Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Barsaleta te ndryshme

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Barsaleta te ndryshme   Sat Feb 23, 2008 8:51 am

Njė nxėnės i sapoardhur ne klasėn e re pyet mėsuesen : “Mesuese a dėnohet dikush pėr diēka qė nuk e ka bėrė? –“Jo asnjėherė” pėrgjigjet mėsuesja. – Atėherė se besoj se do tė mė dėnoni pėr detyrat qė nuk i kam bėrė.

Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Feb 23, 2008 8:53 am

Njė shkencėtar Shqiptar po studionte njė plesht. “Hidhu” i thote pleshtit, pleshti hidhet, “hidhu” pleshti hidhet. Mė pas i kėput krahėt. “Hidhu” i thotė pleshtit, pleshti hidhet. Raport1: Pleshti me krahė tė kėputur u hodh. Mė pas i pret kėmbėt. “Hidhu” i thotė, pleshti hiē, “hidhu” edhe njė herė, pleshti hiē. Shkencėtari shkruan: Raporti2: Pleshtit kur pret i kėmbėt, nuk dėgjon nga veshėt.

Very Very Very Very Very Very lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Feb 23, 2008 8:56 am

[b]Disa fėmijė po mburreshin se i kanė baballarėt tė shpejtė: Njėri thotė: - Babi im pasi hedh shigjetėn vrapon dhe e kap e kap pa arritur nė shėnjestėr. I dyti: - Babi im gjuan me pistoletė dhe e kap plumbin pa arritur shėnjestrėn... I treti: Se mos ėshtė ndonjė gjė kjo. Babi im ėshtė mėsues, megjithėse puna i mbaron nė orėn 4 vjen nė shtėpi qė nė 1 Very .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Feb 23, 2008 9:02 am

Beni para se tė shkojė nė shkollė i thotė tė jėmės se i dhemb barku. E jėma: "Nuk ke ngrėnė bukėn, e ke barkun bosh ndaj tė dhemb, po tė ishte plot nuk do tė tė dhembte. Nė shkollė mėsuesi mxėnėsve "Fėmijė mė dhemb koka, mos bėni zhurmė ju lutem." Beni ngrihet nė kėmbė "Mėsues, e keni kokėn bosh prandaj, po tė ishte plot nuk do tė tė dhimbte" Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Majmuni dhe Hashashi :D   Sun Feb 24, 2008 4:12 pm

ishte i dite majmuni ne pemen e vet duke e dredhur nje teke, dhe nderkoh kalon zhapiku dhe majmuni i thot: o zhapik hajde te pim hashash bashk, zhapiku: jo jo: majmuni hajde re se kom ngel vetem se asnjeri nuk pi me mua, e mir thot zhapiku. E nejse mo masi pin thot zhapiku ore me pihet uij, Majmuni ik tek ai lumi atje dhe pi, shkon zhapiku dhe kur afrohet me pi uj i del krokodili para dhe i thot, ca ke mer zhapik qe qenke bo kshu. Ja tregon historin zhapiku, dhe krokodili thot ku eshte majmuni se do ta raf, Zhapiku: ja atje te pema vet eshte. Shkon krokodili dhe i thot o majmun sa dru qenke mer burr,, kthehet majmuni dhe (qesh) e thot SA UIJ PASKE PI MER ZHAPIK ok

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sun Feb 24, 2008 4:21 pm

Jezusi... Very

*******************

Zoti i thot Jezusit ik shif iher anej ka toka se ato njerzit sikur sjan mire, Jezusi: Po mer iki un, vje jezusi ne tok dhe shikon i cun tu dredh i cigare hashash, ca osht ajo i tho.. ai cuni ja kthen HASHASH, Ok a do pim bashk tho jezusi, Po mer por vetem mos pi shum se osht tritol dhe do bohesh keq, Jo jo pa merak thot jezusi... e nejse pin dhe mas ca kohe i thot jezusi, Shiko un jam Jezusi me ka derguar zoti te shikoj ca beni ju, Ai Cuni: Hahahah ca K**i te thash mos pi shum se do bohesh keq Very

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sun Feb 24, 2008 4:22 pm

hahahahahahahaahah baristo e fort kjo :P :P :P :P :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sun Feb 24, 2008 4:25 pm

Papagalli Very

********************

Ishte nje familje qe kishte nje papagall qe shante, papagali rinte gjithmon ne ballkon dhe sa here kalonte HASANI "komshiu" i thoshte Hasano Nonen, 1 dit 2, 3, dhe hasani s'po duronte dot me dhe ju thot te zoterve te papagallit ore kshu kshu puna.. Ato e rahin dhe papagalli rinte urt... pas ca ditesh kalo prap hasani dhe i thot papagalli, Hasano he Hashan Hasan e di vet ti Hasano Very:D:D

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sun Feb 24, 2008 4:26 pm

dano shkruajti:
hahahahahahahaahah baristo e fort kjo :P :P :P :P :P

Kush o baristi ktu re eee :afro:

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Wed Feb 27, 2008 10:37 am

ti je re ooooooooooooooo :P :P :P :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
interesant
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 32
Location : Toke
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Wed Feb 27, 2008 7:11 pm

-Shefi i nevrikosur i thotė biondinės se e ke trurin nė mes tė kėmbėve.
Tė nesėrmen biondina e thėrret shefin nė telefon dhe i thotė se s'mund tė vijė nė punė sepse kam gjakėderdhje nė tru.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
interesant
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 32
Location : Toke
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Wed Feb 27, 2008 7:13 pm

-Pse japonezet jane populli me i menqur ne bote ?

- Sepse nuk kan bjondina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
interesant
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 32
Location : Toke
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Wed Feb 27, 2008 7:22 pm

- Pse bjondina kur meson del ne ballkon?

-Se kur e pyesin njerzit ku ke studju ajo thote: Jasht--Pse bjondina nuk flet kur ben dashuri ?
Sepse nena i ka thene te mos flase me te panjohurit!---Pse BIondina kur hyn ne net e vesh pallton?
Sepse e ka Windovsin e Hapur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Mar 03, 2008 8:37 am

Beni kthehet nga shkolla me hundėn tė gjakosur, e jėma fillon tė bėrtasė...Bobo..ctė ndodhi, ndonjė aksident? – Jo ..e ka fajin magjistari. – Cili magjistar - Erdhi ne shkollė pėr shfaqja. Mė mori nė skenė dhe me nxorri 100 lekshe nga hundėt. – A maskarai... – Jo jo nė fakt ai nuk bėri gjė, fajin e kanė shokėt e klasės..pasi iku magjistari filluan tė kėrkojnėe a ka para tė tjera ne hundė...

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Thu Mar 06, 2008 12:29 pm

Babai & Djali
********

Babai: Mor bir kur do martohesh se te iku koha, Djali: O bab jam Gay..

Babi: Degjo ktu mer cun i thot, Gay eshte Elton John e Michael Jackson qe kan lek me te thy koken, Pa ti je Kokra e byth q*** lala lala lala lala lala

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Thu Mar 06, 2008 12:45 pm

GRUJA E PA KENAQUR

nje familje gruja,burri dhe i biri,po hanin dreke.Por i biri ciq jan te rinjte e sodit nuk po hante shume,dhe keshtu i ati i thote ha te paste baba se te rritet rrushi, i thot nje her,i thot dy her,heren e trete ja pret gruja, ha per vete more burr

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Thu Mar 06, 2008 5:51 pm

**blerta** shkruajti:
GRUJA E PA KENAQUR

nje familje gruja,burri dhe i biri,po hanin dreke.Por i biri ciq jan te rinjte e sodit nuk po hante shume,dhe keshtu i ati i thote ha te paste baba se te rritet rrushi, i thot nje her,i thot dy her,heren e trete ja pret gruja, ha per vete more burr
hahah

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
interesant
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 32
Location : Toke
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Thu Mar 06, 2008 5:55 pm

- Hahahahahahaha Blerta rofsh mo, po ku e gjete kete, po e dinte djali per cfar mendon baba, do hante nje kalavesh moooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Thu Mar 06, 2008 5:55 pm

epra Very

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Thu Mar 06, 2008 6:11 pm

Nje cun po ecte rruges kur shef nje lyps me nje kartel ne qaf ku shkruhej I VERBER i afrohet e i thote -ik ore hajdut se te pash qe po lexoje gazeten-ja kthen lypsi spo lexoja mor hajvan -por po shihja figurat.

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Thu Mar 06, 2008 10:15 pm

**blerta** shkruajti:
GRUJA E PA KENAQUR

nje familje gruja,burri dhe i biri,po hanin dreke.Por i biri ciq jan te rinjte e sodit nuk po hante shume,dhe keshtu i ati i thote ha te paste baba se te rritet rrushi, i thot nje her,i thot dy her,heren e trete ja pret gruja, ha per vete more burr
hhahahaahahahahahahahahahahahahahahahaha sakam qesh hahahahahahahaha

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Mar 10, 2008 4:43 pm

Very Very ehhhhhhhhh grat e sodit..

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Mar 10, 2008 4:49 pm

Dita e keqe
Nje burr duke pir ne nje pup,kishte ven nje got me birr dhe po e shikonte nje gjysem ore,aty afer vjen nje burr dhe ja mer goten e pin birren,ky burri fillon duke qar,po he mo i thot ai me fal se desha me ba lojra se po te blej nje tjeter,jo mo i thot ky nuk esht kjo po sot ka qen nje dit tersi per mu,po he i thot ky pse,po sot shkova von ne pun dhe me pushuan nga puna,shkova me mar makinen ma kishin vjell,policia tha skemi cfar bejm,mora nje taxi por kur pash qe nuk kisha partafolin me vete, mu desh me shku shpi me mar leket,kur hyra mrena cte shof gruaja ne shtrat me pastrusin e oborrit,erdha ktu mora nje birr i holla helm desha me pi,kur erdhe ti e ma pive,nje dit tersi e shikon.

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
I larguar
Mesem
Mesem
avatar

Numri i postimeve : 79
Location : rruges
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Tue Apr 01, 2008 12:11 pm

Nje plak (burr) i kishte vdek e shoqja ky kishte 3 djem dhe ne nje fatkeqesi tjeter i vdes dhe djali i vogel...
plaku aq i bezdis'shem sa ishte as djemt se mernin persiper ta mbanin per shptepit e veta sa ne vend te qanin te vellin qanin se kush do merte plakun dhe e mori i dyti sic i bie radha vdes dhe i dyti dhe i ngelet djalit te madh i madhi peson aksident vdes edhe ky plaku 1 dit pas varrimit del para pasqyres dhe thot ... ti more plak matuf mos me shif mu ashtu le te mbaj kush te doj se se mbaj ty un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Thu Apr 10, 2008 2:13 pm

Desperado shkruajti:
Nje plak (burr) i kishte vdek e shoqja ky kishte 3 djem dhe ne nje fatkeqesi tjeter i vdes dhe djali i vogel...
plaku aq i bezdis'shem sa ishte as djemt se mernin persiper ta mbanin per shptepit e veta sa ne vend te qanin te vellin qanin se kush do merte plakun dhe e mori i dyti sic i bie radha vdes dhe i dyti dhe i ngelet djalit te madh i madhi peson aksident vdes edhe ky plaku 1 dit pas varrimit del para pasqyres dhe thot ... ti more plak matuf mos me shif mu ashtu le te mbaj kush te doj se se mbaj ty un
hahahahahahhahahaahah amon mer se me shkrive hahahaha

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barsaleta te ndryshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: HUMOR-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website