Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 si do mund ta largosh nje qe te do pa e lenduar???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: si do mund ta largosh nje qe te do pa e lenduar???   Sat May 03, 2008 9:47 am

he jepni mendimet tuaja.........


prsh ja ne chat ose msn ju thot dikush qe ka ra ne dashni me ti nuk je gati ose s'ndjen gje per te si do reagonit?

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
mondi dr
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 28
Age : 33
Name : 0
Points : 0
Registration date : 12/04/2008

MesazhTitulli: Re: si do mund ta largosh nje qe te do pa e lenduar???   Sat May 03, 2008 12:58 pm

**blerta** shkruajti:
he jepni mendimet tuaja.........


prsh ja ne chat ose msn ju thot dikush qe ka ra ne dashni me ti nuk je gati ose s'ndjen gje per te si do reagonit?


une do e mbydhja Very Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: si do mund ta largosh nje qe te do pa e lenduar???   Wed May 07, 2008 4:05 am

Sinqeriteti Ben Gjithcka.

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: si do mund ta largosh nje qe te do pa e lenduar???   Wed May 07, 2008 12:07 pm

nuk ekziston menyra te largosh dike pa e lenduar cdo kush kur do dicka ose dike nuk mund te mos rrije i lenduar po se arriti un do i thoja te verteten pasi si ta genjesh si ti thuash te verteten prap se prap ska ku i shkon lendimit heret apo vone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THE_ONE
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 11
Age : 98
Location : Tek trekendeshi i bermudeve
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Do ti thoja   Thu May 08, 2008 1:46 pm

Shko ne nje dyqan materialesh ndertimi dhe bli nje gozhde te fuqishme sepse gozhda del me gozhde
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
summer
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 137
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: si do mund ta largosh nje qe te do pa e lenduar???   Fri May 09, 2008 10:23 pm

thjesht duke i thene qe nuk jemi bere per nejri tjerin..nqs do vzhdojme te rrime bashke do ti bejme me keq vetes tone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stupenda
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 34
Name : 0
Points : 0
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: si do mund ta largosh nje qe te do pa e lenduar???   Fri May 09, 2008 10:43 pm

Duke i then qe lidhja nuk ka kuptim, duke i treguar te verteten mbi ate qe ndjen. Se po te mos tregohesh e sinqert do te ishte me e veshtire do e beje te vuante me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: si do mund ta largosh nje qe te do pa e lenduar???   Fri May 09, 2008 10:48 pm

E SPO KUPTOJ FARE
PO NGA DO TA KUPTONI JU SE AI ATE QE DEKLARON E DEKLARON ME SINQERITET EEEEEEEEEEEEE
µAI OSE AJO D T THOJA ......
NDOSHTA TJETRI OSE TJETRA TALL MENDEREN DHE NE DUHET TE CAJME KOKEN SI TJA BOJ UN QE TA HEQ QAFE ME LEZET
MUA PERSONALISHT PO TE ME NDODHTE DO I BOJA LOJEN .....
DMTH DO LOZJA ME TE NJEJTAT KARTA Very 👅 👅 👅
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: si do mund ta largosh nje qe te do pa e lenduar???   Sat May 10, 2008 1:09 pm

Per mu nuk ka mundesi ta largosh ate qe te do pa e lenduar thelle thelle ne zemer do lendohet edhe sikur ti te besh gjithcka per te dmth ti flasesh sa te duash edhe ai/ajo mund te hiqet sikur nuk lendohet por thash me lart thelle ne zemer do lendohet!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: si do mund ta largosh nje qe te do pa e lenduar???   Sun May 11, 2008 2:18 pm

Ose i diftoj prej fillimit se jam material i pa vleftshem
per shpresat e kujdo ose
i ftofem avash avash deri sa ta pranojn vet.


Edituar pėr herė tė fundit nga dashnori Shkodran nė Mon May 12, 2008 9:51 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
koala
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 134
Name : 0
Points : 0
Registration date : 11/05/2008

MesazhTitulli: Re: si do mund ta largosh nje qe te do pa e lenduar???   Mon May 12, 2008 9:40 am

nese dikush te do dhe ti nuk mund ti pergjigjesh dashurise se tij nuk mund ta largosh nga vetja pa e lenduar....eshte e pamundur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: si do mund ta largosh nje qe te do pa e lenduar???   Mon May 12, 2008 9:59 am

koala shkruajti:
nese dikush te do dhe ti nuk mund ti pergjigjesh dashurise se tij nuk mund ta largosh nga vetja pa e lenduar....eshte e pamundur

Shpirt te kuptoj por edhe psikolog njeriu s'mund te bahet
kur nuk e ka profesion
Asht problem i individid qe lejon gjenjen shpirtnore te tij te lidhet dhe varet nga veprimet dhe njenjat e tjetrit.
Jeta vete asht vetem nji loj joserioze por e bukur shum
dhe vazhdon (regardless) pamvarsisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
koala
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 134
Name : 0
Points : 0
Registration date : 11/05/2008

MesazhTitulli: Re: si do mund ta largosh nje qe te do pa e lenduar???   Tue May 13, 2008 10:27 am

dashnori Shkodran shkruajti:
koala shkruajti:
nese dikush te do dhe ti nuk mund ti pergjigjesh dashurise se tij nuk mund ta largosh nga vetja pa e lenduar....eshte e pamundur

Shpirt te kuptoj por edhe psikolog njeriu s'mund te bahet
kur nuk e ka profesion
Asht problem i individid qe lejon gjenjen shpirtnore te tij te lidhet dhe varet nga veprimet dhe njenjat e tjetrit.
Jeta vete asht vetem nji loj joserioze por e bukur shum
dhe vazhdon (regardless) pamvarsisht
qashtu qashtu ))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: Re: si do mund ta largosh nje qe te do pa e lenduar???   Tue May 13, 2008 2:32 pm

TANI NJE QE DO ME E LARGU I THUA..UNE SDO JEM ME DO IKI SE MKA ARDHE LETRA PER USHTAR ENE SVI MO KTU :cyclops: Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
noa
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 147
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: si do mund ta largosh nje qe te do pa e lenduar???   Tue May 13, 2008 2:35 pm

THE_ONE shkruajti:
Shko ne nje dyqan materialesh ndertimi dhe bli nje gozhde te fuqishme sepse gozhda del me gozhde

he mo ik se tallesh ti.... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
diellza
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 136
Name : 0
Points : 0
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: si do mund ta largosh nje qe te do pa e lenduar???   Tue May 13, 2008 8:35 pm

tani menyra gjehet sepse ka shume lloj metodash.po ai personi prap lendohet.se evitojme dot lendimin.e dhimbshme por e vertete!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: si do mund ta largosh nje qe te do pa e lenduar???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si do mund ta largosh nje qe te do pa e lenduar???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: DASHURI DHE ROMANC-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website