Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Si skuqet nje veze? :p

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Si skuqet nje veze? :p   Fri May 02, 2008 10:51 am

He pra dini me skuq veze? Very Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si skuqet nje veze? :p   Fri May 02, 2008 4:35 pm

hahahahha
merre nje kokerr veze, caje & hidhe ne tigan pasi te jete skuqur mire vaji. Lere 2-3 minuta te skuqet ene merre hidhe ne pjate ok ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si skuqet nje veze? :p   Fri May 02, 2008 4:37 pm

veza skuqet me vajjjjjjjjjjjjj, ose gjalp.......yes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si skuqet nje veze? :p   Fri May 02, 2008 4:40 pm

ik mi ti di ti me gatu ..ktu re ju mesoj une nuk e cajm vezen se i hikin vitamina e hudhim direkt kulldup ne tigan pa vaj se majm djet me uje e skuqim .e shef nuk kishte shum pune Very hahahahahahaahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si skuqet nje veze? :p   Fri May 02, 2008 4:41 pm

NeighbouR shkruajti:
veza skuqet me vajjjjjjjjjjjjj, ose gjalp.......yes
ti mo i fut ene i cik yes mren ene bohet e shishme ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si skuqet nje veze? :p   Fri May 02, 2008 4:42 pm

ok ok ok ok ok ok
t qafsha un ty ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si skuqet nje veze? :p   Fri May 02, 2008 4:45 pm

morena shkruajti:
NeighbouR shkruajti:
veza skuqet me vajjjjjjjjjjjjj, ose gjalp.......yes
ti mo i fut ene i cik yes mren ene bohet e shishme ok

yes yes..............ashtu de............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Si skuqet nje veze? :p   Fri May 09, 2008 8:02 pm

HALA S'KENI MESU ME GATU VEZ JU RI.

HAJT SE JUA TREGON MAMI KUZHINJERJA

VEZA E SKUQUR E ARIEL

E MARRIM TIGANIN E VEME NE ZJARR, I HEDHIM NJE LUGE GJALP,

PASTAJ CAJME DY VEZE DHE I HEDHIM DIREKT. I HEDHIM SIPER KRIPE, PAK PIPER TE ZI

PAK SPEC TE KUQ TE GRIRE DHE NJE FETE DJATH NGA AI QE PERDORET PER TOST. I

LEME PAK DUKE JA HEDHUR GJALPIN VAZHDIMISHT SIPER. NE KETE RAST DJATHI SHKRIN.

PROVOJENI SA E SHIJSHME QE ESHTE.


Edituar pėr herė tė fundit nga ariel nė Fri May 09, 2008 8:05 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Si skuqet nje veze? :p   Fri May 09, 2008 8:03 pm

BUKE E SKUQUR ME VEZE

MARRIM VEZET I RRAHIM FORT NE NJE TAS TE HAPUR. I HEDHIM KRIPE DHE PAK PIPER DHE DJATH TE BARDHE TE THERMUAR. MARRIM FETAT E VOGLA TE BUKES DHE I ZHYSIM NE MASEN ME VEZE. PASTAJ I SKUQIM NE GJALP OSE VAJ.
I VENDOSIM NE NJE KARTOPECETE QE TE THITHE YNDYREN DHE....

JU BEFTE MIRE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Si skuqet nje veze? :p   Fri May 09, 2008 8:04 pm

VEZE E RRAHUR. THJESHT.

RRAHIM VEZET NE NJE TAS ME KRIPE DHE PAK DJATH TE GRIRE.

E HEDHIM NE TIGAN ME GJALP OSE VAJ. PASI SKUQET NGA NJE ANE E KTHEJME NGA ANA TJETER.

DHE E VENDOSIM NE PJATE PASTAJ. KAQ Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Si skuqet nje veze? :p   Fri May 09, 2008 8:06 pm

SI ZIHET NJE VEZE

VEZE E ZIER

I HEDH VEZET NE NJE ENE PER TI ZIER, I MBULON ME UJE TE FTOHTE, I HEDH PAK KRIPE SE QEROHET LEVOZHGA ME SHPEJT DHE PASI TE KENE MARRE VALE LIHEN EDHE 3 - 4. MIN,
PASTAJ HIQEN NGA ZJARRI. KAQ.
Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Si skuqet nje veze? :p   Fri May 09, 2008 8:20 pm

VEZE E ZIER SURBULL

VENDOS NE NJE ENE VEZEN, E MBULON ME UJE TE FTOHTE, I HEDH DHE PAK KRIPE, DHE E VE NE ZJARR. NE MOMENTIN QE DO MARRE VALE NUMERO DERI NE 5 SEK. DHE E KE GATI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si skuqet nje veze? :p   Sat May 10, 2008 12:48 pm

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV ..........na e bone vezen fetele.................mos moj mo.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si skuqet nje veze? :p   Sat May 10, 2008 12:51 pm

NeighbouR shkruajti:
morena shkruajti:
NeighbouR shkruajti:
veza skuqet me vajjjjjjjjjjjjj, ose gjalp.......yes
ti mo i fut ene i cik yes mren ene bohet e shishme ok

yes yes..............ashtu de............
qyqa sa kuptohemi ne re ptuuuuuuuuuuuuuuuuuuu mos na kapi syni i keq hihihihihihihihihhihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si skuqet nje veze? :p   Sat May 10, 2008 12:59 pm

morena shkruajti:
NeighbouR shkruajti:
morena shkruajti:
NeighbouR shkruajti:
veza skuqet me vajjjjjjjjjjjjj, ose gjalp.......yes
ti mo i fut ene i cik yes mren ene bohet e shishme ok

yes yes..............ashtu de............
qyqa sa kuptohemi ne re ptuuuuuuuuuuuuuuuuuuu mos na kapi syni i keq hihihihihihihihihhihi

e thejm ne mes synin e keq neeeeeeeeeeeeeeeeee te dyyyy......................se i kemi syt e kqinj vet neeeeeeeeeeee...........hiihihihihihih...........yes yes...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Si skuqet nje veze? :p   Sat May 10, 2008 1:44 pm

NeighbouR shkruajti:
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV ..........na e bone vezen fetele.................mos moj mo.............

CA JE TU THON CUNO, ME KAQ E KENA LEDHATU, FERTELE E BOJME KE OMLETAT Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si skuqet nje veze? :p   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si skuqet nje veze? :p
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ARTI I GATIMIT {*_*} :: GUZHINA NE SHTEPINE TUAJ-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website