Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 DHOMA SHERRIT....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
AutoriMesazh
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Wed Apr 15, 2009 6:32 pm

haha,nuk dua plumba por gocat geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Fri Apr 17, 2009 2:18 am

NeighbouR shkruajti:
rabbit rabbit per VL_GIRL
shock scratch Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Fri Apr 17, 2009 1:06 pm

vl_girl shkruajti:
NeighbouR shkruajti:
rabbit rabbit per VL_GIRL
shock scratch Smile

skam cbej perderisa eshte dhoma e sherrit, ose prit prit....


Kape ni bresheri me ec ktu ec ktu ec ktu edhe ca shigjeta me 12 12 12 12 lala
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Fri Apr 17, 2009 6:57 pm

NeighbouR shkruajti:
vl_girl shkruajti:
NeighbouR shkruajti:
rabbit rabbit per VL_GIRL
shock scratch Smile

skam cbej perderisa eshte dhoma e sherrit, ose prit prit....


Kape ni bresheri me ec ktu ec ktu ec ktu edhe ca shigjeta me 12 12 12 12 lala
jo keq keto armatimet e reja Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Fri Apr 17, 2009 7:06 pm

...........Vl_GIRL..............pregatitu, shpirterish, emocionalish, fizikish....................skam cbej...

me 12.7 mm do te te gjuj nja 2 KArrikatora zemer zemer zemer zemer zemer zemer .....................dhe ....................3 granata dore ............ te modelit.......... cuore cuore cuore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Fri Apr 17, 2009 7:09 pm

NeighbouR shkruajti:
...........Vl_GIRL..............pregatitu, shpirterish, emocionalish, fizikish....................skam cbej...

me 12.7 mm do te te gjuj nja 2 KArrikatora zemer zemer zemer zemer zemer zemer .....................dhe ....................3 granata dore ............ te modelit.......... cuore cuore cuore
Very Very Very senza parole Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Fri Apr 17, 2009 7:11 pm

vl_girl shkruajti:
NeighbouR shkruajti:
...........Vl_GIRL..............pregatitu, shpirterish, emocionalish, fizikish....................skam cbej...

me 12.7 mm do te te gjuj nja 2 KArrikatora zemer zemer zemer zemer zemer zemer .....................dhe ....................3 granata dore ............ te modelit.......... cuore cuore cuore
Very Very Very senza parole Very


fol po deshe.......................se behem dhe KAMIKAZ....jaaaa zemer zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Tue May 12, 2009 12:30 am

O druPer vl_girl tradhetaren e dleqit na dhe keto i ke bakshish confused confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Tue May 12, 2009 5:41 pm

o mamma ktu qenka sporti im i preferuar ihihihih lala
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Wed May 13, 2009 5:22 am

bianka shkruajti:
O druPer vl_girl tradhetaren e dleqit na dhe keto i ke bakshish confused confused
si nuk the nje llaf te mire per mua, tere jeten ngele duke me rrahur Sad Sad Sad Sad

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Wed May 13, 2009 4:16 pm

vl_girl shkruajti:
bianka shkruajti:
O druPer vl_girl tradhetaren e dleqit na dhe keto i ke bakshish confused confused
si nuk the nje llaf te mire per mua, tere jeten ngele duke me rrahur Sad Sad Sad Sad
bom bom Ashtu eshte "dhoma",s'kam cbej Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Fri May 15, 2009 2:31 pm

CHARLIZE shkruajti:
o mamma ktu qenka sporti im i preferuar ihihihih lala

ashu eeee..................edhe i imi gjithashtu ............. confused confused confused confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Sun May 17, 2009 7:05 am

bianka shkruajti:
vl_girl shkruajti:
bianka shkruajti:
O druPer vl_girl tradhetaren e dleqit na dhe keto i ke bakshish confused confused
si nuk the nje llaf te mire per mua, tere jeten ngele duke me rrahur Sad Sad Sad Sad
bom bom Ashtu eshte "dhoma",s'kam cbej Very
ngele duke me futur ne kete dhome, gjyna bej sevap Sad Sad Sad

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Numri i postimeve : 3712
Name : 0
Points : 383
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Sun May 17, 2009 6:15 pm

mos u nxini mes vete per kete dhome sherri Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Mon May 18, 2009 3:43 pm

Kush je ti qe na sugjeron? rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit :na:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vjola
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 485
Name : 0
Points : 44
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Mon May 18, 2009 4:04 pm

non
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Mon May 18, 2009 7:16 pm

NeighbouR shkruajti:
CHARLIZE shkruajti:
o mamma ktu qenka sporti im i preferuar ihihihih lala

ashu eeee..................edhe i imi gjithashtu ............. confused confused confused confused

po kampione jam vet ama ...... O dru O dru O dru O dru O dru
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Mon Jun 01, 2009 3:31 pm

Merre medaljen atehere pau pau
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Mon Jun 01, 2009 7:32 pm

lol! kjo ishte ? hmmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Thu Jun 04, 2009 2:57 am

Neighbour hajde thuaj


YES,YES
Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Thu Jun 04, 2009 4:58 am

bianka do ca O dru Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Sun Jun 07, 2009 10:02 am

CHARLIZE shkruajti:
NeighbouR shkruajti:
CHARLIZE shkruajti:
o mamma ktu qenka sporti im i preferuar ihihihih lala

ashu eeee..................edhe i imi gjithashtu ............. confused confused confused confused

po kampione jam vet ama ...... O dru O dru O dru O dru O dru

ate do e marrim vesh se shpejtiiiiiii shpulle rabbit shpulle rabbit confused shpulle rabbit confused O dru rabbit O dru pau smoking cigare smoking pau xxxx pau
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Sun Jun 07, 2009 10:04 am

bianka shkruajti:
Neighbour hajde thuaj


YES,YES
Very

hahahahaahah Yesssss Yessssssssssssssssss e tmos boj llaf njeri Very yess yessss prap lala lala pau ershendetje iher tgjithve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Sun Jun 07, 2009 10:06 am

vl_girl shkruajti:
bianka do ca O dru Very

ti ca hallin ke , pse grricesh eee?????????? he, ca u bo ktu aaaaaaauuu iiiiiiiiiiuuuuuuuuu , se SHEF====> POLICIA ktu

pau pau pau eshte me pluma jo real,, ta dish, jo per gje po je goc , ne thyhesh si qelqi ec ktu ec ktu lala
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   Sun Jun 07, 2009 1:58 pm

NeighbouR shkruajti:
CHARLIZE shkruajti:
NeighbouR shkruajti:
CHARLIZE shkruajti:
o mamma ktu qenka sporti im i preferuar ihihihih lala

ashu eeee..................edhe i imi gjithashtu ............. confused confused confused confused

po kampione jam vet ama ...... O dru O dru O dru O dru O dru

ate do e marrim vesh se shpejtiiiiiii shpulle rabbit shpulle rabbit confused shpulle rabbit confused O dru rabbit O dru pau smoking cigare smoking pau xxxx pau


PASKAM VDEK E NUK E DITKERKAM?! Arrow hmmm hmmm hmmm hmmm hmmm hmmm hmmm hmmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: DHOMA SHERRIT....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
DHOMA SHERRIT....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 13 e 14Shko tek faqja : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: (CHIT CHAT) PA KUFI-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website