Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Fri May 09, 2008 3:05 am

NATEN E MIRE TE GJITHEVE DHE SHIKOHEMI NESER Very

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Fri May 09, 2008 3:11 am

Naten Dhe na Mua..:) Gjume Te Embel..:)

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
summer
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 137
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Sat May 10, 2008 12:13 am

naten e mire te gjtheve gjume te embel..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Sat May 10, 2008 12:29 am

summer shkruajti:
naten e mire te gjtheve gjume te embel..
NATEN YLLO
DEGJOHEMI NESER
GJUME TE EMBEL NEN TINGUJT E VIOLINES Very Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Sat May 10, 2008 1:11 am

summer shkruajti:
naten e mire te gjtheve gjume te embel..
naten e mir edhe ty dhe ishallah esht hera e funit qe po ta them Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stupenda
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 34
Name : 0
Points : 0
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Sun May 11, 2008 12:56 am

NATEN E MIRE DHE GJUME TE EMBEL TE GJITHE FORUMISTA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Sun May 11, 2008 12:57 am

stupenda shkruajti:
NATEN E MIRE DHE GJUME TE EMBEL TE GJITHE FORUMISTA


NATEN STUPENDA GJUM TE EMBEL Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Sun May 11, 2008 3:42 am

naten e mire dhe gjum te embel te gjitheve


_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
koala
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 134
Name : 0
Points : 0
Registration date : 11/05/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Sun May 11, 2008 3:46 am

naten e mire o njerez te panjohur Razz
naten shtrige... zemer
ika ....ngjohena neser ))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Mon May 12, 2008 1:55 am

NATEN E MIRE E GJUME TE EMBEL TE GJITHEVE


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Mon May 12, 2008 1:57 am

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
NATEN E MIRE E GJUME TE EMBEL TE GJITHEVEnaten yllooooooooooooooo
gjum te embel zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Mon May 12, 2008 1:58 am

PACIM NESER KLONEEEEEEEE SE S'PO DUROJ DOT MO

SE DO FILLOJ TI SHKRUJ MBRAPSH MASANEJ Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Mon May 12, 2008 2:04 am

Naten pupoll e ishalla ma bani gjumin e amel tetan pa perjashtim
ishalla sju trem kush naten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Mon May 12, 2008 2:05 am

dashnori Shkodran shkruajti:
Naten pupoll e ishalla ma bani gjumin e amel tetan pa perjashtim
ishalla sju trem kush naten
zemer naten dashiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
m pafsh n onderr :llapa: lala lala lala
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Mon May 12, 2008 2:17 am

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
dashnori Shkodran shkruajti:
Naten pupoll e ishalla ma bani gjumin e amel tetan pa perjashtim
ishalla sju trem kush naten
zemer naten dashiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
m pafsh n onderr :llapa: lala lala lala
Me qef te kisha pa sepse me pelqen shum ti maj gotik
po sma merr menja sepse ste njof ala kastan
kshtu qi sma merr menja ja
megjithse noshta shaf naj avatar tanin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Mon May 12, 2008 2:19 am

dashnori Shkodran shkruajti:
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
dashnori Shkodran shkruajti:
Naten pupoll e ishalla ma bani gjumin e amel tetan pa perjashtim
ishalla sju trem kush naten
zemer naten dashiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
m pafsh n onderr :llapa: lala lala lala
Me qef te kisha pa sepse me pelqen shum ti maj gotik
po sma merr menja sepse ste njof ala kastan
kshtu qi sma merr menja ja
megjithse noshta shaf naj avatar tanin


uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pse se pe mo Smile
ja do ve nje tani scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Mon May 12, 2008 2:22 am

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
dashnori Shkodran shkruajti:
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
dashnori Shkodran shkruajti:
Naten pupoll e ishalla ma bani gjumin e amel tetan pa perjashtim
ishalla sju trem kush naten
zemer naten dashiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
m pafsh n onderr :llapa: lala lala lala
Me qef te kisha pa sepse me pelqen shum ti maj gotik
po sma merr menja sepse ste njof ala kastan
kshtu qi sma merr menja ja
megjithse noshta shaf naj avatar tanin


uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pse se pe mo Smile
ja do ve nje tani scratch

U knaqe edhe ti ty vu fotot prej google image ne avatar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Mon May 12, 2008 2:23 am

dashnori Shkodran shkruajti:
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
dashnori Shkodran shkruajti:
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
dashnori Shkodran shkruajti:
Naten pupoll e ishalla ma bani gjumin e amel tetan pa perjashtim
ishalla sju trem kush naten
zemer naten dashiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
m pafsh n onderr :llapa: lala lala lala
Me qef te kisha pa sepse me pelqen shum ti maj gotik
po sma merr menja sepse ste njof ala kastan
kshtu qi sma merr menja ja
megjithse noshta shaf naj avatar tanin


uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pse se pe mo Smile
ja do ve nje tani scratch

U knaqe edhe ti ty vu fotot prej google image ne avatar
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
mos beso pra
pyet skuthin se ai me njeh a ish foto ime apo jo Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Mon May 12, 2008 2:25 am

dashnori Shkodran shkruajti:
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
dashnori Shkodran shkruajti:
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
dashnori Shkodran shkruajti:
Naten pupoll e ishalla ma bani gjumin e amel tetan pa perjashtim
ishalla sju trem kush naten
zemer naten dashiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
m pafsh n onderr :llapa: lala lala lala
Me qef te kisha pa sepse me pelqen shum ti maj gotik
po sma merr menja sepse ste njof ala kastan
kshtu qi sma merr menja ja
megjithse noshta shaf naj avatar tanin


uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pse se pe mo Smile
ja do ve nje tani scratch

U knaqe edhe ti ty vu fotot prej google image ne avatar

He maj shpirt a ke marr vesh se kam sy shqiponjet apo ke marr vesh se i kam syt si mikroskop. Po ku shifesh maj shpirt, boll more kshu fotosh prej google image maj shpirt se rrezik me i fol nakuj pa dashje ne rrug tu menu se je ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Mon May 12, 2008 2:27 am

po kaq ta besh dhembin foto nga afer s te tregoj inatcor Smile
leni provokimet
dac beso dac jo Smile Smile Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Mon May 12, 2008 2:32 am

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
po kaq ta besh dhembin foto nga afer s te tregoj inatcor Smile
leni provokimet
dac beso dac jo Smile Smile Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Po kaq ta besh dhembin un nuk i besoj fotove tuja
po gjithsesi ku ka ven per inat ktu qi me te pas inat
po ku ka ven per provokime qi provokohesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Mon May 12, 2008 2:39 am

Hajt pra naten e mir ma bash maj Gotik
se neser kam mu cu heret shum e ktu ora asht 00:39
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Mon May 12, 2008 2:44 am

dashnori Shkodran shkruajti:
Hajt pra naten e mir ma bash maj Gotik
se neser kam mu cu heret shum e ktu ora asht 00:39

naten yllo zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
koala
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 134
Name : 0
Points : 0
Registration date : 11/05/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Mon May 12, 2008 2:57 am

IKA YYYYYYYYYLLLLLLLOOOOOO
NATEN E MIRE E GJUME TE EMBEL zemer
NATEN TE GJITHEVE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   Mon May 12, 2008 2:58 am

koala shkruajti:
IKA YYYYYYYYYLLLLLLLOOOOOO
NATEN E MIRE E GJUME TE EMBEL zemer
NATEN TE GJITHEVE

zemer zemer zemer zemer zemer gjum te embel zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NATEN E MIRE ...DHE MIRUPAFSHIM
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: URIME DHE PERSHENDETJE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website