Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   Fri May 09, 2008 11:53 pm

FRAGOLINA KUNOTA IME ME KA NDERU ME ARDHJEN E SAJ
JAM SHUME E PREKUR DHE E MALLENGJYER NGA KY VEPRIM FISNIK I SAJ Rolling Eyes 😢 :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
MIRESEERDHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE zemer zemer zemer zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
summer
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 137
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   Fri May 09, 2008 11:55 pm

ene una jam shume e gezuar qe na nderoi me embelsine e saj zemer zemer zemer zemer zemer

mire se erdhe ylliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lolita agjentja dallavere
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 145
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   Fri May 09, 2008 11:58 pm

mire se erdhe kunata e kojshijes hhahhhahh ja kalofshim mire se e privatizuam me duket Very zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Fragolina
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 10
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   Sat May 10, 2008 12:26 am

Mirese ju gjetaaaaaaaaaaaaaaaaaa ok
Kunoteeeeeeeeeeee aman mos mu mallengje shum se do fillojn te me preken dhe mua telat pastaj Razz .
Motrushiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii uuuuuuu ti me rrofsh qe me thua "e embel" Very dhe pse e di qe s'jam.
Lolitaaaaaaaaaaaaaaa rrespekte flori Very
zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   Sat May 10, 2008 12:28 am

HAHHAHAHAHHAHAHAHAAH SHTRIGE
DAKORT PO I FSHI ME MENGE LOTET ZERE SE S QAVA FARE Razz Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   Sat May 10, 2008 1:30 pm

VAAAAAAAAAAAAA ERDHI DHE GOCA IME E VOGEL MIIIIIIII, EDHE UNE NUK E PAVA zemer zemer

O ZEMRA E MAMIT, MIRE SE ERDHE MI YLL BOTE zemer zemer zemer zemer zemer


TE KAM SHUUUUUUUUUUUME XHAN zemer zemer zemer zemer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   Sun May 11, 2008 12:25 pm

Frogolina te pershnes shpirt e ne qoft se je Mysti-Cica ti hangsha rrubinetat e qumshtit megjithse me duket ma ka zan radhen dikudh tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   Sun May 11, 2008 12:38 pm

dashnori Shkodran shkruajti:
Frogolina te pershnes shpirt e ne qoft se je Mysti-Cica ti hangsha rrubinetat e qumshtit megjithse me duket ma ka zan radhen dikudh tjeter
HAHHAHHAAHAHHAAHAA AJO ESHTE DORA VET zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   Sun May 11, 2008 1:16 pm

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
dashnori Shkodran shkruajti:
Frogolina te pershnes shpirt e ne qoft se je Mysti-Cica ti hangsha rrubinetat e qumshtit megjithse me duket ma ka zan radhen dikudh tjeter
HAHHAHHAAHAHHAAHAA AJO ESHTE DORA VET zemer
Vetem kjas Mysti-Cic i shkan menja per kta nick names (frogolina)
kujt tjeter i shkan menja me i thirr vedit brretkoc
pervec se kopshtit Beb Tusha. Megjise tash pa ja shterroj ata rrubinetat e qumshtit krejt se nuk pa e shaf hic ne kyt forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Fragolina
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 10
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   Sun May 11, 2008 2:12 pm

Ahahhahaha.
Un jam , "e tera dhe e bera" ok ok .

Ti dasho boll pive qumesht se s'te ben shum mire kur e pi me teprice Rolling Eyes 👅

Dhe 1 arsye pse e kam ven kete nick ekziston ;) Razz .
Muaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   Mon May 12, 2008 2:45 am

zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mistreci-Vip
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 736
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   Mon May 12, 2008 10:19 am

[b]mystica eshte vertet kjo ? Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   Mon May 12, 2008 1:14 pm

Mistreci-Vip shkruajti:
[b]mystica eshte vertet kjo ? Very
Very Very danc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   Tue May 13, 2008 8:21 pmMbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   Fri May 16, 2008 10:17 am


kunoteeeeeeeeeeeeeeee yll boteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   Fri May 16, 2008 11:47 am

Ku je maj frogolin rraketike se erdha me te pershnet e me ti puth rrubinetat e qumshtit
se kam nigju se je shtatzan me binjak,
thashetheme noshta jan po thash ma mir te pys vet se me ju besu tjerve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   Mon May 19, 2008 12:25 pm


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   Wed May 21, 2008 10:10 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
noa
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 147
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   Wed May 21, 2008 11:24 am

fragoliiiinaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mos je gjo tironcja ime ti miiiii


geek zemer kiss geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   Tue May 27, 2008 9:52 am

Ku je maj frogolin ku je maj e marume ku je me duket te paskan kaparu qi nuk ke koh ma me hy neper forume, gjithsesi te uroj tana te mirat e zemres maj Mysti-Cic
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
FRAGOLINAAAAAAAAAAA KUNOTE YLL BOTE......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ANTARET {*_*} :: PREZANTIMET-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website