Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 C'eshte Dashuria?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Ceshte Dashuria?
Ndejenje?
100%
 100% [ 15 ]
Deshire?
0%
 0% [ 0 ]
Kalim Kohe?
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 15
 

AutoriMesazh
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: C'eshte Dashuria?   Mon Feb 18, 2008 1:01 pm

Ju lutem flisni per ceshtjen e dashurise Very Un them qe Dashuria eshte...buzeqeshje por eshte dhe qarje e lot.Dashuria eshte...diell por eshte dhe shi,ndonjehere eshte ere e lehte,furtune e stuhi.Dashuria eshte...dite e gjate por dhe nate pa mbarim...eshte si loje,si bixhoz ndoshta dhe si argetim.Dashuria eshte...lule por mund te jete dhe gjemb,ndonjehere eshte me ngjyra ka raste ku eshte dhe e erret,sterr e zeze.Dashuria...mund te jete femer por mund te jete dhe mashkull,ndonjehere eshte si serial,ndonjehere si teater...ndonjehere te gezon e befas te zhgenjen,njehere ta thote troē e njehere te genjen...pastaj te do e me pas te urren...
Dashuria...kjo fjale me 7-shkronja,eshte shume e bukur por ndonjehere te duket sikur je ne "koma",ne ndonje ēast eshte...si ilaē qe te sheron por te behet dhe si semundje e pasherueshme qe nuk ke ē'i ben.
Dashuria eshte...si paqja ne jete por eshte dhe si nje lufte,qe nuk e di ē'te pret...eshte si fushe me lule por dhe si shkretetire,eshte e embel mjalte por dhe zeher me kripe...eshte si zogu qe gjithkund fluturon por eshte dhe si blete qe veē ne nje lule shkon.Dashuria eshte...kujtimi por dhe harresa.
Kjo eshte dashuria...me plote te mira e te keqija.
Kjo eshte DASHURIA...ku pa te s'rron dot rinia...si dhe pleqeria.. :P :P :P :P :P :P :P :P


Edituar pėr herė tė fundit nga Dano nė Fri May 09, 2008 11:51 am, edituar 3 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
enya
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 50
Name : 0
Points : 0
Registration date : 19/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Wed Feb 20, 2008 4:13 pm

Eshte nje diēka qe lere mo se te bie te fiket kur te kapin ethet :)Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Thu Feb 21, 2008 5:27 pm

une s'marr vesh nga dashuria :P :P

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Hapesira
Profesionist/e
Profesionist/e
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 28
Name : 3
Points : 10
Registration date : 19/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Fri Feb 22, 2008 7:00 pm

As une nuk mar vesh nga dashuria ok ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.loves.gettalk.net
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Fri Feb 22, 2008 7:06 pm

My Love shkruajti:
As une nuk mar vesh nga dashuria ok ok
**blerta** shkruajti:
une s'marr vesh nga dashuria :P :P

neqofte se doni me mesu se c'eshte dashuria hajdeni puthni buzet e mia ok ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
interesant
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 33
Location : Toke
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Fri Feb 22, 2008 7:09 pm

- Dashuria eshte sikur nje kopsht me lule, hyn gomari e i ha te gjitha . Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Sat Mar 01, 2008 5:56 pm

hmm dashuria...ato fluturat ne stomak & emocionet qe s pershkruhen me fjal Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Sat Mar 01, 2008 8:22 pm

BebiBalerina shkruajti:
hmm dashuria...ato fluturat ne stomak & emocionet qe s pershkruhen me fjal Very
pse je dashuruar ti qe i thua gjith keto fjal te medha eee Very

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Sun Mar 02, 2008 9:14 am

Dashuria fillon me nje shikim,vazhdon me nje buzeqeshje,zmadhohet me nje puthje,dhe perfundon me dy pika lot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Sun Mar 02, 2008 9:15 am

Dashuria e vertete eshte kur mendja dhe zemra thone te njejten gje.
Dashuria eshte nje fjale, nje buzeqeshje,ndoshta nje enderr nga e cila ke frike te zgjohesh, nje gezim, nje dhimbje dhe qendron gjithmone ne thellesine e zemres tende!!kjo esht dashuria....ske ca i bon Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Sun Mar 02, 2008 4:20 pm

CocaInE shkruajti:
BebiBalerina shkruajti:
hmm dashuria...ato fluturat ne stomak & emocionet qe s pershkruhen me fjal Very
pse je dashuruar ti qe i thua gjith keto fjal te medha eee Very
jo me ty Very hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Sun Mar 02, 2008 4:21 pm

BebiBalerina shkruajti:
CocaInE shkruajti:
BebiBalerina shkruajti:
hmm dashuria...ato fluturat ne stomak & emocionet qe s pershkruhen me fjal Very
pse je dashuruar ti qe i thua gjith keto fjal te medha eee Very
jo me ty Very hehe

Me mua normal qe jo... por ne pergjithsi ishte pyetja Very

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Sun Mar 02, 2008 4:22 pm

e pra, e dhash pergjigjen :P oj ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Sun Mar 02, 2008 4:23 pm

BebiBalerina shkruajti:
e pra, e dhash pergjigjen :P oj ky

Ok por vetem mos rej kaq dukshem ... bjeri pak me stil hahah

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Sun Mar 02, 2008 4:25 pm

:P :P :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Mon Mar 03, 2008 8:11 am

Pse re se dini ju qe dashuria nuk eshte nje patate qe hahet mrenda nje nate,ajo eshte nje shtyll betoni qe kur e prek te ze tensioni.:P:P:P:P:P:P:P

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Thu Mar 06, 2008 9:23 am

E bukur si nje diamant, e fort si nje shkemb. E fuqishme si nje vullkan eshte me e madhe se nje oqean. E tille eshte dashuria, ku pa te nuk rron dot rinia ,po ashtu edhe pleqeria :P :P :P :P

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Tue Mar 11, 2008 1:28 am

e ke myt mo ok ok ok kam fol si erioni ktu Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Wed Mar 12, 2008 8:21 am

BebiBalerina shkruajti:
e ke myt mo ok ok ok kam fol si erioni ktu Very
she she me duket se tani po e kap un kush osht erjoni edhe ish burri tat :P :P :P :P :P :P :P :P

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Wed Mar 12, 2008 5:27 pm

ok ok ok sa i kapshem je ti :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lost
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 156
Location : hell
Name : 0
Points : 0
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Wed Mar 12, 2008 9:50 pm

per mua asnjera... duhet te kishit shtuar edhe opsionin "enderr"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://kinezi.fforum.biz
sy zeza
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1314
Age : 44
Location : Gjermani
Name : 0
Points : 29
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Thu Mar 13, 2008 11:38 am

dashuria esht ndjenja qe ke per at person se pa pasur ndjenja as dashuri te vertet nuk ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Thu Mar 20, 2008 2:58 pm

ehhhhhhhhhhhh, ne un sdi as1 gje, sjam dashuru naj her, mendoj se eshte ndenja dhe deshira e madhe per dike, un asni her si kam pas te dyja, se me sa kom pa te gje belaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
biondinka
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Name : 0
Points : 0
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Sun Mar 23, 2008 12:35 pm

Hej ckemi..waaaaa po vetem tema per dashurin čččč..epo mire po them dhe unne nja dy llafe.... Rolling Eyes ..keshtu qe that ju..(se nuk dua te behem shume melodramatike)..njeriu daashurohet gjithmon me te pamunduren!Me ate qe e di qe nuk do ta ket kurr te tijen,me ate qe eshte nje "moll e ndaluar"..me ate qe e lendon..po nejse sa e sa veta jan lenduar nga dashuria...sa e sa veta kane bere marrezira per dashurine..sa e sa vete do te bejne ne vazhdiem..pasi dashuria eshte sia ajo drita e yjeve qe udheton me mijera e mijera vjet ne hapesire..por vjen nje dite qe dikush gjen shprese dhe lumturi tek ajo..dashuria eshte si kjo drite.As largesia..as ererat..as stuhit nuk mund ta ndalin hapin e saj.Ajo eshte e pashmangshme I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   Wed Mar 26, 2008 7:07 pm

Bjondinka shyqyr mi qe u bone gjalle Very lule kiss

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: C'eshte Dashuria?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
C'eshte Dashuria?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ANTARET {*_*} :: SONDAZHE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website