Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Sat May 17, 2008 7:37 pm

PERSHENDETJE DHE PER BOJSAT E FORUMIT. Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Sun May 18, 2008 2:38 pm

flm SHEFE.................flm............CHARLIZE,

jeni sh te mira...........hajt puc zemer zemer yes yes


Edituar pėr herė tė fundit nga NeighbouR nė Sat Jun 14, 2008 2:08 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Sun May 18, 2008 5:29 pm

FLM Sh per persh qekeni ber per ne..Very ok ok

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Mon May 19, 2008 1:15 am

PERSHENDETJE SHUUUUUUME TE PERZEMERTA PER MESHKUJT FANTASTIKE TE FORUMIT

DANON, DASHNORIN SHKODRAN, MISTRECIN, PATROKLIN, GLOOR, DIAMANTIN QE NUK E DI QE S'KA ARDH MO, KOMSHIUN, TONIII, ATE CHATISTIN MIRI TR, TE GJITHE MO....... Very Very
geek zemer geek zemer geek zemer

EDHE EDHE DY DALLAVERET DOKTOR SKUTHIN ME RESPEKT DHE DELENXHIUN KADRIUN QE KA FILLU ME I BO BISHTA DALLAVEREVE. MGJTH I PERSHENDES SHUME DHE I PUTH FORT geek geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Mon May 19, 2008 12:16 pm

GLOOR mos harro se dhe ju jeni ber per neveee Veryprsh te gjith burrat ktu :P

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Mon May 19, 2008 10:44 pm

shefe shkruajti:
GLOOR mos harro se dhe ju jeni ber per neveee Veryprsh te gjith burrat ktu :P


as qe nuk ediskutoi qe une jam bere per ty..Very bom bom geek

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Tue May 20, 2008 1:03 pm

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
PERSHENDETJE SHUUUUUUME TE PERZEMERTA PER MESHKUJT FANTASTIKE TE FORUMIT

DANON, DASHNORIN SHKODRAN, MISTRECIN, PATROKLIN, GLOOR, DIAMANTIN QE NUK E DI QE S'KA ARDH MO, KOMSHIUN, TONIII, ATE CHATISTIN MIRI TR, TE GJITHE MO....... Very Very
Very Very
geek zemer geek zemer geek zemer

EDHE EDHE DY DALLAVERET DOKTOR SKUTHIN ME RESPEKT DHE DELENXHIUN KADRIUN QE KA FILLU ME I BO BISHTA DALLAVEREVE. MGJTH I PERSHENDES SHUME DHE I PUTH FORT geek geek
DHE UNE TE PERSHENDES TY ME GJITHE KENAQESI geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 81
Location : ITALIA
Name : 0
Points : 0
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Tue May 20, 2008 1:04 pm

EDHE UNE JU PERSHENDES TE GJITHEVE PA PERJASHTIM DHE XHAXHI DANON:D Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Wed May 21, 2008 9:33 am

hah xhaxhi dano sesht zgjuar akomaprsh djema dhe mirmengjesiiii te gjitheve


_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Thu May 22, 2008 2:24 am

Faleminers Faleminers Per Pershendetjet tuja te Perzemerta dhe te Ngrohta.. I love you bom

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Thu May 22, 2008 7:39 pm

pershendetje bojsa Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Thu May 22, 2008 7:47 pm

prsh njesha (pas gocave dihet ) Very

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
milan86
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 785
Age : 32
Location : milan city
Name : 0
Points : 27
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Sat May 24, 2008 10:40 am

flm goca per pershendetjet Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Tue May 27, 2008 10:40 am


_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Thu Jun 05, 2008 1:29 pm

shefe shkruajti:
prsh njesha (pas gocave dihet ) Very


kot kjo, ca thu me ca thu, o shefe??????

o shok te nderuar mos i besoni shefes se mashtron ajo, hihiihihihihihihiihi


ne jena nishat ktuuuuuuuuu, hihiiihihiihi Razz Razz Razz Razz Razz Razz

res per SHEFEn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Thu Jun 05, 2008 2:12 pm

Pershenetje per te gjith cunat jeni shum te mire zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
patrokli
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1423
Name : 0
Points : 93
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Fri Jun 06, 2008 10:21 pm

morena shkruajti:
Pershenetje per te gjith cunat jeni shum te mire zemer
flmmmmmmmm megjithse e dim dhe vet qe jemi shum te mir po ti rrofsh qe na e kujtove Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Sat Jun 07, 2008 10:45 am

pershendetje gjith bojsave se jeni Amon Amon Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Sat Jun 07, 2008 11:08 am

CHARLIZE shkruajti:
pershendetje gjith bojsave se jeni Amon Amon Very
falemners par
un jam burr
dhe nuk me
pershnete
Hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Sat Jun 14, 2008 2:11 pm

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
PERSHENDETJE SHUUUUUUME TE PERZEMERTA PER MESHKUJT FANTASTIKE TE FORUMIT

DANON, DASHNORIN SHKODRAN, MISTRECIN, PATROKLIN, GLOOR, DIAMANTIN QE NUK E DI QE S'KA ARDH MO, KOMSHIUN, TONIII, ATE CHATISTIN MIRI TR, TE GJITHE MO....... Very Very
geek zemer geek zemer geek zemer

EDHE EDHE DY DALLAVERET DOKTOR SKUTHIN ME RESPEKT DHE DELENXHIUN KADRIUN QE KA FILLU ME I BO BISHTA DALLAVEREVE. MGJTH I PERSHENDES SHUME DHE I PUTH FORT geek geek

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREVE je e pampame......... zemer persh per tyyyyy yes yes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Sat Jun 14, 2008 2:12 pm

shefe shkruajti:
GLOOR mos harro se dhe ju jeni ber per neveee Veryprsh te gjith burrat ktu :P

Very Very Very Very Very falemners mi SHEFE.....................

yes yes-i
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Sat Jun 14, 2008 2:15 pm

CHARLIZE shkruajti:
pershendetje gjith bojsave se jeni Amon Amon Very

pershnetje per tyyyyyy CHARLIZE.................. kiss lala yes yes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Mon Jun 16, 2008 3:25 am

PERSHENDES SHUME 2 SHOKET E MI ME TE MIRE...PATROKLIN EDHE MISTRECIN..JENI 1-SHA QE TE 2..;) :)

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Wed Jun 18, 2008 11:22 am

pershendetje per tyveeeeeeee yviii edhe ti je 1-sh

si dhe patrokli gjithashtu

kisses

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
vl_girl
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1575
Name : 0
Points : 509
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   Fri Mar 13, 2009 1:40 am

pershendes te gjithe djemte e forumit, ne vecanti ata qe e kane harruar forumin si Patrokli, Gloor, Iliri etj etj etj uuuuuuuuu se harrova Danon Very Sad

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendtje per Djemte tone te famshem.....ene Vipat...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: URIME DHE PERSHENDETJE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website