Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Sweetness ju pershendet

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Sweetness
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 101
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Sweetness ju pershendet   Tue May 13, 2008 5:44 pm

Pershendetje per te gjithe ju dallaverxhinj dhe te tjere dhe mire se ju gjeta ))

Nje pershendetje te vecant per Gotiken e cila ma tregoi vendtakimin e ri
zemer
Shpresoj te kalojme mire edhe ketu
lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Tue May 13, 2008 6:05 pm

WOW KUSH NA ERDHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII zemer zemer zemer zemer zemer zemer

SWEETNESS MIRE SE ERDHE ZEMER. ME NE FUND DHE EMBELSIRA DHE MULTIVITAMINA JONE Very


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Tue May 13, 2008 7:28 pm

Sweetness shkruajti:
Pershendetje per te gjithe ju dallaverxhinj dhe te tjere dhe mire se ju gjeta ))

Nje pershendetje te vecant per Gotiken e cila ma tregoi vendtakimin e ri
zemer
Shpresoj te kalojme mire edhe ketu
lule
Mire se erdhe lal.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
stupenda
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 34
Name : 0
Points : 0
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Tue May 13, 2008 7:32 pm

MIRESEERDHE MIDIS NESH SWEETNESS

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Tue May 13, 2008 7:35 pm

stupenda shkruajti:
MIRESEERDHE MIDIS NESH SWEETNESS

Sweetnes mire se erdhe e mire se mrrite maj shpirt
T'pershnes e ja kalosh mire Sweet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Tue May 13, 2008 8:31 pm

Sweetness shkruajti:
Pershendetje per te gjithe ju dallaverxhinj dhe te tjere dhe mire se ju gjeta ))

Nje pershendetje te vecant per Gotiken e cila ma tregoi vendtakimin e ri
zemer
Shpresoj te kalojme mire edhe ketu
lule

sweetiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii zemer
multivitamine mireseerdhe zemer..... zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mistreci-Vip
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 736
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Wed May 14, 2008 8:23 pm

pershendetje Sweetness zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
goc-elbasoni
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 143
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Wed May 14, 2008 8:31 pm

sweete o mi erdhe ne ti jemi bo refugjatet e 91-shit 👅

mireserdhe yllo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sweetness
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 101
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Thu May 15, 2008 1:12 am

Ju falenderoj te gjithe ju qe me keni uruar mire se ardhje.
zemer te dua zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Thu May 15, 2008 1:13 am

Sweetness shkruajti:
Ju falenderoj te gjithe ju qe me keni uruar mire se ardhje.
zemer te dua zemer
po ne qe se kena vu re qe ke ardh ti pse nuk na falenderon? Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sweetness
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 101
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Thu May 15, 2008 1:19 am

patrokli shkruajti:
Sweetness shkruajti:
Ju falenderoj te gjithe ju qe me keni uruar mire se ardhje.
zemer te dua zemer
po ne qe se kena vu re qe ke ardh ti pse nuk na falenderon? Sad

Ok.ja keshtu do te falenderoj per moskujdesin shpulle lol!

Te pershendes Patrokli
☀ I love you I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Thu May 15, 2008 1:21 am

ok rrofsh per shpullat tani je qe je me jep dhe ca kiss kiss kiss je qe je Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sweetness
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 101
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Thu May 15, 2008 1:32 am

patrokli shkruajti:
ok rrofsh per shpullat tani je qe je me jep dhe ca kiss kiss kiss je qe je Very

Mos perfito nga rasti tani Embarassed I love you I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Thu May 15, 2008 1:34 am

jo ylli aspak po se si me vjen kur me puth ti Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sweetness
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 101
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Thu May 15, 2008 1:44 am

Very akoma pa provuar puthjen time virtuale te vjen disi mire lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Thu May 15, 2008 1:44 am

normale sepse te imagjinoj un ty kshu qe edhe i shpull me ma rras ti mua prap ta bej hallall un Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sweetness
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 101
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Thu May 15, 2008 1:48 am

Shpullat vec kur i meriton se edhe ato me merit jane, si mendove ti falas Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Thu May 15, 2008 1:49 am

hihihihihihi po un thash bi fjala moj jo se du me te vertet shpulla Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sweetness
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 101
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Thu May 15, 2008 1:55 am

Une kujtova gjene se kenaqesh Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Thu May 15, 2008 1:56 am

sweetiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii zemer zemer zemer zemer shi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sweetness
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 101
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Thu May 15, 2008 2:06 am

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
sweetiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii zemer zemer zemer zemer shi

Gotikaaaaaa
zemer zemer zemer danc lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Thu May 15, 2008 10:46 am
zemer zemer zemer zemer zemer zemer zemer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Alize
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 16
Location : E lire ne Hapesire
Name : 0
Points : 0
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Thu May 15, 2008 12:04 pm

Mire se ju gjeta te gjithe ketu ne Forum besoj se do jem e mikpritur nga te gjithe ketu RESPEKTE Alize kiss :thyve:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Thu May 15, 2008 12:06 pm

sweetnes mir se ke ardhur dhe ja kalofshi sa me bukurgjithashtu dhe ALIZE_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   Fri May 16, 2008 11:50 am

Hello Sweetness
Mirsetegjeta dhe te pershnes shpirt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sweetness ju pershendet   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sweetness ju pershendet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ANTARET {*_*} :: PREZANTIMET-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website