Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   Tue May 13, 2008 12:18 pm

ME NE FUND ERDHI DHE CUNI IME Very Very

DIAMANTIIIIIIIIII zemer zemer zemer zemer ZEMRA E MAMIT MIRE SE ERDHE.

VETEM TI MUNGOJE. S'KISHTE KUPTIM PA TY.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   Tue May 13, 2008 12:36 pm

na e nxer nje foto te tijen mi ta shohim dhe ne car ylli eshte Razzhajt pra mir se na ka ardhur ;)

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
dj diamant
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 2
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   Tue May 13, 2008 12:54 pm

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
ME NE FUND ERDHI DHE CUNI IME Very Very

DIAMANTIIIIIIIIII zemer zemer zemer zemer ZEMRA E MAMIT MIRE SE ERDHE.

VETEM TI MUNGOJE. S'KISHTE KUPTIM PA TY.Mamushe shpirti pupupup si tkom mi si tkom yll bote muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh dhe shum flm per temen Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj diamant
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 2
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   Tue May 13, 2008 12:54 pm

shefe shkruajti:
na e nxer nje foto te tijen mi ta shohim dhe ne car ylli eshte Razzhajt pra mir se na ka ardhur ;)

Mir se te gjeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   Tue May 13, 2008 12:56 pm

dj diamant shkruajti:
shefe shkruajti:
na e nxer nje foto te tijen mi ta shohim dhe ne car ylli eshte Razzhajt pra mir se na ka ardhur ;)

Mir se te gjeta
Mire se ke ardh DJ kalofsh sa me bukur me ne.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   Tue May 13, 2008 1:25 pm

gaxhorroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo vdekte gaxhorrjaaaaaaaa per tyyyyyyyyy o xot o xot sa i bukurrrrrr me te kostumin zemer zemer zemer zemer zemer zemer zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
noa
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 147
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   Tue May 13, 2008 1:39 pm

zemer zemer zemer zemer zemer

mirse ke ardh mo lal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   Tue May 13, 2008 4:05 pm

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
gaxhorroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo vdekte gaxhorrjaaaaaaaa per tyyyyyyyyy o xot o xot sa i bukurrrrrr me te kostumin zemer zemer zemer zemer zemer zemer zemer zemer zemer

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

EDHE TI E PAVE MIIIIIIIIIIIIIII HAHAHAHAHA. JO PO THUJ PO DESHE CA CUNI KING QE KOM Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   Wed May 14, 2008 5:39 pm

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
gaxhorroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo vdekte gaxhorrjaaaaaaaa per tyyyyyyyyy o xot o xot sa i bukurrrrrr me te kostumin zemer zemer zemer zemer zemer zemer zemer zemer zemer

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

EDHE TI E PAVE MIIIIIIIIIIIIIII HAHAHAHAHA. JO PO THUJ PO DESHE CA CUNI KING QE KOM Very Very


gaxhie e kam pa e para fare
vetem un dhe ai i shim ne 2 t mjesit nga lagja asnji tjeter xhan xhin Razz Razz Razz
pse e ka heq e ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
goc-elbasoni
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 143
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   Wed May 14, 2008 7:07 pm

dj kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
girly_chocolate
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 114
Name : 0
Points : 5
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   Sun May 18, 2008 1:38 pm

kur eshte i bukur diamanti kush e di si me quani mua ju,..yll fare ok lala
se bej shaka..mire se erdhe ri druq ))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   Mon May 19, 2008 12:30 pm


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   Mon May 19, 2008 1:18 pm

ku esht mi ky?


se akoma se kam pare ktu :)

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   Tue May 20, 2008 7:45 pm

shefe shkruajti:
ku esht mi ky?


se akoma se kam pare ktu :)

ah moj tiiiiiiiiiiiiiiiiiii si se njiofke gaxhorrin tim ri dj diamantin eeeeeeeeeeee
ja ku e ke ne linje e ke .........

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
milan86
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 785
Age : 32
Location : milan city
Name : 0
Points : 27
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   Wed May 21, 2008 1:34 am

MIRE SE ERDHE DJJJJJJJJJJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sy zeza
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1314
Age : 44
Location : Gjermani
Name : 0
Points : 29
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   Wed May 21, 2008 8:54 am

mir se ke ardhur vlla Dj deshiroi te kalosh si ma se miri me ne te gjith:danc:

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   Wed May 21, 2008 9:20 am

mosssssssssssss prap me iku pa e pa mi un kte dj


nejse e pershendes zemer

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   Wed May 21, 2008 9:54 am

DIAMANTIIIIIIIIIIIIIIIIIIII KU E KE FUT KOKEN MO.

CUNI IMEEEEEEEEEEEEE TE KAM SHUME XHAN geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
noa
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 147
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   Wed May 21, 2008 10:49 am

DJ DJ DJ DJ DJ DJ DJ:zemer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kora
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 178
Name : 0
Points : 0
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   Wed May 21, 2008 11:03 am

ky o ky gaxhori riiii?????????? Smile

ky cuni jon paska ngatarru rrugen m`duket Rolling Eyes

ec riii t`pershendesim direkt Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
JA DHE YLLI ME I BUKUR - DJ DIAMANTI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ANTARET {*_*} :: PREZANTIMET-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website