Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Pershendetje specjale per gocat e forumit.....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Sun May 11, 2008 9:46 pm

KUSH I KA FSHI POSTIMET GOCES SIME RI SE I GRIVA FARE Smile Smile

PERSHENDES GOCEN TIME, ENE E PUC FORT QE MOS T'MERZITET. zemer zemer zemer

EDHE KLONEN QE E KOM YLL BOTE zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stupenda
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 34
Name : 0
Points : 0
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Mon May 12, 2008 12:08 pm

Nje pershendetje speciale per te gjithe gocat e forumit se jan te gjtha fantastike

zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Mon May 12, 2008 5:43 pm

ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV shkruajti:
KUSH I KA FSHI POSTIMET GOCES SIME RI SE I GRIVA FARE Smile Smile

PERSHENDES GOCEN TIME, ENE E PUC FORT QE MOS T'MERZITET. zemer zemer zemer

EDHE KLONEN QE E KOM YLL BOTE zemer zemer zemermuaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh kloneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dhe ty kunoteeeeeeeeeeee zemer zemer zemer zemer zemer

dhe te gjithe gjinine femrore te forumittttttttttttttttt zemer zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lolita agjentja dallavere
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 145
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Mon May 12, 2008 9:38 pm

pershendes te gjith femrat .Jemi force e madhe ec goca zemer zemer zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rose
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 22
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Wed May 14, 2008 6:28 am

pershendetje per yjet e forumit zemer
te gjitha pa prejashtim lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Wed May 14, 2008 11:19 am

prsh dhe per tyve rose zemer

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Wed May 14, 2008 1:27 pm

Pershendes te gjith gocat e reja qe kan ardh dhe uroj tja kaloj bukur ne shoqerin tone.

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Wed May 14, 2008 4:36 pm

zemer zemer zemer zemer zemer zemer
zemer zemer zemer zemer zemer
zemer zemer zemer zemer zemer
zemer zemer zemer zemer zemer zemer zemer zemer zemer zemer
zemer zemer zemer zemer
zemer zemer zemer zemer zemer zemer
zemer zemer zemer zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Wed May 14, 2008 6:15 pm

PERSHENDES TE GJITHA FEMRAT INTERESANTE zemer zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Thu May 15, 2008 11:32 am

zemer zemer zemer

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Thu May 15, 2008 5:24 pm

kiss lule kiss lule yes yes jeni nam fare.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Sat May 17, 2008 5:42 pm

pak me te mir se cunat lala


(shaka)

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Sat May 17, 2008 7:34 pm

pershendetje per gjith gocat e forumit ne vecanti BJONDET zemer ☀

E KALOFSHI BUKUR KET FUNDJAV!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Sat May 17, 2008 7:48 pm

CHARLIZE shkruajti:
pershendetje per gjith gocat e forumit ne vecanti BJONDET zemer ☀

E KALOFSHI BUKUR KET FUNDJAV!

AMON MI SHYQYR SI NA PERSHENDETE Very zemer zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Sat May 17, 2008 7:48 pm

NJE SPECIALE PER BJONDET E FORUMIT DHE UN ... zemer zemer zemer zemer
PA HARRUAR DHE BRUNET DHE KUQET zemer zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Sat May 17, 2008 8:54 pm

CHARLIZE shkruajti:
pershendetje per gjith gocat e forumit ne vecanti BJONDET zemer ☀

E KALOFSHI BUKUR KET FUNDJAV!

YLLOOOOOOOOO zemer zemer zemer zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1542
Name : 0
Points : 2
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Sat May 17, 2008 8:57 pmPER ARIELIN zemer


TA SJELLI NE FORME SA TE VI GOTIKA shi
KENGA ARIELIT

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
summer
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 137
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Sat May 17, 2008 10:59 pm

nje pershendetje speciale per te gjitha gocat e forumit.. ne vecanti per yllin me bisht arielin dhe per binjaken e saj gotiken ju puth fort zemer edhe ju te gjithave..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Sat May 17, 2008 11:37 pm

Pershendetje per te Gjithe Gocat e Forumit Jeni Yje te Gjitha..:):):) zemer zemer

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Sun May 18, 2008 9:58 am

summer shkruajti:
nje pershendetje speciale per te gjitha gocat e forumit.. ne vecanti per yllin me bisht arielin dhe per binjaken e saj gotiken ju puth fort zemer edhe ju te gjithave..

EDHE UNE TE PERSHENDES DHE TE PUTH FORT BUKUROSHE Very zemer zemer zemer zemer

TE KAM SHUME XHAN, E DI TI zemer zemer zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Sun May 18, 2008 10:00 am

GOTIKA PRESIDENTJA E DALL shkruajti:


PER ARIELIN zemer


TA SJELLI NE FORME SA TE VI GOTIKA shi
KENGA ARIELIT

AAAA YLLO SI M'KUPTON TI MU RIIIIIIIIIIIIIIIIII. zemer zemer zemer zemer

T'PUTH FORT FARE KLONIA IME ME E MIRE NE BOTE, MIKJA ME E MIRE. zemer zemer zemer

HAJT SE SHUME SHPEJT DO E PIME KAFEN NE BREG TE DETIT Very Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Mon May 19, 2008 12:17 pm

pershendetje maj graaaaa zemer

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Wed May 21, 2008 2:09 pm

PERSHENDETJE MI GRU Very geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Thu May 22, 2008 2:22 am

Pershendes Shume MAMUSHEN Ketu Siper...Puc o MA.. :cheers: :cheers: geek

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   Thu May 22, 2008 7:41 pm

c'kemi ragazze?uroj tja keni kalu mire sot Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje specjale per gocat e forumit.....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje specjale per gocat e forumit.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: URIME DHE PERSHENDETJE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website