Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 thashetheme per anetaret e forumit

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Fragolina
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 10
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Sun May 11, 2008 3:01 pm

Ahahhahahha, nuk ka te beje vec me kohet e fundit Nelush.
Por s'me pelqen shum te flas per veten dhe te tregoj per gjerat e mia(jo si ju thash&themaxhinj te mbarum Razz )
Do fillojm ti zbulojm misteret pak nga pak Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Mon May 12, 2008 2:37 am

Fragolina shkruajti:
Ahahhahahha, nuk ka te beje vec me kohet e fundit Nelush.
Por s'me pelqen shum te flas per veten dhe te tregoj per gjerat e mia(jo si ju thash&themaxhinj te mbarum Razz )
Do fillojm ti zbulojm misteret pak nga pak Very

Mer knaqsi shpirt hajde mi zbulo misteret prej afer
jam shum i cilter un zhdeshem fill
tana thashethemet i qes fill smaj asgja ne trup
ban edhe ti te njajten gja si un
edhe masanej pa knaqna bashk me thashetheme
Ec ec se edhe ty ti ka ana pa ec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
koala
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 134
Name : 0
Points : 0
Registration date : 11/05/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Tue May 13, 2008 10:29 am

per ke behet thashetheme ketu?????? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Tue May 13, 2008 1:15 pm

koala shkruajti:
per ke behet thashetheme ketu?????? Razz

Frogolinen vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Tue May 13, 2008 1:23 pm

kam marr vesh se dano esht martu Razz

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Tue May 13, 2008 10:06 pm

weeee per thashetheme i kom fiksim :afro: tani kto kohet e funit ketu kam more vesh se jane te martume disa mer ca bohet kshu po lene spo e them se po na ngel beqar amon se jena dhe cuna te paster Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Thu May 15, 2008 3:33 am

ok ok ok ok ok

pse ti sje i martum mo?? Razz
vetem ti na paske ngel beqar Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Fri May 16, 2008 12:02 pm

Sa nigjova prej nji fallxhorje se Frogolina apo Mysti-Cica asht shtatzan me 2 binjak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Fri May 16, 2008 12:03 pm

dashnori Shkodran shkruajti:
Sa nigjova prej nji fallxhorje se Frogolina apo Mysti-Cica asht shtatzan me 2 binjak
HHAHHAHAHHAHAAAAA
T KAN RREJTE
UN JAM FALLXHORJA PERSONALE E MYSTIKES DHE E PERGENJESHTROJ AT FALLXHOREN SI TE KA THON TY
AHHAHAHAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Fri May 16, 2008 11:20 pm

aaaaa mesa mora vesh un tani fragolina eshte mystiiiii Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Sat May 17, 2008 1:21 pm

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
dashnori Shkodran shkruajti:
Sa nigjova prej nji fallxhorje se Frogolina apo Mysti-Cica asht shtatzan me 2 binjak
HHAHHAHAHHAHAAAAA
T KAN RREJTE
UN JAM FALLXHORJA PERSONALE E MYSTIKES DHE E PERGENJESHTROJ AT FALLXHOREN SI TE KA THON TY
AHHAHAHAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Po qysh kur je ba fallxhore ti maj shpirt, un te kam majt per Gotik e Supergom po me falle kush te mori ne qaf ty. Masanej noshta thu kshu se te pelqen me i dal zot Mysti-Cic ty e''
gjithsesi ku asht Frogolina qi s'duket kun, pra edhe kjo e verteton at qi kam nigju prej fallxhores se Mysti-Cica asht shtatzan me 2 binjak e ka munsi me pas ma shum ne bark se 2 kastan s'munet as mu pergjigj tash, ska faj asht pesh e ran shum me ken e pushtume prej binjakve apo ja.
Masanej pse nuk na diftan vet Mysti-Cica si asht puna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sweetness
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 101
Name : 0
Points : 0
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Sun May 18, 2008 12:42 am

Se kush ma tha qe Nelushi paska zene dashnore te re, kete here shkodrane lol! e paska per seriozisht lol! Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Sun May 18, 2008 1:53 am

dashnori Shkodran shkruajti:
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
dashnori Shkodran shkruajti:
Sa nigjova prej nji fallxhorje se Frogolina apo Mysti-Cica asht shtatzan me 2 binjak
HHAHHAHAHHAHAAAAA
T KAN RREJTE
UN JAM FALLXHORJA PERSONALE E MYSTIKES DHE E PERGENJESHTROJ AT FALLXHOREN SI TE KA THON TY
AHHAHAHAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Po qysh kur je ba fallxhore ti maj shpirt, un te kam majt per Gotik e Supergom po me falle kush te mori ne qaf ty. Masanej noshta thu kshu se te pelqen me i dal zot Mysti-Cic ty e''
gjithsesi ku asht Frogolina qi s'duket kun, pra edhe kjo e verteton at qi kam nigju prej fallxhores se Mysti-Cica asht shtatzan me 2 binjak e ka munsi me pas ma shum ne bark se 2 kastan s'munet as mu pergjigj tash, ska faj asht pesh e ran shum me ken e pushtume prej binjakve apo ja.
Masanej pse nuk na diftan vet Mysti-Cica si asht puna

NELI MOS MA VI RE SE JO M ICIK TAP
HAHAHHAHAAHAAAAAA
KOM QENB NE KARAOKE DJHE ME BEJNE SYT XDIXA ...
HAHHAHAAHHAHAAHAHAAHAAAAA
KOM KENDU E KOM KERCY TEKTONIK MODA FUNDIT GJA KTEJ KA NE
HAHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
M DJHEMIN KOMET E FYTI TU ULERIT
HAHAHHAAHHAHAHAAAAA
CA PO THOJE TI
HAHAHHAHAAAAA
PO UN FALLXJHORE KOM LIND RE NELUSH PER ZOTIN PO
PYT KE TE DUSH
MUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHH NELUSH

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Sun May 18, 2008 1:54 am

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
dashnori Shkodran shkruajti:
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
dashnori Shkodran shkruajti:
Sa nigjova prej nji fallxhorje se Frogolina apo Mysti-Cica asht shtatzan me 2 binjak
HHAHHAHAHHAHAAAAA
T KAN RREJTE
UN JAM FALLXHORJA PERSONALE E MYSTIKES DHE E PERGENJESHTROJ AT FALLXHOREN SI TE KA THON TY
AHHAHAHAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Po qysh kur je ba fallxhore ti maj shpirt, un te kam majt per Gotik e Supergom po me falle kush te mori ne qaf ty. Masanej noshta thu kshu se te pelqen me i dal zot Mysti-Cic ty e''
gjithsesi ku asht Frogolina qi s'duket kun, pra edhe kjo e verteton at qi kam nigju prej fallxhores se Mysti-Cica asht shtatzan me 2 binjak e ka munsi me pas ma shum ne bark se 2 kastan s'munet as mu pergjigj tash, ska faj asht pesh e ran shum me ken e pushtume prej binjakve apo ja.
Masanej pse nuk na diftan vet Mysti-Cica si asht puna

NELI MOS MA VI RE SE JO M ICIK TAP
HAHAHHAHAAHAAAAAA
KOM QENB NE KARAOKE DJHE ME BEJNE SYT XDIXA ...
HAHHAHAAHHAHAAHAHAAHAAAAA
KOM KENDU E KOM KERCY TEKTONIK MODA FUNDIT GJA KTEJ KA NE
HAHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
M DJHEMIN KOMET E FYTI TU ULERIT
HAHAHHAAHHAHAHAAAAA
CA PO THOJE TI
HAHAHHAHAAAAA
PO UN FALLXJHORE KOM LIND RE NELUSH PER ZOTIN PO
PYT KE TE DUSH
MUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHH NELUSH


HAHAHAAAAAAAAAAAA SA PER SUPER GOM HAHHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAA
KTE DO TA VERTETOJ KUR TE VI N ANGLI PO AJO SHTRIGA QE KOM NE LONDER I SHOQE FEMIJRIE KA HUM GJURMRT PER MOMENTIN
µ

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Sun May 18, 2008 3:26 pm

Sweetness shkruajti:
Se kush ma tha qe Nelushi paska zene dashnore te re, kete here shkodrane lol! e paska per seriozisht lol! Very

Po ja maj Shpirt ja,
te kan rrejt qi te paskan than kam zan dashnore Shkodrane,
un luj e qeshi neper forume me shqiptare e me Shkodrane,
por nuk ngatrrohem me femnat Shqiptare ne rrealitet ja,
ne vetualitet pa per hater te argtimit virtual pse ja,
shqiptaret me duken shum te rrezikshme maj shpirt dhe i kam frig shum,
kastan baj cmosin mas mu ngatrru me ta maj shpirt,
masanej maj Sweetnes ti mas i besa thashethemet qi nigjan per mu sepse me ke mu itu,
hajde me pyt mu se te diftaj un
se nuk paravuj shum me virusin marres ja.


Edituar pėr herė tė fundit nga dashnori Shkodran nė Sun May 18, 2008 3:33 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Sun May 18, 2008 3:30 pm

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
dashnori Shkodran shkruajti:
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:
dashnori Shkodran shkruajti:
Sa nigjova prej nji fallxhorje se Frogolina apo Mysti-Cica asht shtatzan me 2 binjak
HHAHHAHAHHAHAAAAA
T KAN RREJTE
UN JAM FALLXHORJA PERSONALE E MYSTIKES DHE E PERGENJESHTROJ AT FALLXHOREN SI TE KA THON TY
AHHAHAHAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Po qysh kur je ba fallxhore ti maj shpirt, un te kam majt per Gotik e Supergom po me falle kush te mori ne qaf ty. Masanej noshta thu kshu se te pelqen me i dal zot Mysti-Cic ty e''
gjithsesi ku asht Frogolina qi s'duket kun, pra edhe kjo e verteton at qi kam nigju prej fallxhores se Mysti-Cica asht shtatzan me 2 binjak e ka munsi me pas ma shum ne bark se 2 kastan s'munet as mu pergjigj tash, ska faj asht pesh e ran shum me ken e pushtume prej binjakve apo ja.
Masanej pse nuk na diftan vet Mysti-Cica si asht puna

NELI MOS MA VI RE SE JO M ICIK TAP
HAHAHHAHAAHAAAAAA
KOM QENB NE KARAOKE DJHE ME BEJNE SYT XDIXA ...
HAHHAHAAHHAHAAHAHAAHAAAAA
KOM KENDU E KOM KERCY TEKTONIK MODA FUNDIT GJA KTEJ KA NE
HAHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
M DJHEMIN KOMET E FYTI TU ULERIT
HAHAHHAAHHAHAHAAAAA
CA PO THOJE TI
HAHAHHAHAAAAA
PO UN FALLXJHORE KOM LIND RE NELUSH PER ZOTIN PO
PYT KE TE DUSH
MUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHH NELUSH


HAHAHAAAAAAAAAAAA SA PER SUPER GOM HAHHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAA
KTE DO TA VERTETOJ KUR TE VI N ANGLI PO AJO SHTRIGA QE KOM NE LONDER I SHOQE FEMIJRIE KA HUM GJURMRT PER MOMENTIN
µ

Po ty jeta ne gzim, karaoki, pishem e me zemer plot te shkoft gjithmon maj Gotik
kaqi kenke edhe fallxhore edhe falli te ec mar ishalla.
Falemners per MUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHIN tan maj shpirt dhe ishalla supergom plot me knaqsi te shkan jeta maj Gotik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
memaliaj
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 52
Location : Tirane
Name : 0
Points : 0
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Thu Oct 02, 2008 5:03 pm

Kam degjuar qe ky danua jeton ne maj te nje pusi me naft hahahaaaa
dini gje ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arla
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 77
Age : 37
Location : Ne vizionet e engjellit tim
Name : 0
Points : 0
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Thu Oct 02, 2008 8:15 pm

Kam degju qe memailaj nuk te jep as kafe pa lene gje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
memaliaj
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 52
Location : Tirane
Name : 0
Points : 0
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Fri Oct 03, 2008 10:40 am

arla shkruajti:
Kam degju qe memailaj nuk te jep as kafe pa lene gje tjeter
hahahahaaaaaaa vlen dhe per ty kjo mos haro hahahaaaaa
pastaj tjeter gje jap jap qe cke me te hahahaaaaaa
arla ec ktu hahahaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Thu Oct 23, 2008 1:38 pm

memaliaj shkruajti:
Kam degjuar qe ky danua jeton ne maj te nje pusi me naft hahahaaaa
dini gje ju
jo mer se te kan rrejt Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Thu Oct 23, 2008 1:41 pm

kam degjuar qe shefe ka qen ne shqipri dhe nuk ka taku asnje njeri Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Thu Oct 23, 2008 1:42 pm

hahahha ihaaaaaaa e gjeti


me kish humb nr tel... Razz

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Thu Oct 23, 2008 1:43 pm

kam degju dhe qe shefe esht shum mashtruse se me dash kishte hy ktu dhe na kishte gjet ose ne msn:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Thu Oct 23, 2008 1:45 pm

hmmmmm hej zot na ruj dhe mashtrus na ben :s

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   Thu Oct 23, 2008 1:46 pm

qe je je ate mbajte te pakten kush donte me gjet gjeti pershembull dano me erdhi ne lagje mua :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: thashetheme per anetaret e forumit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
thashetheme per anetaret e forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: THASH E THE E THA E THAME-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website