Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Thu May 15, 2008 5:08 pm

si ka qen me te tjer mi? po mir re se i virgjer nuk jam un Embarassed Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Thu May 15, 2008 5:09 pm

shefe shkruajti:
po mer por me duket se ti ke qeF te tjer para meje Razz Razz Razz


E KISHA SHKRUAR GABIM Very

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Thu May 15, 2008 5:14 pm

jo mi jo ja ku po ta them ne publik ty du me te taku , si i behet? Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sy zeza
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1314
Age : 44
Location : Gjermani
Name : 0
Points : 29
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Thu May 15, 2008 5:22 pm

me motrushen time Shefen zemer danc danc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Sat May 17, 2008 11:09 pm

ABSTENIM TOTAL

ABSTENIM TOTAL


ABSTENIM TOTALABSTENIM TOTALABSTENIM TOTAL

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Mon May 19, 2008 10:13 am

edhe u ty gurbetqare dhe ne vecanti kto dy cunat qe kam ktu siper :!: :!:

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Thu May 22, 2008 2:47 am

zemer zemer zemer geek Shume Fare..:):):)

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Thu May 22, 2008 7:37 pm

pllaq plluq zemer kiss

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Thu May 22, 2008 7:53 pm

Fragolina shkruajti:
Kunoten dhe mamushin.
Te dyja yje boteeeeeeee, i kam shum xhan Very

kunoten mos e tako po deshe ne korrik se te griu kunota Smile Razz Razz geek geek geek geek geek geek geek geek

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Thu May 22, 2008 9:10 pm

Njonen e di vet ajo, edhe danon Razz

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Fri Jun 06, 2008 1:31 pm

hmmmmmmmm..........................sdi gje per momentin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Sun Jun 08, 2008 7:44 pm

po tme jepet mundesia do kisha deshire tju njihja te gjithve dhe nga afer .

RESPEKTE PER TE GJITHE ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Sun Jun 08, 2008 10:18 pm

Po te ishte e mundur te gjithe Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Mon Jun 09, 2008 12:21 am

morena shkruajti:
Po te ishte e mundur te gjithe Very
edhe un ty dhe do i gjesh mun dsit gjall a vdek Smile kiss Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Mon Jun 09, 2008 10:23 pm

Drejt me thon se kam venos ala se si me duket sepse kam shum turp Embarassed Razz Razz Razz Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Tue Jun 10, 2008 11:10 am

Dano shkruajti:
Drejt me thon se kam venos ala se si me duket sepse kam shum turp Embarassed Razz Razz Razz Razz

iiiiiiiiiiiiiiiii DANO ka turp Razz Razz Razz iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii DANO ka turp iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Razz Razz Razz

ste vje zor..............ihihihihiihih Very Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Wed Jun 11, 2008 1:03 am

BIANKEN DHE PATROKLIN Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Wed Jun 11, 2008 1:05 am

hahahahahahahahaa biankaaaaaaaaaaaaaaa do ma na bo dallaveren kjo moj ngaqe po e mbajm ne muhabet Sad
po prap e se prap edhe un kam qejf t'ju shikoj ju te dyjave ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Wed Jun 11, 2008 1:08 am

he he ty zere se te kam pare.kurse kjo vajza i ngjan charlizes! Very dmth ju njoh Razz ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Wed Jun 11, 2008 1:09 am

ku me ke par ti mua moj? Smile a mund t'ju njoh dhe un juve? Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Wed Jun 11, 2008 1:11 am

patrokli shkruajti:
hahahahahahahahaa biankaaaaaaaaaaaaaaa do ma na bo dallaveren kjo moj ngaqe po e mbajm ne muhabet Sad
po prap e se prap edhe un kam qejf t'ju shikoj ju te dyjave ok


ZGUXO ROBI ME JU BE ICIK QEFIN SE DIREKT E KUPTON KY Razz bom

ASHTU ME THON SE I NGJAJ ,DHE ME PELQEN KUR MA THON OPSSSSSSSSSS MODESTIA Embarassed


IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII KY ?AS MUA SME BESON QE PO TA THEM Razz PYT MISTRECIN QE ME KA PARE LIVE shi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Wed Jun 11, 2008 1:13 am

ku e njoh mistrecin un as nuk e di se ku jeton po un po qaj hallin tim pa menduar se po e pyeta un ate per ty nuk mund ti kesh parasysh pasojat Sad
mu ndrru menja bianken du me taku Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Wed Jun 11, 2008 1:15 am

DU QE BIANKA TE TAKOHET ME PATROKLIN Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Wed Jun 11, 2008 1:15 am

bom bom

doja te takoja disa nga forumistet ne pergjithesi ☀
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   Wed Jun 11, 2008 1:16 am

CHARLIZE shkruajti:
DU QE BIANKA TE TAKOHET ME PATROKLIN Very
vazhdo kshu se je njish fare geek Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cilin/cilen anetar do donit te takoni.....?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: (CHIT CHAT) PA KUFI-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website