Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 ERDHI COKOLLATAA

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 1:10 pm

O COKOLLATEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
MIRESEERDHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 1:13 pm

hahahhahahhaha o godika u lodhe mi tu prit njerez je ber kshu si zoj shpije


ja mir se ka ardh dhe cokollata zemer

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 1:16 pm

Ku osht mi?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
girly_chocolate
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 114
Name : 0
Points : 5
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 1:17 pm

uaaa ca pritje Very
hajt mire se ju gjeta o njerez dhe shpresoj te kalojme caste te kendshme sebashku Very
flm x ftesen gotika dhe kisss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 1:18 pm

hahhahha ja dano se dhe ajo do jet rruges Rolling Eyes

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 1:18 pm

PO C PASKA QEN I KUNJAXHIE KJO SHEFJA Smile Smile Razz Razz Razz
PO ROB T MIRE MI DURREQ PO T SJELL JO ROB TE KEQINJ Very Very Very Very ok ok ok
YLLA MADJE YLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
TI SALE DURO Smile Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 1:18 pm

waaaaa ja me e solli koken Very puc

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 1:19 pm

girly_chocolate shkruajti:
uaaa ca pritje Very
hajt mire se ju gjeta o njerez dhe shpresoj te kalojme caste te kendshme sebashku Very
flm x ftesen gotika dhe kisss

MOS JA VI RE CA TE PADURUESHMEVE ZEMER
TI MIRESEERDHE zemer

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 1:20 pm

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
PO C PASKA QEN I KUNJAXHIE KJO SHEFJA Smile Smile Razz Razz Razz
PO ROB T MIRE MI DURREQ PO T SJELL JO ROB TE KEQINJ Very Very Very Very ok ok ok
YLLA MADJE YLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
TI SALE DURO Smile Razz
Ku te durosh me keto mi kur jam para ketyre sikur me ka ra telebingo Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
girly_chocolate
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 114
Name : 0
Points : 5
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 1:20 pm

prit mer burre te ambjentohem cik me venin se po me bojne syt xixa Razz pastj kishte cik trafik rruges ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 1:21 pm

hahahha godika mos me keqkupto se te theva ne mes Smile ne miq duammmmmmmm nje big kiss per tyve


_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 1:23 pm

EH SHTRIG SHTRIG Smile MU DO M THYSH N MES EEEE
EC SE PO T PRES KE DHOMA SHERRIT SE S DU ME BO SHERR N SHPI T BOTES
Razz Razz Razz Razz


NJE KIS PER TY COKOLLATE Very kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
girly_chocolate
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 114
Name : 0
Points : 5
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 1:24 pm

shefja kush eshte mi Razz
nje puthje x te gjithe Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 1:25 pm

girly_chocolate shkruajti:
shefja kush eshte mi Razz
nje puthje x te gjithe Very

SE NJEF JO PO DO TA NJOFESH AVASH AVASH Very lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
girly_chocolate
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 114
Name : 0
Points : 5
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 1:26 pm

ah ok.. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 1:28 pm

BOJ NOI XHIRO RRETH E QARK YLLO SA TE NJIHESH
O TE PREZANTIMET O TEK TE TJERAT
LEQE E DI VET TI ;) ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
girly_chocolate
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 114
Name : 0
Points : 5
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 1:41 pm

ate po bej rrusho ok lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sweetness
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 101
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 5:39 pm

Mire se erdhe Chokolata chikita Very
Je ajo cokolate qe e njoh une apo ndoni tjeter?
Te pershendes dhe kalofsh mir.
lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
girly_chocolate
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 114
Name : 0
Points : 5
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 6:13 pm

se di ke njef ti x ner,po njie cokollate kemi Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mistreci-Vip
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 736
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 6:44 pm

MOS JE NERIL TI Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 8:05 pm

girly_chocolate shkruajti:
uaaa ca pritje Very
hajt mire se ju gjeta o njerez dhe shpresoj te kalojme caste te kendshme sebashku Very
flm x ftesen gotika dhe kisss

ERDHE MI, Very zemer zemer zemer zemer

MIRE SE ERDHE YLLO, UAAAAA U MBUSH FORUMI ME YJE MO. JENA BO ME U PAS ZILI.

BOFSHIM GALLATE E LARGOFSHIM STRESET SA ME SHUME. Very Very

CIOCCOLATINA TE KAM SHUUUUUME XHAAAAN zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 8:07 pm

Mistreci-Vip shkruajti:
MOS JE NERIL TI Rolling Eyes
jo ylli jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Fri May 16, 2008 8:07 pm

girly_chocolate shkruajti:
shefja kush eshte mi Razz
nje puthje x te gjithe Veryblerta e kam emrinnn ;)

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
girly_chocolate
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 114
Name : 0
Points : 5
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Sat May 17, 2008 11:17 am

ok blerta gezohem Very
arieliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dhe une te kam cum cum xhannnnn lule zemer x mamushen Very
gotika dhe ty mi te kam xhan se te ngel hatri ty pastaj Razz zemer
kisss x te gjithe se jeni shume te mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sy zeza
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1314
Age : 44
Location : Gjermani
Name : 0
Points : 29
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   Sat May 17, 2008 11:39 am

mir se ke ardhur girl_chocolade besoi se do te kalosh si ma se miri me ne te gjith zemer lule lule lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ERDHI COKOLLATAA   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ERDHI COKOLLATAA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ANTARET {*_*} :: PREZANTIMET-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website