Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Keni shkruar ndonjeher poezi ???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
I larguar
Mesem
Mesem
avatar

Numri i postimeve : 79
Location : rruges
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Keni shkruar ndonjeher poezi ???   Mon Apr 07, 2008 5:37 pm

Besoj se te gjith forumistave do ju pelqente te lexonin poezit e njeri-tjetrit "ju lutem mos merni poezi te dikujt tjeter neper libra apo ne website te tjera nqs do gjehet nje e vjedh do editohet" faleminderit per mirkuptimin

po e nis un i pari :)

Do te mar dhe do te godas
Do te qaj dhe te uleras
Do te cjerr dhe te shkul
Urrejtjen time mbi ty te ngul
Do te coptoj sa te kullosh gjak
Dhe te afrohem pak nga pak
Te te puth embel dhe te ledhatoj
Ne krahet e mia te shtrengoj
Aty te perqafuar te vdesim bashk...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Keni shkruar ndonjeher poezi ???   Wed Apr 09, 2008 12:19 pm

un kam pas shkruar kur kam qen e vogel Very


tani skam nerva te merrem me at pune...i gjej gati :)
desperado e dhim-shme kjo poezia Very zemer

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Keni shkruar ndonjeher poezi ???   Thu Apr 10, 2008 2:28 pm

Ja pra po e boj i un te castit .


Ti me kerkon poezi
ajo kohe ka kaluar
tani te ofroj vetem dashuri.
Me ty me lidhin kujtime
pa ty ndjehem vetem zemra ime.
Te dua shume shume ne kete jete
ishallah do te jena bashke per jete Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: Keni shkruar ndonjeher poezi ???   Fri Apr 18, 2008 10:41 pm

Thone se nga nje sy mund te rrjedhe vetem lot
thone se loti eshte dicka e kote
dhimbje,vuajtje,trishtim
por jo
ai eshte edhe gezim!
kete e kam krijuar para 9 vitesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Keni shkruar ndonjeher poezi ???   Mon Apr 21, 2008 10:22 pm

kam pas shkruar shum poezi deri n vit II gjimnaz, e kam lene ate profesion tani Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Roxana
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 266
Location : Parajse
Name : 0
Points : 0
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: Keni shkruar ndonjeher poezi ???   Mon Apr 28, 2008 6:31 pm

Lexoni pak edhe vargjet e mia :)


Mesnate. Yjet kane qendisur qiellin
Ne mua trishtimi qendis paje nuserie
Dritarja e vjeter me priti edhe sonte
Trupin me erresire ma mbeshtolli, ne shenje miqesie.

Strofull vuajtjesh! Ec neper kohe... e humbur!
Janaret s’prekin dot fundin. Ne cdo hap, acar.
Dhembja e shperndare kudo porsi polen
Dhe loti qe stoikisht besnik qendron, perdore me mban.

Horizonte te reja para meje, rruge te gjata, te largeta...
E kembet e mia?! O Zot!
Gjithe jeten gurishtave kam ecur, neper tragjedi
Gishterinje te gjakosur kane shenuar hapat e mi.

Ngre dolli me naten
Me fund e pi kupen plot zhgenjim
Per fatin, qe kurre doren s’ma zgjati
Pak meshire per mua o Nate, me servo nje kupe harrim!

Ne pellgje harresash dua te zhytem
Ta le pas mallin qe djeg per ty
Per nje cast nga kujtesa ime te zhdukesh
Mbase shpirti do me gjeje qetesi!

Por, une e di qe s’te shkul dot nga zemra
Thelle brenda meje ti ke zene vend
Le te dehem, cmendem a harrohem
Bota ime mban emrin tend!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Keni shkruar ndonjeher poezi ???   Mon Apr 28, 2008 7:21 pm

bravo te bukura


une kam shkruar kur kam qen ne klas te pare :)

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Roxana
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 266
Location : Parajse
Name : 0
Points : 0
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: Keni shkruar ndonjeher poezi ???   Mon Apr 28, 2008 10:23 pm

*********

Vulen e fatit kam varur ne qafe
mbylla porten per te mos u kthyer me
kembezbathur ec ne naten pa hene
rrugeve qe nuk di ku me do me lene.
Rrugeve te qytetit tim
qe cdo here me shume i huaj me ngjan
mes turmash genjeshtare
qe endrrat m'i shkaterruan.
Ky shi i lehte qe flladit naten
cuditerisht sonte nuk me lage
brenda meje vazhdon furtuna
une vazhdoj permes shiut qesharak.
Kujtimet per ty
i rendita ne muret e zemres
nese do kesh mall per mua
kornizat do ti gjesh aty
ku dikur i kalonim mbremjet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bianka
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1499
Name : 0
Points : 525
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: Keni shkruar ndonjeher poezi ???   Mon Apr 28, 2008 10:44 pm

SH.E BUKUR ROXI


RUBAIA ME E BUKUR EKZISTON TEK LIQENI
ATJE FILLON MAGJIA,ATJE EKZISTON PAFUNDESIA,ATJE KRIDHET DASHURIA.
TE LINDJA ME PARE SDO TE DOJA TE SHIHJA VARGJE NOSITE PA TE.
SI NJE CMEDURI DO TE BINTE NATA NE QYTETIN E PA ZE. ANIJESDO TE MUNGONTE GJENIU I ANIJES,NOSITI,LIQER I PAKUFI
PARA TIJ SHUME NDARJE E TAKIME PERRALLORE .....
PO TE SHTERONTE A SDO ISH DHE PER JU CMENDURI???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Keni shkruar ndonjeher poezi ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Keni shkruar ndonjeher poezi ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} KULTURE {*_*} :: LETERSI-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website