Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 A vret largesia dashurine ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mistreci-Vip
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 736
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: A vret largesia dashurine ?   Wed May 07, 2008 1:13 pm

hajt te diskutojme nje cike se po mendoj se sdo biem te gjith ne nje mendje. vashdoni ju pastaj una ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: A vret largesia dashurine ?   Wed May 07, 2008 1:15 pm

e dobeson dashurine pastaj varet larg syrit larg zemres se ata dy personat nuk do jetojne te izoluar do jetojne me te tjere njerez do te rastise qe te dashurojne ndokend tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**MOA**
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 480
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/02/2008

MesazhTitulli: Re: A vret largesia dashurine ?   Wed May 07, 2008 11:42 pm

per mendimin tim po, largesia mund edhe te prishe nje raport, flas per elsperince ok ok Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: A vret largesia dashurine ?   Thu May 08, 2008 3:26 am

Do te thoja po largesia eshte nje faktor kyc ne lidhje me marredheniet ne cift.Duke qene larg mbase jeta rrjedh ndryshe,kujtimet zbehen e keshtu me radhe......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: A vret largesia dashurine ?   Thu May 08, 2008 10:27 am

Per mua varet nga largesia qe eshte edhe se cfar kontaktesh kane cifti ,e kam thene edhe me pare ne qofte se ata kan sinqeritet te plote nuk ka mundesi qe ta vrasi ate dashuri largesia .

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: A vret largesia dashurine ?   Thu May 08, 2008 11:33 am

duhet te kene dhe besim tek njeri tjetri kjo eshte me e rendesishmja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stupenda
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 34
Name : 0
Points : 0
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: A vret largesia dashurine ?   Thu May 08, 2008 1:05 pm

Ateher po flas une qe po e perjetoj kete gje dhe te them te drejten nuk e vret kaq shume kur ekziston besimi tek njeri-tjetri mund te them qe e forcon se ai qe ti don eshte larg dhe deshira sa vjen edhe shtohet, une kam pasur dhe nje lidhje afer po te them qe mbas nje kohe te gjate merzitesh duke e pare gjithmon duke e pasur afer ne c'do momente, te duket sikur te mungon hapesira jote. Une jam mire keshtu me mungon pak por jam mire dhe dashuria shtohet c'do dite nuk dobesohet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
diellza
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 136
Name : 0
Points : 0
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: A vret largesia dashurine ?   Thu May 08, 2008 1:31 pm

e pse e vret largesia dashurine??
normale qe nuk eshte njelloj si ta kesh afer partnerin. sot jetojme ne shek. e 21 dhe telekomunikacioni eshte ne majat e veta.ka aq shume mjete per te komunikuar sa qe vec te mos te te mungoj deshira per te folur me dike.pastaj nqs nje cift jane larg njeri tjetrit ne nje fare menyre kane rene ne konsensus per kete gje per arsye te ndryshme. tani te merr malli, te mungon shume..por ne nje fare menyre ja del. nqs shikohet se kjo largesi mund te ndikoj per keq ne lidhje pastaj duhet te mendosh seriozisht se cfare te besh..me idene qe te gjesh nje menyre qe te jeni afer prap. I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: A vret largesia dashurine ?   Thu May 08, 2008 8:40 pm

po po si moj ti nuk e vriska pse do rri un te mendoj ter naten per ty se ca je tu bo me ke ke dal anej knej? me mir kur e ke afer dhe per mendimin tim dashuria ne largesi ska vlera vetem neqoftse e ke sa me kalu rradhen esht bukur Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: A vret largesia dashurine ?   Thu May 15, 2008 3:22 am

Larg syrit larg zemres....s eshte njesoj si ta kesh prane cdo dite njeriun qe do & te jetosh larg tij/saj. Largesia eshte gjithmone 'armik' i dashurise, mgja ka plot raste qe per shkak te rrethanave cifteve iu eshte dashur te jetojne larg njeri tjetrit per disa kohe dhe lidhja ka funksionuar per bukuri. Normal qe ka pengesa, e probleme...por perseri mbizoteron mirkuptimi, dashuria & mbi te gjitha besimi te njeri tjetri...dhe kjo eshte ajo qe e mban gjall lidhjen. Personalisht nuk me ka ecur lidhja nga larg...por besoj se ka menyra plot qe te mos rrish larg me zemer nga personi qe do, edhe pse je larg.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: A vret largesia dashurine ?   Thu May 15, 2008 11:04 am

KUR BEHET FJALE PER NJE DASHURI TE VERTETE, ASPAK. PERKUNDRAZI FORCOHET ME SHUME.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
girly_chocolate
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 114
Name : 0
Points : 5
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: A vret largesia dashurine ?   Fri May 16, 2008 3:34 pm

sh dakort me arielin..kjo nga eksperienca lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 169
Name : 0
Points : 0
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: A E VRET LARGESIA DASHURINE   Mon May 26, 2008 10:31 am

Arrow KETE GJE E KAM PROVUAR EDHE VETE DHE ESHTE NJE GJE SHUME E VESHTIRE,POR DO TE THOJA QE E VRET SHUME LARG SYRIT LARG ZEMRES.CDO NJERI JETON MOMENTIN I KA PROVUAR VETE KOHA KETO GJONA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sy zeza
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1314
Age : 44
Location : Gjermani
Name : 0
Points : 29
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: A vret largesia dashurine ?   Mon May 26, 2008 11:28 am

per mua ska pasur rendesi kjo aspak sepse e kam dashur at person me shpirt e zemer dhe mendoi qe kur esht dashuria e vertet nuk ka rendesi largesia,por dashuria e vertet pa mashtrime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A vret largesia dashurine ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A vret largesia dashurine ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: DASHURI DHE ROMANC-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website