Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 A dominon interesi edhe ne dashuri?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Sweetness
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 101
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: A dominon interesi edhe ne dashuri?   Fri May 16, 2008 6:54 pm

Si mendoni ju? A ka interes ne dashuri?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: A dominon interesi edhe ne dashuri?   Fri May 16, 2008 8:31 pm

edhe ka edhe ka megjithse un se kam provu ndonjeher por besoj se ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: A dominon interesi edhe ne dashuri?   Fri May 16, 2008 9:02 pm

Po pati interes ne mes nuk eshte dashuri non
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: A dominon interesi edhe ne dashuri?   Sat May 17, 2008 1:29 pm

Po varet se si e shofim dhe se ca kuptojm me kyt fjalen interes, sepse pe e konsiderume at qe na pelqen (pelqimin dhe terheqjen fizike) si interes ather pa asht interes sepse kot nuk e zgjell dhe kot nuk lodhesh me te po nuk te pelqevi, por po nuk konsiderume pelqimin terhekjen fizike si interes ather ska si me pas interes menoj un, megjithse mene mene kjo bot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sweetness
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 101
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: A dominon interesi edhe ne dashuri?   Sat May 17, 2008 6:13 pm

dashnori Shkodran shkruajti:
Po varet se si e shofim dhe se ca kuptojm me kyt fjalen interes, sepse pe e konsiderume at qe na pelqen (pelqimin dhe terheqjen fizike) si interes ather pa asht interes sepse kot nuk e zgjell dhe kot nuk lodhesh me te po nuk te pelqevi, por po nuk konsiderume pelqimin terhekjen fizike si interes ather ska si me pas interes menoj un, megjithse mene mene kjo bot

Po pra, nuk e kam fjalen per interesin material por per interesin personal, p.sh. ai na nevojitet patjeter, kemi nevoj ta kemi cdohere pran.
E kam fjalen per ate lloj interesi qe e kalon edhe dashurine dhe na behet nevoj e domosdoshme.
I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: A dominon interesi edhe ne dashuri?   Sun May 18, 2008 10:17 pm

un e mora per interesein material...
interesi i "pademshem" Very normal qe ekziston
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
goc-elbasoni
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 143
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: A dominon interesi edhe ne dashuri?   Mon May 19, 2008 12:32 am

cdo gje ne jete ka mjep tjap por per interesa te medha aty ska me dashni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: A dominon interesi edhe ne dashuri?   Mon May 19, 2008 9:24 pm

Interesi.....nese interesi do te ishte brenda "kufijve"do ishte normale mendoj.Dashuria eshte e nderlidhur edhe me gjera te tjera.Por nese dashuria do te bazohej ne interes nuk mendoj se do merrte emrin dashuri.....sdi cdo te quhej pastaj......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 169
Name : 0
Points : 0
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: A dominon interesi edhe ne dashuri?   Thu Sep 25, 2008 2:57 pm

Une mendoj se ka raste qe dominon interesi ,ma mbyten interesaxhinjte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: A dominon interesi edhe ne dashuri?   Fri Oct 03, 2008 10:55 pm

Ne dashuri po te ket interes ajo nuk quhet dashuri por hipokrizi!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
zan caushi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 4
Name : 0
Points : 0
Registration date : 14/10/2008

MesazhTitulli: Re: A dominon interesi edhe ne dashuri?   Thu Oct 23, 2008 7:01 pm

interesi eshte gjeja me e urryer per mua por cfar te bejme qe me sa po shofim interesi dominon ne dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
avukate
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 6
Name : 0
Points : 0
Registration date : 03/10/2008

MesazhTitulli: Re: A dominon interesi edhe ne dashuri?   Tue Oct 28, 2008 4:48 pm

shume shume shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A dominon interesi edhe ne dashuri?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A dominon interesi edhe ne dashuri?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: DASHURI DHE ROMANC-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website