE SMAR VESH SHUME PO EC MO KAQ :| :| Noten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Fri May 30, 2008 2:10 am

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
voten e dhash per italine
sot fiton mancesterni Very Very Very Very Very :| :| :| zemer zemer zemer zemer

CA JU THASH RE DREQ CA JU THASHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Se te ēava ne dysh ty me gjith ata plerat e Man.Utd Smile po boll!
per mendimin tim kampionatin e merr gjermania se di pse po me pelqejn shum dhe nuk flas kot un si disa ktu qe nuk marrin vesh hic nga futbolli dhe fusin hundet te kjo tem :!:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Fri May 30, 2008 2:38 am

ahahah kush ta prish ty mere ca te thush ti bashk me ty jemi te gjithe ne...

budallait hapi rruge..:):):) lol! lol! :afro:

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Fri May 30, 2008 2:40 am

GLOOR shkruajti:
ahahah kush ta prish ty mere ca te thush ti bashk me ty jemi te gjithe ne...

budallait hapi rruge..:):):) lol! lol! :afro:
pffffffffffffff shoku se je dhe OP ktu esht me dhen mendimin tend se kush e merr europianin dhe jo se kush esht me budalla ok?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Fri May 30, 2008 2:43 am

ty pse te dogji moj goc e mire..ca ke ti kshu apo te kane ardh ato..!!?huh

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Fri May 30, 2008 2:44 am

GLOOR shkruajti:
ty pse te dogji moj goc e mire..ca ke ti kshu apo te kane ardh ato..!!?huh
ore ti mik hera fundit qe po te paralajmeroj me ju pergjigj temes heres tjeter do me detyrosh me ta fshi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Fri May 30, 2008 2:47 am

weee me rop shpie kur ben edhe ti presion... boll ore se do te thyj me dysh..ate bej ti te me fshish temat mua po Statusin e Humbet pastaj..VIP nuk behesh..do mbetesh adnej na Fundi te mbledhesh plerat..ok..ik tani Thuj naten..;)

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Fri May 30, 2008 2:49 am

GLOOR shkruajti:
weee me rop shpie kur ben edhe ti presion... boll ore se do te thyj me dysh..ate bej ti te me fshish temat mua po Statusin e Humbet pastaj..VIP nuk behesh..do mbetesh adnej na Fundi te mbledhesh plerat..ok..ik tani Thuj naten..;)
kalo me i tem tjeter dhe flasim bashk
prap jam i mendimin qe e merr gjermania ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Fri May 30, 2008 2:51 am

kush te pyeti ty mer kush emer..sa na intereson fare mendimi jot..ok..GeGe..>BTB>

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Fri May 30, 2008 10:16 am

Sad Sad Sad Sad Sad Sad pse beni kshu aman


se do ju bej ban te dyve Very Very

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Fri May 30, 2008 10:41 am

SE DI DUHET ME PYT MISTRECIN

MISTREC ME KE JEMI NE ,KUSH DO E FITOJ EUROPIANIN ? Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Sun Jun 01, 2008 12:49 am

CHARLIZE shkruajti:
SE DI DUHET ME PYT MISTRECIN

MISTREC ME KE JEMI NE ,KUSH DO E FITOJ EUROPIANIN ? Basketball
o ti shoku ne nuk po themi pysni lagjen se kush do e fitoi evropianin po po pyesim kta qe jan ktu ti po simpaton ndonje ekip na e thuj po nuk ke qejf asnje ekip gjej shoqet dhe ti kap ndonje tem tjeter po nuk ishe per kte ok?
Germany- Serbia 2-1 :!:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Wed Jun 04, 2008 11:21 pm

patrokli shkruajti:
CHARLIZE shkruajti:
SE DI DUHET ME PYT MISTRECIN

MISTREC ME KE JEMI NE ,KUSH DO E FITOJ EUROPIANIN ? Basketball
o ti shoku ne nuk po themi pysni lagjen se kush do e fitoi evropianin po po pyesim kta qe jan ktu ti po simpaton ndonje ekip na e thuj po nuk ke qejf asnje ekip gjej shoqet dhe ti kap ndonje tem tjeter po nuk ishe per kte ok?
Germany- Serbia 2-1 :!:

se kam pyt akoma mistrecin kur ta pys te kthej pergjigje Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Thu Jun 05, 2008 10:50 am

ME HOLLANDEN ,PER ATE BEJME TIFO lala
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Thu Jun 05, 2008 8:38 pm

Partizani Very

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
kora
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 178
Name : 0
Points : 0
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Fri Jun 06, 2008 2:15 pm

tja shpresoj se gjermania
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   Fri Jun 06, 2008 10:24 pm

kora shkruajti:
tja shpresoj se gjermania
geek geek geek ti merrke vesh nga futbolli hallall ta boft zoti zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush do e fitoj euro2008?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush do e fitoj euro2008?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ANTARET {*_*} :: SONDAZHE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website