Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Wed Mar 19, 2008 12:04 pm

Ceshtje e lezecme te flasim pak per veten tone a jemi zhgenjy ne dashuri apo jo flisni per jeten tuaj dhe tregoni tregimet tuaja Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Wed Mar 19, 2008 4:10 pm

zhgenjyer? hmm mesa di un un sme ka tradhetuar njeri apo t ket bo noj gje te
keqe...kshuqe ska patur ndonje 'surprize' per mu. Nqs ka ber dicka pas
kraheve, ja ka arrit qellimit se un skam marr vesh gje Rolling Eyes
jam zhgenjyer ne shoqeri...dhe ajo lendon me shum se cdo gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Fri Mar 21, 2008 9:52 pm

Asnjeri nuk qenka zhgenjy re? uaaaaaaaaaaaaaaaaa na dolen te gjith ktu sikur kan dashuru vetem iher Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Sat Mar 22, 2008 3:10 pm

ok ok ok
kan turp me u rrefy ke prifti se i vret ndergjegja ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Mon Apr 07, 2008 10:20 am

BebiBalerina shkruajti:
ok ok ok
kan turp me u rrefy ke prifti se i vret ndergjegja ok
Ku o prifti ktu mi se un spo shof gjo Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Wed Apr 09, 2008 5:43 pm

ti re ok ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Thu Apr 10, 2008 2:09 pm

BebiBalerina shkruajti:
ti re ok ok
Tu thafte he vetem me prifterinjte mos me ngaterro mi se jom yhaaaaaaaaaa sa ndryshe Very

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Thu Apr 10, 2008 10:09 pm

ok ok ok ok ok
rri se kan dal ene prifterinjt te zerrikshem tani
Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
I larguar
Mesem
Mesem
avatar

Numri i postimeve : 79
Location : rruges
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Fri Apr 11, 2008 4:27 pm

un e kam pesuar nje "gjysem" zgenjimi po jo te rend pasi mbaroj pa filluar mir migjate un e kisha love :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enya
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 50
Name : 0
Points : 0
Registration date : 19/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Fri Apr 25, 2008 2:37 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Fri Apr 25, 2008 3:09 pm

enya shkruajti:
http://fr.youtube.com/watch?v=9todTywaZRw&feature=related

Nje ndarje e dhimbshme Very Very Very Very
Po ti sje zhgenjyer mi? )) :llapa:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Fri Apr 25, 2008 3:11 pm

Un iher jo se kam bo prov akoma

Zhgenimin eee

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
mondi dr
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 28
Age : 33
Name : 0
Points : 0
Registration date : 12/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Sat May 03, 2008 1:08 pm

Dano shkruajti:
Ceshtje e lezecme te flasim pak per veten tone a jemi zhgenjy ne dashuri apo jo flisni per jeten tuaj dhe tregoni tregimet tuaja Veryjo mer ca thua nja tre-kater here po Embarassed Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Sat May 03, 2008 1:11 pm

No koment per kete tem Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Sat May 03, 2008 6:44 pm

morena shkruajti:
No koment per kete tem Sad

ehhhhhhhhhh morena.............mos Sad se do Sad dhe un pastaj Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Tue May 06, 2008 6:55 pm

e zhgenjyer jo por hmmmmmmmmmmmmmmmm....ne dashuri njeriu kerkon maksimumin dhe mendon se jep maksimumin por ky maksimumi sikur nuk ka shum fund keshtu mbet i zhgenjyer paksa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Wed May 07, 2008 3:59 am

Dhe Cila ishte Arsyeja Thate Ju se nuk isha ketu une.. ok ok

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Wed May 07, 2008 12:09 pm

arsyet jane te shumta po rezultati i njejte zhgenjimi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stupenda
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 34
Name : 0
Points : 0
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Sat May 10, 2008 9:23 pm

Une per vete jam zhgenjyer shume ne dashuri sa kam arritur te humb besimin tek njerzit, nuk jam me ajo e para kam ndryshuar, jam zhgenjyer ne menyra te ndryshme po jam zhgenjyer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**MOA**
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 480
Name : 0
Points : 0
Registration date : 26/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Sat May 10, 2008 11:04 pm

une per vete qysh qe kam dashuru heren e pare e deri tani gjithmone jam zhgenjy dhe kam filluar te mendoj se s'do e gjej kurr njeriun perfekt qe ben per mua 😢 😢 😢
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enya
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 50
Name : 0
Points : 0
Registration date : 19/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Sat May 10, 2008 11:20 pm

Dano shkruajti:
enya shkruajti:
http://fr.youtube.com/watch?v=9todTywaZRw&feature=related

Nje ndarje e dhimbshme Very Very Very Very
Po ti sje zhgenjyer mi? )) :llapa:

Jo Dano deri me sot sjam zhgenjyer ndonjehere ne dashuri, shpresoj te vazhdoj keshtu Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
diellza
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 136
Name : 0
Points : 0
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Sun May 11, 2008 11:48 am

deri tani shyqyr zotit nuk jam zhgenjyer. shpresoj qe te mos zhgenjehem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARIEL-SHEFJA E DALLAVEREV
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 865
Name : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Sun May 11, 2008 8:00 pm

NUK E KAM PROVUAR KURRE ZHGENJIMIN NE DASHURI. NE RRETHANA TE TJERA PO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dashnori Shkodran
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 270
Name : 0
Points : 0
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   Sun May 11, 2008 9:33 pm

Po ca asht kja pytje marr mar popull
po a ka njeri te pa zhgenjym
un per vedi zhgenjehem sa her qi ja u lypi dikuj dhe s'ma jep
ose sa her qi du hapsin pa sme lajn
ka noll shpesh mu zhgenjy por gjithsesi
nuk merzitem fort per lesh te Mariks ja
barazimin e kam ne xhep gjithsesi
s'humi gja ja.
Ishalla u knaqt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush nga ju eshte zhgenjyer ne dashuri.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: DASHURI DHE ROMANC-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website