Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Tue May 13, 2008 9:09 pm

ERDHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
AIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
I MADHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
KADRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
FUSHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
THEMELUESIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
DALLAVEREVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Tue May 13, 2008 9:10 pm


PO VJEN Very Very Very Very Very Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Tue May 13, 2008 9:12 pm

AMBIENTET E BRENDESHME TE LIMUZINES SE AT KADRI FUSHES Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Tue May 13, 2008 9:15 pm

TE DASHUR FORUMISTE TE SOFRES SE DALLAVEREVE
DHE PAK MINUTA NA NDAJNE NGA CASTI I MADH
PERPARA JUUUUUUUUUUUSH ATTTTTTTTTTTTTTT
KADRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII FUSHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Tue May 13, 2008 9:19 pm

HAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AMON AMON AMON

SHYQYR QE ERDHI DREQI SE NA LA ME DURET NALT NGA QIELLI :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:


Edituar pėr herė tė fundit nga ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV nė Tue May 13, 2008 9:25 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Tue May 13, 2008 9:23 pm

Sad Sad Sad Sad JEMI TE GJITHE DALLAVEREXHIT TE EMOCIONUAR JASHTE MASE
TURMA JANE MBLEDHUR NE PORTAT JASHTE FORUMIT VETEM PER TE PREKUR SADOPAK COPEN E SHTREJTE TE KOSTUMIT TE TIJ TE SHENJTE....SHEFE ME MBAJ lala lala lala lala lala lala lala lala lala lala lala

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Tue May 13, 2008 9:27 pm

HAHAHAHAHAAHAHAAAAAAAAAAAAA PO M'HUDHE DHE MU MIIIIIIIIII

GJITH XIXA XIXA, YJE YJE MO.


ERDHI NGA LART E ZBRITI POSHTE ATI YNE I MADHNISHEM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lolita agjentja dallavere
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 145
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Tue May 13, 2008 9:39 pm

o zot o zot ca ceka ketu miiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Kadrio po ma ben nji gjiro me makine mo lal se ma prishe mendjen zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Tue May 13, 2008 9:50 pm


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Tue May 13, 2008 9:54 pm

IKU PER KAFE Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Tue May 13, 2008 10:01 pm

EPO ME MIRE SE KAQ, S'KA MO.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Tue May 13, 2008 10:03 pm

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
EPO ME MIRE SE KAQ, S'KA MO.
JA RREGULLOJM NE ATIJ rabbit rabbit rabbit rabbit shpulle shpulle shpulle shpulle shpulle shpulle shpulle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Tue May 13, 2008 10:05 pm

E DI UNE, PO S'MORRI NJI CIK AVDES KE MURGESHAT AI S'VJEN Smile Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Tue May 13, 2008 10:22 pm

ERDHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
i pari i dallaverexhijve
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 9
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: pershendetje o popull i pervuajtur dallaverexhi   Tue May 13, 2008 10:22 pm

UNE KADRIU FUSHARAK QE FLAS NGA KODRAT E SUKTHIT JU PERSHENDES. JENI TE GJITHE SHUME TE MIRE. DO BEHENI EDHE ME TE MIRE TANI QE JU BEKOVA UNE. DO TJU SHTOHEN DALLAVERET PER DALLAVEREXHIJTE, PARET PER PARELIJTE DHE DASHNORET/DASHNORET PER SEVDALLIJTE. JU BEKOJ NE EMER TIM TE KADRIUT DHE TE FUSHES AMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONNNNNNNNNNN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
i pari i dallaverexhijve
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 9
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Tue May 13, 2008 10:28 pm

BEHUNI TAPE O NJEREZ. PUTHNI KE KENI PRANE. OSE HAJDENI AFER MEJE. SI TE DESHIRONI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Tue May 13, 2008 10:38 pm

i pari i dallaverexhijve shkruajti:
UNE KADRIU FUSHARAK QE FLAS NGA KODRAT E SUKTHIT JU PERSHENDES. JENI TE GJITHE SHUME TE MIRE. DO BEHENI EDHE ME TE MIRE TANI QE JU BEKOVA UNE. DO TJU SHTOHEN DALLAVERET PER DALLAVEREXHIJTE, PARET PER PARELIJTE DHE DASHNORET/DASHNORET PER SEVDALLIJTE. JU BEKOJ NE EMER TIM TE KADRIUT DHE TE FUSHES AMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONNNNNNNNNNN
Amon amon amon mir se erdhe amon Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
goc-elbasoni
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 143
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Tue May 13, 2008 10:44 pm

pranej ka shume konkurence se na myten prifterinjt Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
i pari i dallaverexhijve
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 9
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Tue May 13, 2008 10:47 pm

goc-elbasoni shkruajti:
pranej ka shume konkurence se na myten prifterinjt Very

NA MARRSHI TE KEQEN NEVE JUVE. KAM FAJ UNE QE SJU LE NE DORE TE SHEJTAN GOTIKES EDHE TA SHIFNI JU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Wed May 14, 2008 1:15 pm

i pari i dallaverexhijve shkruajti:
goc-elbasoni shkruajti:
pranej ka shume konkurence se na myten prifterinjt Very

NA MARRSHI TE KEQEN NEVE JUVE. KAM FAJ UNE QE SJU LE NE DORE TE SHEJTAN GOTIKES EDHE TA SHIFNI JU

ah mer dallaverexhi
mos harro se gotika o shejton po shejton dahuk :llapa: :llapa: :llapa:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
goc-elbasoni
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 143
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Wed May 14, 2008 1:18 pm

kadri hajde te puth njehere se jam ly me livando sot ☀ per inat te kucedres muhaqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

aman mos mlen ndore te gotikes se ajo mi di telat danc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Wed May 14, 2008 6:03 pm

EPO MIRE SE ERDHE ME NE FUND . PO NA LE KE DERA A DEREZI. ME THANE QE KISHE VUJT SHUME DERISA ERDHE. EH SHYQYR QE ERDHE MO. AMON AMON AMON. Very Very

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
goc-elbasoni
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 143
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Wed May 14, 2008 8:30 pm

ariel pse flet ti mi shtrige isha bo corap ne kete forum spo marr vesh kush eshte shefe apo shefe arieli apo sdisha ka te shkruja me perpara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mistreci-Vip
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 736
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Wed May 14, 2008 8:44 pm

kadri pse stregon se ke marr dhe dashnoren me vete eeeeeeee Smile

ec puthe se maroj mbas teje re Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   Wed May 14, 2008 8:45 pm

TI HONKSHA SYT MIIIII NORJA KADRIUT
TI HONKSHA DHE BUZET ISHALLAAAAAAAAAA
AMON AMON AMON
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
THEMELUESI I DALLAVEREVE ZOTI KADRI FUSHA JU NDERON ............
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ANTARET {*_*} :: PREZANTIMET-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website