Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 poezi dashurie

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Tue Mar 18, 2008 8:51 pm

o zot vdeksh ti per ne
se shum qef na ke Very

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
blero
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 82
Age : 30
Location : durres
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Wed Mar 26, 2008 9:36 pm

ne mesnaten time
nje zjarr i bukur je
une drejt teje shtri duart
si femije
qe zjarrin nuk e njeh I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
blero
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 82
Age : 30
Location : durres
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Wed Mar 26, 2008 9:38 pm

nese e le se sme doje
te uroj te duash nej tjeter
nese me le se u talle me mua
te mallkoj per tere jeten
nese me le se u tregove i sinqerte
te mundofshin ato qe vijne pas meje
por nese me le pa asnje shkak
zemra mos te gjette kurre rehat Sad Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
blero
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 82
Age : 30
Location : durres
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Wed Mar 26, 2008 9:41 pm

te thashe te dua por sme besove
te thash per ty jap jeten
ti me mallkove
te thash pa ty sjetoj dot
me the sma ndjen ne bot
u te hengert mortja ishalla Very
pse per ty une do qaj kot Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
blero
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 82
Age : 30
Location : durres
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Wed Mar 26, 2008 9:42 pm

me lejo te jem dicka e jotja
ndoshta nje vale oqeanike ne syte e ty
packa se ato jane dallge te tmerrshme
une mbytem ne to
e mbetem perjetesisht aty love love
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
blero
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 82
Age : 30
Location : durres
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Wed Mar 26, 2008 9:45 pm

shume kohe kishim pa u pare
e zemrat tona ishin mbushur me mall
kur erdhi koha qe ne u takuam
pika loti nga syt zbarkuan
nje puthje te lehte me dhe asaj nate
dhe lotet rrodhen pa faj neper faqe
ishin lot malli, lot dashurie
qe per vite me radhe
priten nje cast te vetem lumturie (krijimi im) love lala danc zemer zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
blero
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 82
Age : 30
Location : durres
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Wed Mar 26, 2008 9:51 pm

love love love love
love love love love love love love
love love love love love love love love
love love love love love love love love love
love love love love love love love love love love
love love love love love love love love love
love love love love love love love love
love love love love love love love
love love love love love love
love love love love love
love love love love
love love love
love love
love (duaj vetveten ne fillim o njeri se po sdeshe veten
smund te duash tjeter dhe smund te te doje njeri)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Mon Apr 21, 2008 1:35 am

wwwwwaaaaaaaaawwwwwwww

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
benny_blanco
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 31
Name : 0
Points : 0
Registration date : 27/04/2008

MesazhTitulli: TE KERKOJ   Mon Apr 28, 2008 8:45 pm

TE KERKOJ

Te kerkoj por nuk te gjej.te kerkoj por nuk te shoh jam qorruar.provoj te flas por jam bere memec,te kerkoj por nuk ndjej aroment tende natyrale qe nena natyre dhe i madhi dhe i miri zot te kan falur.provoj te de te degjoj por asgje nje heshtje vdekjeje.oh gjysma ime e embel te kerkoj por nga ty asnje shenje jete,por une nuk rresht se kerkuari dhe do te kerkoj derisa fryme dhe jete te kem.te kerkoj ne endrren time te trazuar,por ti nuk je vetem qetesi dhe re te zeza mbi mua,te kerkoj ne gjerat me te thjeshta te se perditshmeste kerkoj ne te qaaren e pafajshme dhe te cilter te nje sapolinduri,ne blune e thelle te detit,ne qartesine e henes ,ne shkelqimin dhe forzen e diellit,ne nje yll qe bie ne fushat me grure ne aromen e fresket dhe natyrale te pranveres,ne lageshtine e shiut,ne ngjyrat e ylberit,ne skutat me te erreta te pazbuluara dhe te panjohura te te zemres shpirtit dhe mendjes time,ne ngrohtesine e zjarrit.te kerkoj gjysma ime e embel por as hijen tende nuk gjej,te kerkoj ne qetesine e vdekjes,ne deshiren time te cmendur per te dashur dhe jetuar jeten.keshtu i humbur dhe i plagosur ne shpirteci ne rruget e qytetit tim qe me ngadale ndez drita dhe mbremja vjen bashke me misteret dhe enigmat e saj,dhe une ndihem akoma dhe me i trishtuar dhe melankonik ,ngre koken dhe shikimin lart ne qiell dhe i drejtoj nje lutje te deshperuar te plotfuqishmit zot,kthej koken dhe fiksohem tek hena dhe si per magji dhe mrekulli degjoj nje ze qe me therriste,ishte hena qe me luante syrin dhe me buzeqeshte.me thonte shko i qete shpirt i trazuar dhe i humbur kembengul mos ndalo se kerkuari beso ne jeten ne forzen e mrekullueshme dhe te magjishme te dashurise,ki me shume besim dhe shprese tek vetja.rivazhdoj te eci me optimist dhe i lire me zemren qe me rrihte fort me gjakun ne damaret e mi qe si nje lume i fryer eshte gati per te shperthyer dhe dale nga shtrati i tij.ndaloj dhe ne kodren qe hena e dashur ndriconte me qartesine e saj dalloj nje hije qe vinte drejt meje,fillova te vrapoj si i cmendur me zemren ne fyt drejt engjellit dhe misterit te nates.Po endrra ime e embel dhe e mrekullueshme je tamam ti, si mos te te njohesh?ajo e ecura jote unike dhe e cuditshme qe do e njihja midis njemilion te ecurash,ja vogelushe e embel e shkelqyer dhe e bukur si kurre ndonjehere,avash me afrohesh me duart e tua qe embelsisht ledhatojne floket e mi,trupi yt qe ferkohet lehtesisht me timin buzet e tua te buta qe mezi prekin te miat,floket e tu te gjate dhe te shndritshem,sensualiteti dhe energjia jote natyralebuzeqeshja jote e embel,ajri yt i embel prej femije te pafajshme lozonjare dhe te lumtur.faleminderit vogelushe qe egsiston cfare kuptimi do kishte te jetoja pa ty?jam si nje shqiponje me nje krah te vetem ,krahu tjeter je ti o engjelli im magjik qe me mbron nga te keqiat ,je gjysma ime qe me ploteson dhe me ben te ndihem njeri dhe vetvetja,keshtu dore ne dore si dy binjake te pandare rimarrim se bashku ecjen e gjate ecjen e jetes por jo me pare pa falenderuar te madhin te mirin zotin fuqiplote,dhe te shkelqyeren hene qe bene te mundur te te gjeja .i yti pergjithmone ne kete ose nje tjeter jete o gjysma ime e embel dhe magjike.nga benny_blanco per engjellin e quajtur merita.PERGJITHMONE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mondi dr
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 28
Age : 33
Name : 0
Points : 0
Registration date : 12/04/2008

MesazhTitulli: Keshtu ka qene e shkruar ndoshta!!!!   Sat May 03, 2008 1:06 pm

Keshtu ka qene e shkruar ndoshta
qe une e ti te jetojme te ndare
larg nga njeri tjetri e me vuajtje
dhe asnjehere mos me u pare !

keshtu ndoshta e ka shkruar zoti
qe jeta jone muar pikellimin
zemra ime e ndare ne gjyse
rend e e perjetoi pelinin !

vertete shum vuaj por skam qte bej
ajo qe eshte shkruar nuk ndryshohet
ndoshta vjen nje dite shpresuese
dhe serish zemra ime qetesohet

jetoj me shpresen e vetme qe me mbet
dhe me enderren qe spo perfundon
e une dhe ne enderre te kerkoj
por askund zemra spo te takon

nje dite nese ti mendon per mua
nga syte e tu leshoje nje lot
dhe atehere thuaj vetes tende
perse e lash spo e kuptoj dot

kerko zemren time qe se gjen me
as ne kete bote as ne boten tjeter
se gjithqka qe ekzistonte mes nesh
tash mbeti e kohes se vjeter

fati im u shua ne mesnate
dhe jeta ime moti tjeter ndryshim
por qe te dua smund te them me
se vertete tash ska asnje kuptim

me mire mendo nje dite dhe qaj
se sa perjete te me harrosh
nese kupton se une kam vdekur
varrin tim mund ta vizitosh

por mbi varr mos me sjell lule
vetem nje lot mbi mua ne dhe
harro se dikur te kam dashte
dhe filloje nje jete te re.. Se ajo shkon...

Bubullime,rrembim i nje jete..
dashuria fundoset ne oqeane
pa fund...
Era fryne shpejte pro vec lumturi
nuk sjell.
Bota gjithmon edhe me e eger
asja i takon edhe zemra yte...
I jep shprese nje jete pa drite..
I nencomon bukurite natyrore...
mburesh me veten pa mos e kuptuar se jeta shkon por vec lumturi nuk sjell...

Edhe pse une ndodhem larg
mos me urrej qe une te lash,
kujto ditet, castet tona
dhe perseri do te jemi bashke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Tue May 06, 2008 7:02 pm

te puth ne buze
te puth ne sy
jam vetem e jotja jam vetem per ty
mos i thuaj njeriu qe te thashe
te dua po thuji zemres
te me doje vec mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Tue May 06, 2008 7:23 pm

mir se erdhe maj yllllll zemer zemer jam blerta se ndoshta sme njeh Very

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Wed May 07, 2008 3:58 am

Me prit sonte ne ender se do te vi,
por mos u tremb,flej perseri.
Sdo trokas ne der e as do te zgjoj
por vetem do te puth e prap do te shkoj!

______________________________________________
te takova ty me mall
te pashe nje pucerr ne balle
sa u gezova me rob shpie
thashe se ishte pucerr dashurie

si gjithmone mi preve emocionet
pucrren e kishe nga menstruacionet lol!

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shkodranja_yll
Perparues
Perparues


Numri i postimeve : 144
Name : 0
Points : 0
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Wed May 07, 2008 12:12 pm

te njoha blerta flm per mirepritjen
per temen
s'mundem ne enderr
ty mos te te shikoj
se vetem ty te dashuroj
te buzeqesh dhe embel me flet
dhe un e heshtur te degjoj shum qete
shikimi yt i embel mbi mua rreshqiti
ky shikimi yt zemren ma tronditi
ti zgjat doren e lehte
me perkedhel zemra ime te thote
TE DUA PERJETE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Thu May 08, 2008 12:13 pm

Si po ndjehesh sonte qe afer sme ke
Si po te kalon nata kur me mua nuk je
Si po te rrin te qeta ato buzet tua
Si po te duron zemra pa me then te dua.

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
morena
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 898
Location : Greqi
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/03/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Thu May 08, 2008 12:33 pm

Mos bej qe jeta ime te duket kot,

mos bej qe nga syt e mi te dalin vec lot.

Mos me bej vdekjen ta kerkoj ,

se vetem e vdekur mund te te harroj ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Sat May 10, 2008 2:06 pm


_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
stupenda
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 34
Name : 0
Points : 0
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Sat May 10, 2008 3:19 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stupenda
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 34
Name : 0
Points : 0
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Sat May 10, 2008 9:03 pm

Per ty


Tani eshte ora nente,
nje zile telefoni po pres,
nuk e di nese me ke nder mend
apo ne tjeter vajze mban shprese.
Tani eshte ora dhjete,
s`me hahet vec dua te pi
conjak,whisky cfare te jete,
sa shume me shkaterroi kjo dashuri...
Tani eshte mesnate,
ti s'po kujtohesh per mua ,
ndaj une te dergoj serenate,
ku teksti ka vec fjalen "Te dua"
Ora kalon i dashur,
tani me duhet te shpresoj,
se jam mesuar e vetmuar,
e ne gjume dua te enderroj.
Se mengjesi do te vije i dashur,
e nje dite ndoshta do te te kem prane,
ose ne te tjera endrra do te jem zhytur,
por s'e harroj kurre dashurine e pare,
Se do te vij serish nje natƫ,
e ti do te kujtohesh per mua
e une serish deshiroj te te kem prane se
une te dua i dashur, te dua.
Por nje dite deshirat do te shuhen,
se une s`do mundem ,ti e di
se te dua kjo nuk do te thote,
qe mund te perballoj nje tradheti.
Se atehere do te jem e martuar,
ndoshta do te kem dhe femije,
e s'do mundem te te them te dua,
s`do mundem i dashur ti e di...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stupenda
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 34
Name : 0
Points : 0
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Sat May 10, 2008 9:06 pm

e dehur me duket koha
e dehur ndjehem me ty prane
e mjere ehste e gjithe bota
me sy mbyt miliona fjale
c'planet te lindi si dhurate?
kush valle te zbriti nga unviersi?
je magji apo krijese me fat?
je zoti im apo vet dielli?
te ndiej, te ndiej ne pafundesi
te dua, te dua si kjo jeta
je zot per mua apo njeri
si qiriri mua po me tret
gjumin si dhelpra dinake
zemres time ja rrembeve ti
si rrufe shpirtin ma perflake
je zoti im, dielli, apo njeri?
pakez te te prek kam frike
nga zjarri i shpirtit te ndezur
druaj se kush do te fike
druaj se mos digjem e heshtur
ndaj rend un per te fluturuar
qe shpirti te mos digjet ne vetmi
si zot me fal ti bekimin
je diell, drite apo njeri?
me shprese serish te ti mbetem
drejt teje syte i kam kthyer
e prej vuajtjesh ngadale tretem
porsi krishti ne kryz i mberthyer
si me magji fjalesh i iku ngjyra
shpirti flet me nje puhize te lehte
degjoje zerin qe del prej meje
TE DUA a ka fjale me te sinqerte?

(dedikuar te dashuruarve)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shefe
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 2005
Location : LONDON
Name : 0
Points : 14
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Sat May 17, 2008 5:55 pm

T-tė dua, tė dua deri sa tė vdes,
E-ėndėrroj njė jetė me ty e pres.

D-dashuri e madhe e pashuar,
A-ardhmėri e gjatė e papėrshkruar,
SH-shumė kujtime dhe lumturi,
U-udhė e gjat porsi ruti,
R-rashė n’mendime t’thella shumė,
O-o zot ndihmom t’gjej strehi,
J-jetėn shikoj terr n’sy t’mi,
E-ėndėrroj t’mė hapen pėrsėri.

M-mallkuar qoftė dita qė t’dashurova,
A-ardhmėrin time mori e kaluara,
RR-rrugėt me humbėn sy hapur,
E-ėshtė njė jet dhe duhet jetuar,
Z-zemrėn askujt pėr t’mos ja lėnduar,
I-i madhi ZOT do t’gjykoj rend,
SH-shuaj avanturat tua t’gjata,
T-tė fillosh jetė tė mbar nga e para.

_________________
»-(Æ`v “Æ)-»T€ DśÅ §hłM ׀m£Ŗ ļme »-(Æ`v “Æ)-»
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
blero
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 82
Age : 30
Location : durres
Name : 0
Points : 0
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: blero   Thu Jun 12, 2008 7:46 pm

nuk ka fjale te te them te dua
po te ishe afer do flija ne buzet e tua
do prehesha mbi trupin tend
do shihja me syte e tu
do ishe mbulesa ime ne netet e ftohta
engjelli im ne netet e vetmuara
gjithcka do ishe
gjithcka je per mua
ahhhh qe skam fjale te te them se sa te dua love per zemren time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tani
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 3
Name : 100
Points : 3
Registration date : 30/05/2011

MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   Fri Jun 03, 2011 5:36 pm

Kur ti je prane ne jemi tre
une, ti dhe dashuria.
Kur ti largohesh ngelemi serisht tre
une, imazhi yt dhe vetmia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: poezi dashurie   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
poezi dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: DASHURI DHE ROMANC-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website