Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 12:39 am

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
ku je shtrigeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
i mora pm rrofsh o yll bote
te puth fort gotika ty klone zemer

KTU MI JOM, CA T'BOJ MA KAN ZAPTU MO, Smile Smile Smile Smile

I MORE Very Very EKSPERIMENTO TASHTI, ASHTU SIC BONA DHE UNE DHE JA DOLA Very Very Very

T'PUTH YLLO, zemer zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 12:47 am

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kush me paska ardh mua dhe un se kisha vu re shpulle te pershendes yllo je e vetmja nga grupi jot qe te kam xhan zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 12:53 am

patrokli shkruajti:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kush me paska ardh mua dhe un se kisha vu re shpulle te pershendes yllo je e vetmja nga grupi jot qe te kam xhan zemer

HAHAHAHAHAA AAAAAAAAA YLLO PATROKLIIIIIIII Very zemer zemer zemer zemer

SI KE QENE MO MIRE Very . EDHE UNE TE KAM SHUME XHAN zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 12:55 am

e di e di se ma ke thon mua si shpirt me ke Embarassed po ti si ja ke kaluar? zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 12:56 am

UNE, MOS E PYT MO. RRAKA ZHDRAKA SI MAMAT MO Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 12:58 am

pse si mamat mami im pershembull ja ka kalu shum bukur po ma bo dhe per zili biles Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 1:00 am

HAHAHAHAAH SA ZILI E PASKAM DHE UNE MAMIN TAT.

PER MUA GJEJA ME E BUKUR KA QENE SE U ZBUKUROVA KE PARUKIERJA SOT.
U BERA BJONDE MODERNE. SI PER PRAG VERE. Very Very
PASTAJ GJITH DITA MOOOOOOOOOO, SI ME KALAMAJTE. Very Very Very NA MBYLLI KJO KOHE KOTI. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 1:01 am

ej po e di ti qe un i kam fiksim bjondet Embarassed po thuj shyqyr qe jam cuni jot se do me kishe me lule te dora aty te dera shpis Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 1:04 am

U QYQA HAHAHAHAHAHAAAAAA EPO ISHALLAH TE RAFTE NJE NUSE BJONDE, PO BJONDE E MIRE AMA.

SI PUNA IME - TOLERANTE DHE JO XHELOZE, E BINDUR DHE E RESPEKTUESHME Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 1:05 am

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
U QYQA HAHAHAHAHAHAAAAAA EPO ISHALLAH TE RAFTE NJE NUSE BJONDE, PO BJONDE E MIRE AMA.

SI PUNA IME - TOLERANTE DHE JO XHELOZE, E BINDUR DHE E RESPEKTUESHME Very Very
po pra po po muhabeti esht se un jam vet pak si xheloz apo thu po e gjeta ndonje yll si ty per nuse ta mbaj ter diten ne shpi??? ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 1:06 am

AAAAAAAAAAAA KTU NDRYSHON PUNA. Very Very Very PO PSE JE XHELOZ NJEHERE SE MARR VESH Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 1:09 am

jam se nuk me duket asnje si vetja qe nuk i ngacmon femrat me duken te gjith si manjak mua dhe vetja me duket si budall qe si ngacmoj ato femra qe me pelqejn Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 1:18 am

NJE KESHILLE NGA UNE. NUSEN APO SHOQEN QE KE NQS DO TA NJOHESH TAMAM CFARE KARAKTERI KA, LERE TE LIRE, MOS E PENGO PER ASGJE. ATEHERE SHIFE TI SE KUSH ESHTE, NE TE KUNDERT S'KE CE DO. Very
NJERIU I MIRE KUDO QE TE JETE NGELET I TILLE. PO E FRENOVE ME KONTROLLE DHE XHELOZIRA ME MIRE KALO PAK KOHE DHE LERE. CA PO TE DUHET NJE NUSE E TILLE QE TA KONTROLLOSH GJITH KOHEN. ME MIRE BEQAR Very Very NJERIUN ME MIRE SE KUSHDO E RUAN MENDJA E TIJ/SAJ.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 1:22 am

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
NJE KESHILLE NGA UNE. NUSEN APO SHOQEN QE KE NQS DO TA NJOHESH TAMAM CFARE KARAKTERI KA, LERE TE LIRE, MOS E PENGO PER ASGJE. ATEHERE SHIFE TI SE KUSH ESHTE, NE TE KUNDERT S'KE CE DO. Very
NJERIU I MIRE KUDO QE TE JETE NGELET I TILLE. PO E FRENOVE ME KONTROLLE DHE XHELOZIRA ME MIRE KALO PAK KOHE DHE LERE. CA PO TE DUHET NJE NUSE E TILLE QE TA KONTROLLOSH GJITH KOHEN. ME MIRE BEQAR Very Very NJERIUN ME MIRE SE KUSHDO E RUAN MENDJA E TIJ/SAJ.
yyyyyyyyyyyyyyyyyyy sa ke fol ylli do ti kem parasysh keshillat e tua shum flm zemer (megjithse e di un qe je femer ti edhe normale qe kerkon te drejtat e tua dhe thua lere te lir) Very (super shaka)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 1:24 am

patrokli shkruajti:
yyyyyyyyyyyyyyyyyyy sa ke fol ylli do ti kem parasysh keshillat e tua shum flm zemer (megjithse e di un qe je femer ti edhe normale qe kerkon te drejtat e tua dhe thua lere te lir) Very (super shaka)

AAAAAAAAA YLLOOOOOOOOOO Very Very S'KANE TE BEJNE TE DREJTAT KTU, POR VETEM BESIMI Very

UNE KAM 20 VJET QE I KAM DHENE PROVAT E MIA Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 1:30 am


AAAAAAAAA YLLOOOOOOOOOO Very Very S'KANE TE BEJNE TE DREJTAT KTU, POR VETEM BESIMI Very

UNE KAM 20 VJET QE I KAM DHENE PROVAT E MIA Very Very
[/quote]po po thuj te verteten ktu se nuk e merr vesh burri pa merak Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 2:00 am

HAHAHAAHAHAHAAAAAAAAA CA T'VERTETASH MORE MORE MORE PICIRUK Very Very Very

VEC BURRIT TIM SI SHPETON GJO N'BOTE. Very Very KESHTU QE I DI T'GJITHA, S'KAM MBAJT ASIGJO PER VEHTE Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 2:02 am

gabim se duhet ta kesh nje surpriz per burrin si per edhe per keq njesoj esht Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 2:13 am

patrokli shkruajti:
gabim se duhet ta kesh nje surpriz per burrin si per edhe per keq njesoj esht Very

NO NO NO, JEMI ME KARTA TE HAPURA NE TE DY Very Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 10:34 am

Mjesi iher ca bohet fjal ketu amon Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 10:43 am

PUNE DALLAVERESH MO,

PATROKLI THOT QE S'ME PELQEJNE DALLAVERET, PO AMA DALLAVERE I PAPAM ESHTE. Very Very


PERSHENDETJE DANO lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 10:45 am

E pra e osht njo ai qe se ka shokun Very Pershendetje ene ti lal!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
noa
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 147
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 12:22 pm

DU KAFE, DU KAFE, DU KAFE ,DU KAFE...... 😢 😢 😢 😢

zemer zemer zemer kiss lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sy zeza
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1314
Age : 44
Location : Gjermani
Name : 0
Points : 29
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 1:20 pm

mir se ju gjeta te gjitheve vellezer e motra megjithese ka shum koh qe nuk kam postuar se bashku me ju por i kam lexuar postimet e juaja ju pershendes te gjitheve nga zemra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   Thu May 15, 2008 9:25 pm

noa shkruajti:
DU KAFE, DU KAFE, DU KAFE ,DU KAFE...... 😢 😢 😢 😢

zemer zemer zemer kiss lule

NOAAAAAAA YLLOOO zemer zemer zemer zemer PO EC PRA MO N'MJES.

EC SE KTU KE VERONDA NA SHIJON MA SHUME MI GERU. Very Very Very

NESER ISHALLAH SE S'VJEN. Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
HEEEEJ, NJEREZ TE MIRE, MIRE SE JU GJETA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ANTARET {*_*} :: PREZANTIMET-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website