Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Barsaleta te ndryshme

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: ERDHI BARCALETA KTUUU   Sun Apr 27, 2008 8:25 pm

ne 1 shpi, jetonin burr e gru, burri gjate dites ishte ne pune , e ndesa gruasa, vetem ne shpi. ky burri tashi per ti be qefin grus, i blen 1 papagall, qe te kaloj kohen me te.
Kalun ca dit, dhe 1 dit i thot gruja-burrit, ore burro, ky papagalli ka fol llafe turpi, e mka shajt, e burri i thot qe tmos mezitet se do i foli ai....
e nejse, mas 2 ditesh , kur vje buuri nga puna, gjen grun duke qajt,
ca ke mi gru????? Sad Sad mka than papagalli qe do te pi ,,,,
burri i nevrikos, merr papagallin , ene e fut ne frigorifer ne ngrirje, , , , kalun ca or te mira, , ,....phu mi gru, kena harru papagallin ne ngrirje,,,,,shkon me vrap burri , hap frigoriferin, dhe shef papagallin qe ishte be uje ne djers.......ca ke kshu mer papagall,
phu ia pifsha nanen, kam 2 ore qe po munohem me ia hap komt ksaj pules , e spo ja hap dot, ta haj dreqi
Very Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
benny_blanco
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 31
Name : 0
Points : 0
Registration date : 27/04/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Apr 28, 2008 3:32 pm

nuk eshte barsalete por e vertete,durres vere 2005.perpara meje te shazlloni ngjitur ishin dy motra nga tirana shtrire si kapadai a thua sikur ishin vajzat e presidentit topi Rolling Eyes mmmhh une nuk jamparagjykues por nuk po i duroja me me ate fodullek dhe ironi qe i karakterizonte,ishin duke plotesuar fjalekryqin nen hijen e cadres,s'durova me u ngrita ju afrova dhe i thashe,me falni motra 16 vertikalisht u thashe ca te ben ariu me te zene ne mes te pyllit??? Embarassed ..ato u futen ne mendime dhe une mora rrugen per ne det te freskohem,mbarova se lari dhe ju afrova mbas 10 min,qe tu jepja pergjigjen,ato me thane qe te ben ate punen,hehehe jo mi motra u thashe sa banale qe jeni,me te kap ariu ne mes te pyllit thjesht te rreh nga mbrapa lol! lol! lol! auauauaua,mami i vajzave qe ndodhej aty gati sa nuk telefonoi 19 polizine e shtetit lala lala kalecja dreqit Very hihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: CUNI DHE BABA   Sat May 03, 2008 12:03 pm

ISHTE NJE BURRE..QE KISHTE KALU ME GJITHE GRATE E FSHATIT DHE I THOTE CUNIT HAP SYTE NQS TI KALON NA NJI QE SE KOM KALU UNE.. DO TE FAL GJITHE PASURINE CUNI KALO KE DISA FEMRA :cyclops: ATO I KISHTE KALU DHE BABAI.. Rolling Eyes DHE NJE DITE CUNI SHKON ME LOPEN DHE I MER ERE BABAI TE... DHE I THOTE GRUAS O NUSE BJER XHAKETEN SE PASKA ARDHE NJE P...I RI NE FSHAT ok ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: CUNI NE FABRIKEN E BABES   Sat May 03, 2008 12:14 pm

BABI.. ne fillim theret derri futtet ne grirese dhe del sallami :cuni .i thote o babe po me fut sallom ketu a del mo derr..baba i thote po tkeqen baba se edhe un kur ke dale ti ate pune kam bere Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat May 17, 2008 3:49 pm

NJE PLAKE ME MBESEN E SAJ 20 VJECARE HYPIN NE NJI SKODE. SHOFERI, KUR NDERROTE MARRSHET, E PREKTE VAJZEN NE KOSHE. PLAKA, PASI DURON SA DURON, I THOT SHOFERIT: "SHIKO, TI MERRU ME ATE RROTEN E MADHE SE ME KTE TE VOGLEN MERREM VETE"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat May 17, 2008 3:51 pm

NJI DJALE INJORANT E PA SHKOLLE, SHKON NE AMERIKE E MEQE ISHTE SHUM I MADH E MARRIN ME BA BOKS. NE RING I QELLON ME U NDESH ME NJI GAZEP NJERIUT, 2 METRA E FIRIFJU QE FILLON ME E RRA kyt DJALIN injorant E TA BAN PER SPITAL. PO KY, MEQE NUK KUPTOTE LOJEN E I BAM NERVOZ NE KULM, HEK KPUCENE FILLON ME TA RRAH ME TA SA MUNDET. ALBITRI KUR SHEH SKENEN, FILLON ME THAN "FOUL, FOUL, FOUL" PO KY DJALI IA KTHEN: "PO CFARE TE FALUNIT, VET AI NISI I PARI"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat May 17, 2008 3:53 pm

dashnori Shkodran shkruajti:
PO BINTE SHI ME GJYGYMA E NJI POLIC PO RRINTE JASHTE NJI DYQANI. SHITESJA E SHEH E I THOT:"HEJDE MBRENDA SE ASHT TU RA SHI" PO POLICI I PERGJIGJET:"SHUM FALEMINDERIT, PO EDHE KTU JASHT ASHT TU RA"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat May 17, 2008 3:54 pm

dashnori Shkodran shkruajti:
dashnori Shkodran shkruajti:
DERRI

ishte amerikani gjermani italiani dhe shqiptari.
kush rrinte me shume ne nje dhome me derra
do te merrte pasurine e mbretit.hyn amerikani
rri nje ore dhe del ,ku rrihet me derrat-tha.hyn gjermani rrin dy ore dhe del ,ku rrihet me derrat -tha.
hyn italiani rrin 4 ore dhe del,ku rrihet me derrat-tha italiani.me ne fund hyn shqiptari rri 1 dite 2dite etj...dhe del derri ,ku rrihet me shqiptarin-tha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sweetness
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 101
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sun May 18, 2008 12:37 am

Bisedojne dy bjonde per rastin qe nje nate me pare kishin ikur dritat.
I thote e para: Imagjino, dy ore kam ngelur ne ashensor..
E dyta: S'eshte gje ajo... une isha ne nje shopping centre dhe kam ndenjur dy ore ne shkallet levizese sepse iken dritat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sun May 18, 2008 7:34 pm

Sweetness shkruajti:
Bisedojne dy bjonde per rastin qe nje nate me pare kishin ikur dritat.
I thote e para: Imagjino, dy ore kam ngelur ne ashensor..
E dyta: S'eshte gje ajo... une isha ne nje shopping centre dhe kam ndenjur dy ore ne shkallet levizese sepse iken dritat.
Hahahahaha
E fort kja 2 ore ne eskalejtor
hahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sun May 18, 2008 7:40 pm

hmmmmm thojne ishte nje kohe lufte .....Njerzit po benin namin ne bote , Zotin i erdhi shpirti me dal dheee i thirri tan ne zyren e vet ne qiell nga nje pjestar te te gjithe shteteve me krime ...
Futu 1 italian e i tha :Ju bani krime dhe une me kete gjyle(e kishte ne cep te zyres) do ju shfarosi tanve
Del tu qa jashte e pysine thote MARUME !!!
Futet dhe anglezi , e njeta gja e keshtu me rradhe ...
Ishte rradha e shqiptarit..ishte viti 97 ku ishte ba namiiiiiiiiiiiii.................
I thote do ju mys tanve se ju vledhini , shani , vritni etj etj
kur vjen puna shqiptari del tu qesh , te hujt tan tu qa jashte ..pse qesh i thahe ?!!?!?! EHEEEE I KAM VJEDH GJYLEN SKA CA NA BAN MA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Fri Oct 03, 2008 11:05 pm

Ishin tre shoke edhe deshen te talleshin me nje prift edhe si tja bonin thane te bonte njoni si i vdekur ene kshu bone e thirren priftin qe te vinte ta kendotnte para se me e varros , ene hyni prifti dhe filloj me e kendu me meshen dmth me ate qe leshon tym se nuk e di si e ka emrin ene filloi prifti mbi trupin e tij me keto fjale "Sa i gjere dhe sa i gjate si ka bere murgu ytate ,sa e gjate dhe sa e gjere si ka bere murga joteme ,mire ke bere mir do gjesh keq ke bere ne te satome do vesh" dhe djali ca boni sduroi dot ene i futi i te qeshme :Dprifti ngaqe u tremb e goditi ne kok ene e vrau fare edhe kur doli ju tha shokeve te djalit "Edhe her tjeter mi sillni robt tamom te vdekm jo gjysem:D

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Miri_Tironci
Profesionist/e
Profesionist/e
avatar

Numri i postimeve : 77
Age : 37
Location : ZDU, SKOM, STE JAP
Name : 0
Points : 0
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Fri Jan 09, 2009 9:16 pm

nje plake ne autobuz i bijn te fiket . e dergojn ne spital ku i bejn analizat , vjen infermerja me analizat ene i thot
none gezohu je shtatzan :)
ja kthe plaka - te keqen nona kan ardh kohe te kqija , nuk i zihet bes as gishtit Very:p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Fri Jan 09, 2009 9:19 pm

Miri_Tironci shkruajti:
nje plake ne autobuz i bijn te fiket . e dergojn ne spital ku i bejn analizat , vjen infermerja me analizat ene i thot
none gezohu je shtatzan :)
ja kthe plaka - te keqen nona kan ardh kohe te kqija , nuk i zihet bes as gishtit Very:p
ihihihih ihihihih ihihihih ihihihih ihihihih ihihihih ihihihih ihihihih lala lala lala lala lala lala lala lala
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Jan 10, 2009 12:16 am

plaku po i veshtron dy te ri nga putheshin!Kur e veren vajza se plaku po i vėshtron ngulmas e pyet:Xhaxhi:A i thoni ju puthjes dashuri?Nuk din xhaxhai per kete:Une xhaxhit e dij qe lisi nuk rrezohet me ferkime por don te fusish ne pune sharren?Ateher vajza e terhoqi djalin qe e puthte dhe po i thotė:Mjaft mė me kėto fėrkime bajate,mė rrėzo si lisin!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Jan 10, 2009 12:16 pm

shaban cakolli shkruajti:
plaku po i veshtron dy te ri nga putheshin!Kur e veren vajza se plaku po i vėshtron ngulmas e pyet:Xhaxhi:A i thoni ju puthjes dashuri?Nuk din xhaxhai per kete:Une xhaxhit e dij qe lisi nuk rrezohet me ferkime por don te fusish ne pune sharren?Ateher vajza e terhoqi djalin qe e puthte dhe po i thotė:Mjaft mė me kėto fėrkime bajate,mė rrėzo si lisin!!!
ihihihih ihihihih ihihihih ihihihih ihihihih ihihihih ihihihih ihihihih ihihihih ihihihih ihihihih ihihihih ihihihih ihihihih ihihihih ihihihih lala lala lala lala lala lala lala
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Jan 10, 2009 7:59 pm

mire e kamshtruar,po?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Jan 10, 2009 8:42 pm

ylllllllll fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sun Jan 11, 2009 5:11 pm

te rralla yjet si ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshja_dr
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 3264
Name : 0
Points : 7
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Jan 12, 2009 12:41 am

shaban cakolli shkruajti:
te rralla yjet si ju
nje here ne 100 vjet dalin Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sy zeza
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1314
Age : 44
Location : Gjermani
Name : 0
Points : 29
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Jan 12, 2009 4:27 pm

je gabelic ne autobus qante pa nderprer
e pyesin se cfar ke ti se qan keshtu cfar te ka ndodhur
ajo ju pergjigjet po si mos te qaj une se sot vajzes sime i ka lind djal e ja ka thar fytin Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Jan 19, 2009 5:40 pm

Nga thesari popullor:

KUNGJ E LAKNUR

Njė malėsor i Karadakut , kishte shkuar mesit (shkues) pėr t’ ia kėrkuara vajzėn pėr nuse , njė malėsori nga njė fshat tjetėr , pėr njė mik tė vetin .

Kur shkoi mesiti te ai malėsori pėr t’ ia kėrkuar vajzėn , thirri te dyert e oborrit sipas zakoneve malėsore . Zoti i shtėpisė doli e pėrcolli dhe e shtyri brenda nė odė .

Pasi qė i pinė kafet dhe i ndėrruan kutitė e duhanit “kaēak” , nė bisedė e sipėr , zoti i shtėpisė duke e ditur se ky njeri ka ardhur pėr ndonjė zor , e pyeti mysafirin :

o Po ēka e mira tė solli kėndej , or dashamiri im ?

Mysafiri , pak si i turpėruar , iu pėrgjigj :

-Kam ardhė mesit “Allah nemrile “(arab. Nė emėr tė Zotit ). Filan Filani e ka djalin nė rend tė martesės dhe asht ba shumė marak me u nxanė mik me ty! Ai, Juve ju ka ba kabull (arab. Ju ka pranua) pėr miq , e Juve s’e di se ēka po jav merr mendja pėr kėtė punė?!

Pra, pėr ēka tė ju interesojnė, Ju pyetni e unė ju kallėzoj drejt pėr ēdo gja !

Zoti i shtėpisė , pak si i habitur dhe i befasuar pėr kėtė, ia ktheu mesitit :

-Po hajrli (turq. Me fat ) koftė , o dashamirė !

Ēikėn , masi ta kiesh – 99 e lypin e nja e merr ! Pra, qaj qi e ka kismet ! Pra, n’ koftė kismet – s’ del qi e pret ! Po, mos koftė hajr – larg e ma larg !...

-Po ēfarė djali asht ai, Allahile (Pashė Zotin)? A asht i zoti? A asht i hijshėm? A punon diku? A ka shkollė ? A ka zanat ???...

Mesiti iu pėrgjigj :

-Djali asht shumė i zoti . Shoq tė gjallė kun nuk ka . E ka krye shkollėn e plotė!...Asht shumė i marrueshėm ,se hala ku rrinė burrat nė odė – ai ngushtohet me hy !

Asht merakli i gjave , qi me mujtė tu kamtė e gjave ju des , se ai asht zemra e gjave !

Nė vetsh pėr tokė e punė tė bujqėsisė – ai asht zemra e tokės !Po, ai bre, des tu rraja e kallamboqit !

Po, si n’ vetsh pėr marifet – ai asht qaq marifetli , sa qi n’ jetė t’ vet , qito vjet i ka ba , e hala krahėn , as pasqyre n’ xhep t’ vetin nuk ka shti ! Po, ai nuk di qysh krehen flokėt bre, as qysh dredhohen , sikur qi poj shohim sot disa tė rinj , qi po bajnė turli farė frizurash, e gjithė ditėn po rrinė veē para pasqyrės !

Sa pėr punė – ai, aq asht punėtor , sa ēka t’ ia shohin sytė – duert ja punojnė ! Bile, aq asht i zoti , sa krejt katuni e thėrrasin:”Kungj e Laknur”!

Zoti i shtėpisė , u bind nga kėto lėvdata dhe u ēua e ia bėri ēikėn pėr hajr – mesitit!

Pas njė kohe qė e pėrcolli ēikėn pėr nuse – vendosi qė tė shkoj e ta vizitoj ēikėn dhe dhėndrin , pėr t’ i parė se si po jetojnė !

Babai , e pyeti ēikėn e vet:

-Bijo, si po jetoni dhe si po kaloni me burrin?

Vajza iu pėrgjigj:

-Paj, more babė, si tė jetojmė?!... Ky burri i jem , nuk po dike kurrgja me punue ! Pėr ēdo punė, po jitke muhasere ! Beso qė , ni kungj saji nuk po ditke me e ngulė vet !

Ni ditė, ju thye ni kamzė e shkamit, e ju dashtė me shkue e me e thirrėn ni kojshi , pėr me ja ngjitė kamzėn e shkamit !

Kur erdh kojshija me ja ngjitė kamzėn e shkamit, i tha:

-Unė po ta ndreqi kamzėn e shkamit, por duhet me ma qitė ni laknur!

Ni ditė tjetėr, doli me e thurė ni gardh e nuk ditke me i marue as hujtė e gardhit! Shkoj apet e thirri atė kojshin, me ja marue hujt e gardhit, e mue mu dashtė apet mej qitė laknur !

Valla, bre babė, nime ky burri i jem ish kanė i zoti , bash qysh ka thanė mesiti:

“Kungj e laknur”!

Tregoi:

Refik Haliti, nga fshati Dobrosin, komuna e Bujanocit, mė 1995.

Shėnoi:

Demir KRASNIQI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Tue Mar 24, 2009 4:28 am

Nje cift vendos te kaloje pushimet ne nje nga plazhet e Karaibeve,
ne te njejtin hotel ku kishin kaluar muajin e mjaltit 20 vjet perpara.
Per shkak te disa problemeve ne pune, gruaja nuk mund ta shoqeroje
menjehere te shoqin: Do shkonte pas disa ditesh.
Kur burri mberriti atje, hyn ne dhomen e hotelit, dhe shikon nje
kompjuter me akses ne internet.
Keshtu, vendos t’i dergoje nje E-Mail gruas se tij, por ngaterron
nje germe te adresa dhe, pa e kuptuar, e dergon ne nje adrese tjeter.
E-Maili i shkon nje vejushe qe po kthehej nga funerali i te shoqit dhe
qe vendos te shikoje mesazhet e ardhura.
I biri, i cili kthehet ne shtepi pak me vone, shikon te emen, se ciles i
kishte rene te fiket para kompjuterit, dhe ne video shikon E-Mailin qe po lexonte:

E dashur grua, mberrita. Gjithcka mire. Me siguri po habitesh qe po
merr lajme nga une, nepermjet E-Mailit, por tani edhe ketu kane
kompjuter dhe eshte e mundur t’u dergosh mesazhe njerezve te dashur.
Sapo arrita u sigurova qe te ishte gjithcka gati per ty, kur te vish te
henen e ardhshme...
Kam shume deshire te te rishikoj dhe shpresoj qe udhetimi yt te jete
i qete, ashtu sic ishte i imi.
P.S: Mos merr shume veshje, sepse ketu ben shume vape!!!
Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Apr 06, 2009 6:09 pm

bravo BIANKA..............e papameeeeeeeeeeee ahah ahah yes yes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Apr 06, 2009 6:21 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga NeighbouR nė Fri Apr 17, 2009 9:26 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barsaleta te ndryshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: HUMOR-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website