Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Kush di me gatu gjelle turli??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Kush di me gatu gjelle turli??   Thu Apr 24, 2008 10:28 am

Un per vete sdi kush do me mesoje? Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush di me gatu gjelle turli??   Thu Apr 24, 2008 10:38 am

un se di se ca esht gjella turli scratch

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush di me gatu gjelle turli??   Thu Apr 24, 2008 11:11 am

**blerta** shkruajti:
un se di se ca esht gjella turli scratch
hahahahahahah ti me shkrin mu gjella turli osht me zarzavate pra te ndryshme prandaj i thon turli knej nga zona tone Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush di me gatu gjelle turli??   Thu Apr 24, 2008 12:24 pm

aha se dija me dreq Very


he kush do na e mesoje si behet?

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush di me gatu gjelle turli??   Thu Apr 24, 2008 3:15 pm

behet me karstraveca, domate, patate, bizele, mish, ene ca te duash ti futu Very

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kush di me gatu gjelle turli??   Thu Apr 24, 2008 4:11 pm

CocaInE shkruajti:
behet me karstraveca, domate, patate, bizele, mish, ene ca te duash ti futu Very
ca kastraveca thu re ?jo po me anana hahahahahahahah kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kush di me gatu gjelle turli??   Thu Apr 24, 2008 11:05 pm

puuu gocat sa nje gomare s din me gatu turli :P ok ok
me perime t perzime bohet, po kastraveca s kisha degju noj here un confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush di me gatu gjelle turli??   Fri Apr 25, 2008 2:41 am

Per mua receta eshte kjo..

Turlia me e mire behet me mish dashi

Te gjitha perimet (Perjashto kastravecin Very )Pasi priten ne kubik te vegjel skuqen u shtojme piperin e kuq vazhdon skuqja edhe per pak sekonda dhe pastaj perzihet me mishin i cili eshte skuqur me pare shtohet uji sa te mbulohet gjella nuk harrojme erezat (flt dafine,piper i zi...)vazhdon zjerja deri sa mishi te ndahet nga kocka pak para se ta heqim gjellen e pergatitur i shtojme edhe kripen sipas deshires . Yndyra nevojitet per nje person nje luge e gjysem vaj .Buona apettito Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush di me gatu gjelle turli??   Fri Apr 25, 2008 2:32 pm

hahah po ju e dikeni shum mire, pse pyesni atehere Very

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
enya
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 50
Name : 0
Points : 0
Registration date : 19/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush di me gatu gjelle turli??   Fri Apr 25, 2008 2:39 pm

eshte per te testuar se kush di e ksuh sdi Very :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush di me gatu gjelle turli??   Fri Apr 25, 2008 3:03 pm

bianka shkruajti:
Per mua receta eshte kjo..

Turlia me e mire behet me mish dashi

Te gjitha perimet (Perjashto kastravecin Very )Pasi priten ne kubik te vegjel skuqen u shtojme piperin e kuq vazhdon skuqja edhe per pak sekonda dhe pastaj perzihet me mishin i cili eshte skuqur me pare shtohet uji sa te mbulohet gjella nuk harrojme erezat (flt dafine,piper i zi...)vazhdon zjerja deri sa mishi te ndahet nga kocka pak para se ta heqim gjellen e pergatitur i shtojme edhe kripen sipas deshires . Yndyra nevojitet per nje person nje luge e gjysem vaj .Buona apettito Very
Flm bianka do e provoj ket ishallah sme del ta tregoj un masnej :llapa: ))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush di me gatu gjelle turli??   Fri Apr 25, 2008 3:04 pm

CocaInE shkruajti:
hahah po ju e dikeni shum mire, pse pyesni atehere Very
lol pyeta une mer prandaj tregojne kteo Very ti shofim icik sa guzhinjere te zonja jane :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
**MOA**
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 480
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush di me gatu gjelle turli??   Thu May 08, 2008 12:39 am

merr qepen e grin, po ashtu karoten edhe te gjitha perimete qe ke ne shpi.
Pastaj skuq perpara qepen dhe karoten hidh nje cike salse ok ok pastaj shto edhe perimet e grira , i skuq shume pak gjitha bashke pastaj i hedh ujin dhe i le te ziejne ok kshu me duket kam pa mamin ok ok mos e harroni ne zjarm ok ok ju befte mire ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush di me gatu gjelle turli??   Thu May 08, 2008 10:30 am

**MOA** shkruajti:
merr qepen e grin, po ashtu karoten edhe te gjitha perimete qe ke ne shpi.
Pastaj skuq perpara qepen dhe karoten hidh nje cike salse ok ok pastaj shto edhe perimet e grira , i skuq shume pak gjitha bashke pastaj i hedh ujin dhe i le te ziejne ok kshu me duket kam pa mamin ok ok mos e harroni ne zjarm ok ok ju befte mire ok
Hahahhahahaah o shtrige un thash se e boje vete mi dreq ajo thote mami Very Very Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
stupenda
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 34
Name : 0
Points : 0
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kush di me gatu gjelle turli??   Fri May 09, 2008 2:25 pm

Edhe une di ta bej po pertoj ta shkruj tani se shume e gjate Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush di me gatu gjelle turli??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush di me gatu gjelle turli??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} ARTI I GATIMIT {*_*} :: GUZHINA NE SHTEPINE TUAJ-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website