Shqiperia{*InTeReSaNt*}ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimiShqiperia

Share | 
 

 ***TEST #2***

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: ***TEST #2***   Mon Mar 10, 2008 2:24 am

kur dal nuk mund te harroj:
nqs do rilindja do me pelqente te jetoja:
nuk do beja kurre:
shenja zodiacale:
inatosem kurr:
skuqem(ndihem ne silket) kur:
enderoj:
kam frike nga:
ushqimi i preferuar:
pija e preferuar:
fruta e preferuar:
hera e fundit qe kam qare:
kujt i ngjaj(kengetar/e apo aktor/e) :
gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere:
personi i pare me te cilin flas ne mengjes:
armiku me i keq:
miku me i mire:
blerja ose pazari i fundit:
neveri:
nuk do doja:
besoj:
nuk besoj:
do doja te besoja te:
nuk besoj kurree:
fatesjellesi im:
ngjyra e preferuar:
ngjyra qe urej:
udhetimi qe enderroj:
dita me e bukur:
udhetimi me i bukur:
makina qe do doja te blija:
aktori,aktorja e preferuar:
difekti qe kam:
cilesia qe kam:
kengetari,kengetarja e preferuar:
ne TV ndjek me shume:
ne TV urej me shume:
nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa:
kenga e preferuar:
filmi i preferuar:
libri i preferuar:
deshira qe kisha kur isha femije:
cfare deshiroj te bej tani:
genjeshtra me e madhe qe kam thene:
gjeja te cilen nuk do doja ta humbja kurre:
gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete:
nga dashuria ime e pare kujtoj:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: ***TEST #2***   Wed Mar 12, 2008 9:27 am

kur dal nuk mund te harroj: Telefonin.
nqs do rilindja do me pelqente te jetoja: I sinqerte ne gjithcka.
nuk do beja kurre: Nje gje qe nuk me pelqente.
shenja zodiacale: Nuk besoj ne to.
inatosem kurr: Me ngacmojne atje ku sduhet.
skuqem(ndihem ne silket) kur: Me prekin ne seder.
enderoj: Kur jom duke fjet Very
kam frike nga: Askush pervec Zotit.
ushqimi i preferuar: Fasulet me mish pasterma Very
pija e preferuar: Redbulli.
fruta e preferuar: Pjeshkat.
hera e fundit qe kam qare: Para dy vjetesh kur jam largu nga familja.
kujt i ngjaj(kengetar/e apo aktor/e) : Asnjonit as tjetrit vetes time.
gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere: :mut:kur ja kam thon njonit me falni per shprehjen Embarassed
personi i pare me te cilin flas ne mengjes: Njona Very
armiku me i keq: Xhorxh Bushi.
miku me i mire: Roxana. :)
blerja ose pazari i fundit: Laptop e kom ble para nje jave.
neveri: Njerezit e piset.
nuk do doja: Te vdisja injorant.
besoj: Ne nje Zot.
nuk besoj: Se jom i virgjer Very
do doja te besoja te: Njona qe eshte e sinqerte.
nuk besoj kurree: Se do bohem pilot Very
fatesjellesi im: Vetem Zoti asnje tjeter.
ngjyra e preferuar: E gjelber.
ngjyra qe urej: Kafe se ka ngjyren e ati Embarassed :P Very
udhetimi qe enderroj: Anglia.
dita me e bukur: Kur jam dashuruar.
udhetimi me i bukur: Kur kam ardh ketu ne Arabine Saudite dmth ne Meke.
makina qe do doja te blija: Nje mecedes c klas.
aktori,aktorja e preferuar: Roxana Very
difekti qe kam: Pirja e cigares Very
cilesia qe kam: Sinqeriteti.
kengetari,kengetarja e preferuar: Selami Kolonja :P
ne TV ndjek me shume: Lajmet Very
ne TV urej me shume: Politikanet te cilet rrejne.
nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa: Do bohesha me i sinqert .
kenga e preferuar: Per moment asnje.
filmi i preferuar: Lule kuqe mbi mure film shqiptar.
libri i preferuar: Per moment sme kujtohet Very
deshira qe kisha kur isha femije: Te rritesha Very
cfare deshiroj te bej tani: Deshiroj te bej nje dicka te vecante.
genjeshtra me e madhe qe kam thene: Skam genjy Very
gjeja te cilen nuk do doja ta humbja kurre: Dashurine e pare.
gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete: Nje person osht sekret.
nga dashuria ime e pare kujtoj: Gjithmone Puthjen e pare.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: ***TEST #2***   Wed Mar 12, 2008 5:43 pm

kur dal nuk mund te harroj: canten
nqs do rilindja do me pelqente te jetoja: ne Franc
nuk do beja kurre: seks me zezak ok
shenja zodiacale: bricjapi
inatosem kur: sme len rehat
skuqem(ndihem ne silket) kur: m bejn komplimenta
enderoj: te takoj dike
kam frike nga: t gjitha kafshet ok ene nga miza Very
ushqimi i preferuar: tav kosi
pija e preferuar: uji Very
fruta e preferuar: luleshtrydhet
hera e fundit qe kam qare: para 2-3 ditesh
kujt i ngjaj(kengetar/e apo aktor/e) : m kan thene qe nga tiparet i ngjaj nje aktoreje po se them
gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere: s mbaj mend...
personi i pare me te cilin flas ne mengjes: vllai
armiku me i keq: s besoj se kam armiq
miku me i mire: Iva
blerja ose pazari i fundit: te dielen
neveri: minjt
nuk do doja: te ndryshoja asgje nga jeta ime
besoj: te aftesite e mia
nuk besoj: fallxhoret
do doja te besoja te: parajsa
nuk besoj kurre: se do m pelqej rock-u
fatesjellesi im: vetja ime :P
ngjyra e preferuar: jeshile, pink
ngjyra qe urej: ngjyrat e ndezura shum
udhetimi qe enderroj: ne ndonje ishull larg
dita me e bukur: ka shum
udhetimi me i bukur: ne Paris
makina qe do doja te blija: BMW
aktori,aktorja e preferuar: J.Roberts
difekti qe kam: booh, nevrike shum ndoshta
cilesia qe kam: kam shum, sdi nga t ja filloj ok
kengetari,kengetarja e preferuar: PCS grupi
ne TV ndjek me shume: emisione
ne TV urej me shume: lajmet per politik
nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa: sdo vija ne usa
kenga e preferuar: Unbreak my heart
filmi i preferuar: A walk to remember
libri i preferuar: Dear John
deshira qe kisha kur isha femije: te behesha aktore
cfare deshiroj te bej tani: businesswoman Very
genjeshtra me e madhe qe kam thene: sme kujtohet
gjeja te cilen nuk do doja ta humbja kurre: familjen
gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete: zhgenjimin
nga dashuria ime e pare kujtoj: embelsine e tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: ***TEST #2***   Wed Mar 12, 2008 8:24 pm

kur dal nuk mund te harroj: PORTOFOLIN
nqs do rilindja do me pelqente te jetoja: KTU KU JAM
nuk do beja kurre: VJEDHJE
shenja zodiacale: BINJAKET
inatosem kurr: ME ZGJOJN NE MENGJES
skuqem(ndihem ne silket) kur: se DI
enderoj: TE VIJ AJO KTU
kam frike nga: PLUMI
ushqimi i preferuar: DONER Very SE NA VAJTI JETA DONE, SE S'KENA KOH ME VAJT NE SHPI
pija e preferuar: XHIN TONIK
fruta e preferuar: PJESHKA
hera e fundit qe kam qare: SE MAJ MEN
kujt i ngjaj(kengetar/e apo aktor/e) : ASNJERIT
gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere: FAKJUUUUU
personi i pare me te cilin flas ne mengjes: MAMI
armiku me i keq: DUHANI
miku me i mire: TEL
blerja ose pazari i fundit: DJE, BUK Very
neveri: SE DI
nuk do doja: TE JEM LARG SAJ
besoj: KE AJO
nuk besoj: TEK ATO QE FLASIN KOT PA PUSHU
do doja te besoja te: VETJA
nuk besoj kurree:
fatesjellesi im: UHH SA BESIME PASKE BO MI DREQ
ngjyra e preferuar: JESHIL
ngjyra qe urej: BLU E ERRET
udhetimi qe enderroj: USA QE TE JEM ME ATE
dita me e bukur: YHH KUR KAM LIND Very
udhetimi me i bukur: KA SHUM
makina qe do doja te blija: A8
aktori,aktorja e preferuar: CEKJA
difekti qe kam:PI MALL
cilesia qe kam:KING Very TJA BOJM ICIK QEFIN VETES
kengetari,kengetarja e preferuar: OTR "GRUP"
ne TV ndjek me shume:PORTOKALLIN
ne TV urej me shume: LAJMET NORMALE
nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa: DO ULJA MOSHEN " MEGJITHSE JAM ME I VOGLI NGA JU ET GJITH KTU" Very
kenga e preferuar:
filmi i preferuar:KTHEHEM TEK TI "NOIZY FT ANI" NE TOP FEST 5
libri i preferuar:S'KAM
deshira qe kisha kur isha femije: TI JEPJA MAKINES
cfare deshiroj te bej tani: TE LEJ DUHANIN
genjeshtra me e madhe qe kam thene:SE MAJ MEN
gjeja te cilen nuk do doja ta humbja kurre: SHIKOMIN
gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete: VDEKJEN
nga dashuria ime e pare kujtoj: BUZET E SAJ TE EMBLA Very

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: ***TEST #2***   Thu Mar 13, 2008 12:17 am

CocaInE shkruajti:
fatesjellesi im: UHH SA BESIME PASKE BO MI DREQ

ok ok ok ok ok

p.s. e ke do takoke ne usa ti qe dashke me ardh??? :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: ***TEST #2***   Thu Mar 13, 2008 10:38 am

BebiBalerina shkruajti:
CocaInE shkruajti:
fatesjellesi im: UHH SA BESIME PASKE BO MI DREQ

ok ok ok ok ok

p.s. e ke do takoke ne usa ti qe dashke me ardh??? :P

Pse mi a duhet me i dit te gjitha ti eeee Very

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: ***TEST #2***   Thu Mar 13, 2008 11:17 pm

eheee Very
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dano
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 2691
Age : 35
Location : Atje ku sbie shi!
Name : 0
Points : 17
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: ***TEST #2***   Fri Mar 14, 2008 10:06 am

Une e di lalalala :P

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
CocaInE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1329
Location : Ne MEs te BaRiT & CocA's
Name : 0
Points : 3
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Re: ***TEST #2***   Fri Mar 14, 2008 1:07 pm

BebiBalerina shkruajti:
eheee Very

Do takoj njonen:D. 1 kinge qe do e mbaj ne ajer me puthje Very kiss kiss kiss kiss kiss

_________________

ToNnY MoNtAnA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net/
milan86
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 785
Age : 32
Location : milan city
Name : 0
Points : 27
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: ***TEST #2***   Sat May 10, 2008 11:55 pm

kur dal nuk mund te harroj: telefonin portofolin Very
nqs do rilindja do me pelqente te jetoja: ne australi
nuk do beja kurre: vetvrasje ok ok
shenja zodiacale: dashi
inatosem kurr: sme pergjigjen kur pyes
skuqem(ndihem ne silket) kur: propozoi vajzat ok ok
enderoj: te iki ne australi
kam frike nga: asgjeeeeeeee
ushqimi i preferuar: mishi
pija e preferuar: burn
fruta e preferuar: luleshtrydhet
hera e fundit qe kam qare: ..
kujt i ngjaj(kengetar/e apo aktor/e) : as njerit
gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere: shum gjera ok
personi i pare me te cilin flas ne mengjes: vellai
armiku me i keq: ..
miku me i mire: nje shok
blerja ose pazari i fundit: dje
neveri: .
nuk do doja:
besoj:
nuk besoj:
do doja te besoja te: ..
nuk besoj kurree: ..
fatesjellesi im: ..
ngjyra e preferuar: e kalter
ngjyra qe urej: e verdha
udhetimi qe enderroj: ..
dita me e bukur: 14 shkurt 2003
udhetimi me i bukur: veren e shkuar
makina qe do doja te blija: maserati Very
aktori,aktorja e preferuar: angelina jolie
difekti qe kam: merzitem shpejt
cilesia qe kam: i sinqert
kengetari,kengetarja e preferuar: eminem .dj mollela
ne TV ndjek me shume: futboll .filma
ne TV urej me shume: telenovelat
nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa: do e ktheja ne vitin 2001
kenga e preferuar: giordie
filmi i preferuar: gladiatori
libri i preferuar: melisa p ok ok ok
deshira qe kisha kur isha femije: te behesha futbollist Very
cfare deshiroj te bej tani: te iki te nje person i vecant Very
genjeshtra me e madhe qe kam thene: se them dot ok ok
gjeja te cilen nuk do doja ta humbja kurre: ..
gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete: ..
nga dashuria ime e pare kujtoj: Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 1175
Location : Diku Prane Teje..
Name : 0
Points : 7
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: ***TEST #2***   Thu May 22, 2008 3:30 am

kur dal nuk mund te harroj: CELSAT & TELEFONIN
nqs do rilindja do me pelqente te jetoja: ATY KU LINDA PRAPE
nuk do beja kurre: KRIM
shenja zodiacale: VIRGJERESHA
inatosem kurr: NUK TREGOHEN TE SINQERTE
skuqem(ndihem ne silket) kur: VIJ NE POZICION TE VESHTIRE
enderoj: SHUME GJERA
kam frike nga: ZOTI
ushqimi i preferuar: PESHKU NE TAVE
pija e preferuar: LENG FRUTASH
fruta e preferuar: DARDHA
hera e fundit qe kam qare: SE MBAJ MENT
kujt i ngjaj(kengetar/e apo aktor/e) : ASNJERIT
gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere: SE MBAJ MENT
personi i pare me te cilin flas ne mengjes: VETJA IME
armiku me i keq: MOS PERFILLJA E PERSONAVE
miku me i mire: SHUME
blerja ose pazari i fundit: PARA 4 DITESH/BLUZE/PANTALLONA
neveri: KUR SHIKOI NJERES TE PA PERGJEJGSHEM
nuk do doja: TE BEJA GJERA QE TE LENDOI TE TJERE
besoj: TEK ZOTI
nuk besoj: TEK KJO BOTE
do doja te besoja te: NJERZIT
nuk besoj kurree: NJEREZ QE MASHTROJN 1 HERE..SEPSE TE JESH I SIGURTE QE DO TA BEJN PERSERI..
fatesjellesi im: SKAM
ngjyra e preferuar: E KUQE BLU
ngjyra qe urej: SKAM
udhetimi qe enderroj:NE NDO NJE VEND FANTASTIK
dita me e bukur: SKAM
udhetimi me i bukur: KUR SHKOI NE SHQIPERI
makina qe do doja te blija: BUGATI
aktori,aktorja e preferuar: KATHRINE ZETA JONES/KAMERON DIAZ
difekti qe kam: SKAM
cilesia qe kam: SINQERITETI
kengetari,kengetarja e preferuar: MODERN TALKING/PAK NA TE GJITHA.:)
ne TV ndjek me shume: SPARA NDJEK
ne TV urej me shume: ...
nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa: DO NDERROJA GJERAT QE ME KANE LENDUAR
kenga e preferuar: pLEASE fORGIVE ME (BRIAN ADAMS) HERO (ENRIQUE IGLESIAS)
filmi i preferuar: SHUME
libri i preferuar: SKAM
deshira qe kisha kur isha femije:TE BEHESHA PILOT..:P
cfare deshiroj te bej tani:>> GJEN ME TE MIREN PER VETEN DHE NJERZIT QE ME RRETHOJNE
genjeshtra me e madhe qe kam thene:>> KAM THENE CA ..:)
gjeja te cilen nuk do doja ta humbja kurre:>>FAMILJEN TIME & NJERZIT E DASHUR
gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete:>> SEMNDUJEN
nga dashuria ime e pare kujtoj:>> DISA NA MOMENTET E BUKURA..

_________________
The Sun Is Breaking In your Eyes To Start a New Day
Akon - Lonely
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CHARLIZE
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1107
Location : hell in heaven
Name : 0
Points : 262
Registration date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: ***TEST #2***   Mon May 26, 2008 12:18 pm

kur dal nuk mund te harroj: CANTEN
nqs do rilindja do me pelqente te jetoja: NE PARIS Razz
nuk do beja kurre: TE CENOJA LIRIN DHE TE DREJTAT E DIKUJT
shenja zodiacale: ME SHUM KRENARI JAM AKREP PA HELM ;)
inatosem kurr: KA PADREJTESI
skuqem(ndihem ne silket) kur: KUR BEJ NDONJE GAF Embarassed
enderoj: CDO DIT ,TE NJEJTEN GJE (is top secret Razz )
kam frike nga: PULAT ,CDO GJE QE KA SQEP DHE THONJ TE GJAT
ushqimi i preferuar: ASGJE NE VECANTI
pija e preferuar: UJI
fruta e preferuar: MANGO
hera e fundit qe kam qare: TANI AFER KA QENE

kujt i ngjaj(kengetar/e apo aktor/e) : AVATARIT
gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere: ESHTE ME PULL TE KUQE Embarassed Razz
personi i pare me te cilin flas ne mengjes: ME VETEN ,KUPTOHEM ME MIRE Razz
armiku me i keq: VDEKT ARMIKU IM Razz
miku me i mire: DIKUSH SHUM SPECIAL,QE ME JEP FORC DHE SHPRES love
blerja ose pazari i fundit: NJE CANTE
neveri: SEKRECIONET DHE NDONJE GJE TE PADESHIRUSHME NE USHQIM Smile
nuk do doja: TE MOS I LEJOJA VETES TE PERJETOJA NJE HISTORI TE VERTET DASHURIE
besoj: SE DO E PERJETOJ
nuk besoj: SE JETA ESHTE AQ KOPRACE SA DUKET
do doja te besoja te: ATA QE U BESOJ TE ME SHTOHESH BESIMI(mos zhgenjehesha)
nuk besoj kurree: SE VRIMA NE OZON DO TE JETE SHKATERRIMI I BOTES Razz
fatesjellesi im: PFFFFFFFFFFFFFFFFFF DO ME KET HUMB
ngjyra e preferuar: E ZEZA DHE JESHILJA
ngjyra qe urej: NJE CIKLAMI E SHPIFME

udhetimi qe enderroj: 100 DITE RRETH BOTES
dita me e bukur: SKA ARDHE ,PO NE GUSHT THEM SE DO JETE Very
udhetimi me i bukur: NE TURQI
makina qe do doja te blija: NJE MAKINE QE UDHETON NE KOHE Razz
aktori,aktorja e preferuar: CHARLIZE THERON,BEN AFLECK
difekti qe kam: SHUM E BUT
cilesia qe kam: INDIFERENCA E MIRE KARSHI PROBLEMEVE TE TE TJEREVE
kengetari,kengetarja e preferuar: JAN SHUM
ne TV ndjek me shume: FILMA,SPEKTAKLE
ne TV urej me shume: PUBLICITETET
nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa: DO BEJA CA GJERA NDRYSHE
kenga e preferuar: CARUSO ,LUCIO DALLA
filmi i preferuar: SHUME PO KET E SHOH SA HERE JEPET "TUTJE ME EREN"
libri i preferuar: DASHURI NE KOHEN E KOLERES DHE DASHURI E HUAJ
deshira qe kisha kur isha femije: TE ISHA NJE SUPER HEROIN "SUPER GIRL" Embarassed
cfare deshiroj te bej tani: TE JETOJ JETEN TIME ASHTU SIC DUA
genjeshtra me e madhe qe kam thene: NUK ESHTE ME GENJESHTER TANI Embarassed
gjeja te cilen nuk do doja ta humbja kurre:DASHURIN DHE RESPEKTIN QE KAN NJERZIT PER MUA
gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete: DIKE QE E KAM TAKU "ISHALLA SE TAKOJ PRAP"
nga dashuria ime e pare kujtoj: BISEDEN E PARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ilir!!
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 55
Name : 0
Points : 0
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: ***TEST #2***   Tue May 27, 2008 8:02 pm

Rolling Eyes si jemi bere ne shqiptaret te tere poet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ilir!!
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 55
Name : 0
Points : 0
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: ***TEST #2***   Tue May 27, 2008 8:05 pm

bebi balerina shaka bera zemer. ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BebiBalerina
Perparues
Perparues
avatar

Numri i postimeve : 973
Age : 28
Location : nen rrahjet e zemres tende...:p
Name : 3
Points : 3
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: ***TEST #2***   Tue May 27, 2008 11:46 pm

pse me mua e kishe ti??...po pse poet mo Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 169
Name : 0
Points : 0
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: TEST   Tue Jul 08, 2008 12:53 pm

KUR DAL NUK HARROJ TE MAR ---CELULARIN DHE PORTOFOLIN

N.Q.SE DO TE RILINDJA DO TE DOJA TE JETOJA NE------USA

NUK DO TE BEJA KURRE...---------TI BEJA KEQ NJRIUT

SHENJA ZODIAKALE-------LUANI

INATOSEM KUR---------ME ACAROJNE NJEREZIT PA TE DREJTE

ENDERROJ ----- CDO NATE

KAF FRIKE NGA-------GJARPRI DHE LARTESITE

USHQIMI I PREFERUAR------RIZOTO ME FRUTA DETI

PIJA E PREFERUAR-------BIRRA

HERA E FUNDIT KUR KAM QARE-------SOT

FRUTI I PREFERUAR------ARA E KOKOSIT

KUJT I NGJAJ aktori apo kengetari------- ASNJERIT

GJEJA E SHPIFUR QE KAM PARE NDONJEHERE----NUK ME KUJTOHET

PERSONI I PARE QE I THEM MIREMEGJES TE PARIT-------MOTRES TIME

ARMIKU ME I KEQ------NUK E NJOH AKOMA

MIKU ME I MIRE--------MOTRA IME

BLERJA OSE PAZARI I FUNDIT-------DY CANTA

NEVERI-------PER QUMENSHTIN

NUK DO TE DOJA------TE VDISTE IM ATE

BESOJ -------NE ZOT

NUK BESOJ -------TE GJERAT IMAGJINARE

FATSJELLESI IM------UNAZA ME TRENDAFIL

NGJYRA E PREFERUAR------- E KUQA DHE E VERDHA

NGJYRA QE URREJ----BLU

UDHETIMI I ME I BUKUR------DUBAI

DITA ME E BUKUR-------KU NJOHA SHPIRTIN TIM

MAKINA QE DO TE DOJA TE BLIJA-----E KAM PRENOTUAR SE SHPEJTI E MAR PUNE DITESH PEUGOT

DIFEKTI QE KAM------SHUME TOLERANTE

CILESIA QE KAM-------JAM SHUME ZEMERMIRE

NE TV NDJEK ME SHUME--------EMISIONE ,FILMA

NE TV URREJ ME SHUME------SPORTIN

FILMI I PREFERUAR------BASHKE ME EREN

LIBRI I PREFERUAR------MANON LESKO

DESHIRA QE KISHA KUR ISHA FEMIJE-------TE BEHESHA KENGETARE

CFARE DESHIRON TE BEJE TANI--------TE SHKOJA TE LAHESHA NE DET

GENJESHTERA ME E MADHE QE KAM THENE-------NUK ME KUJTOHET

NGA DASHURIA IME E PARE KUJTOJ------------EMOCIONET E FORTA te dua te dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeighbouR
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 30
Location : Durres, Hene-Enjte, Tirane Premte- e Djele
Name : 0
Points : 623
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: ***TEST #2***   Wed Apr 22, 2009 6:00 pm

kur dal nuk mund te harroj: Mendjen, se ku do shkoja dhe ca do beja, + portofolin
nqs do rilindja do me pelqente te jetoja: KE SHPIA IME O VLLA
nuk do beja kurre: SDO IKJA ME MOT NE ITALI:d
shenja zodiacale: GAFORRJA
inatosem kurr: HMMMMM..SPARA NXEHEM SHPEJTE, POR ME IK ZARI KUR MATSHTROJNE
skuqem(ndihem ne silket) kur: THEM NAJ BUDALLIK NE TE RRALLE DHE NUK QESH NJERI :)
enderoj: PUNE TE MIRE,
kam frike nga: ZOTI
ushqimi i preferuar: FRUTA DETI DHE PYLLI :)
pija e preferuar: VERE, BIRR, XHEK,
fruta e preferuar: MOLLA,
hera e fundit qe kam qare: KUR HUMBA 2 SHOKE QE NUK JETOJNE ME,,,
kujt i ngjaj(kengetar/e apo aktor/e) : JAM UNIK :) VETES TIME, ORIGJINAL , KOPJE, :)
gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere: KAM THEN: NJE TIP MORI VEZE, QUMESHT, VAJ, MISH, PIJE ALKOLIKE, MIELL, E SHUM ASORTIMENTE I PERZIU DHE I HEMGRI, me pas FUTI GISHTAT, DHE VOLLI NE NJE TIGAN, E MBUSHI PLOT, DHE I PJEKU, me pas I HENGRI PERSERI, dhe si perfundim si DUROI DOT DHE I VOLLI PERSERI ...wowww shum e shpifuuuur

personi i pare me te cilin flas ne mengjes: FAMILJA IME
armiku me i keq: SKA ARMIK TE MIRE,
miku me i mire: SHOKET E NGUSHTE, NORMAL
blerja ose pazari i fundit: PULOVRA, XHINSE,1/2 ATLETE , ETJ,
neveri: PER ROB, MENDJEMDHEJ
nuk do doja: TELASHE,
besoj: TEK ZOTI
nuk besoj: TE MASHTRUSIT NORMAL,
do doja te besoja te: ATY KU BESOJ
nuk besoj kurree: SE NUK EKZISTON 1 KRIJUES TE GJITHCKAJE
fatesjellesi im: SKAM
ngjyra e preferuar: BLU,
ngjyra qe urej: SKAM
udhetimi qe enderroj: PLAZHET ME RERE TE BARDHE, KARAIBE, TURQI ETJ,
dita me e bukur: SDI KE TE THEM :)
udhetimi me i bukur: KUR ZBULOJ VENDE KU NUK KAM QENE ME PARE
makina qe do doja te blija: MERCEDES- BENZ E270 CDI ,BOJQIELLI, FIKSIM
aktori,aktorja e preferuar: KATHRINE ZETA JONES/KAMERON DIAZ
difekti qe kam: ZIHEM ME PEDAGOG, SA TE GRICEN PAK PO PAK FARE AMA,
cilesia qe kam: SINQERITETI, BESIMI,
kengetari,kengetarja e preferuar: PLOT,
ne TV ndjek me shume: SPARA NDJEK, SE PARA KAM KOH, POR FILMA HORROR, FIKSIM
ne TV urej me shume: TELENOVELAT, REKLAMAT, :)
nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa: DO SHKOJA NE FESTEN E VITIT 2009 ME SHOQERINE ME DIKE, SE E FTOVA UN, NGA DR, U BE GATI NE 23:30, DHE DO SHKOJA TE MERRJA, FATKEQSISHT NJE PROBLEM,(PS: NUK ISHTE SHKAKU I NDARJES PAS 2 MUAJSH)

kenga e preferuar: PLOT..........
filmi i preferuar: HORRORSAT E BUKUR,
libri i preferuar: ...MATEMATIKA E LARTE ...HAAAHAHAHAHAHHA......... :P
deshira qe kisha kur isha femije: TE BEHESHA VOLEJBOLLIST :)
cfare deshiroj te bej tani: TE MAROJ SHKOLLEN, TBEJ NAJ MASTER JASHTE, E TVI SHQIPRI
genjeshtra me e madhe qe kam thene: NUK TREGOHET, KAM LENUR NAM :) HAAAH
gjeja te cilen nuk do doja ta humbja kurre:>>FAMILJEN TIME , SHOQERINE,
gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete:>> NDARJEN NGA PERSONAT QE I DUA
nga dashuria ime e pare kujtoj: MOMENTE TE HARRUESHME :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kujtimi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 12
Name : 100
Points : 14
Registration date : 22/08/2010

MesazhTitulli: Re: ***TEST #2***   Sun Aug 22, 2010 12:44 pm

kur dal nuk mund te harroj: Telefonin dhe wallet
nqs do rilindja do me pelqente te jetoja: Arabi
nuk do beja kurre: Ate qe eshte e ndaluar te behet prej te medha
shenja zodiacale: Nuk e besoj, bestytni
inatosem kurr: Kur flasin pa vend, kur flasin te paverteten.
skuqem(ndihem ne silket) kur: Ne sy te njerezve, me shikojne per diqka qe bej gabim
enderoj: Enderroj, enderroj... te jetoj ashtu si deshiroj
kam frike nga: Denimi i Allahut
ushqimi i preferuar: Cdo gje ha, perveq makaronave
pija e preferuar: Cdo gje pi, perveq pijeve alkoolike, por me e preferuar eshte SOLA
fruta e preferuar: Banana
hera e fundit qe kam qare: para nje jave e dy dite
kujt i ngjaj(kengetar/e apo aktor/e) : Vetes sime
gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere: Shume gjera, nuk di cila ka qene me e uleta
personi i pare me te cilin flas ne mengjes: Me veten time
armiku me i keq: Ai qe me keshillon per te keq
miku me i mire: Ai qe me keshillon per te mire
blerja ose pazari i fundit: Dy dite para
neveri: Gjerat e uleta
nuk do doja: qe njerezit te mendojne ate cfare seshte per mua
besoj: se dikush do te ndryshoje
nuk besoj: se do te shpetojne aq lehte
do doja te besoja te: shoqeria
nuk besoj kurree: ne gjera te kota, ne bestytni
fatesjellesi im: Allahu
ngjyra e preferuar: Kalter
ngjyra qe urej: nuk urrej ndonje, pos mund te ndodh qe sme pelqen
udhetimi qe enderroj: Nuk e di, enderroja shume udhetime, saqe tani nuk e di
dita me e bukur: E premte
udhetimi me i bukur: Albani
makina qe do doja te blija: Te jete e rehatshme, e mire, ska rendesi firma
aktori,aktorja e preferuar: Mostafa Zamani
difekti qe kam: kur e di qe e kam mire, nuk degjoj njeri
cilesia qe kam: i degjoj te gjithe njerezit
kengetari,kengetarja e preferuar: Sami Yusuf
ne TV ndjek me shume: gati shume pak, por filma
ne TV urej me shume: muzik
nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa: do te filloja gjithqka nga e para
kenga e preferuar: Mi Vestido Azul, Floricienta
filmi i preferuar: Jusuf, film serik
libri i preferuar: Kur'ani, liber letrar: Sikur t'isha djale, Kapiteni pesembedhjete vjeqar, etj..
deshira qe kisha kur isha femije: te behem aktor, te jem dikushi
cfare deshiroj te bej tani: te logjikoj edhe me shume
genjeshtra me e madhe qe kam thene: te medha nuk me kujtohet ndonje, e as te vogla nuk me kane mbetur ne kujtese
gjeja te cilen nuk do doja ta humbja kurre: besimin ne Zot
gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete: devijimin nga e verteta
nga dashuria ime e pare kujtoj: Veten time veten si budalla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ***TEST #2***   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
***TEST #2***
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
{*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} :: {*_*} BISEDA DHE DISKUTIME {*_*} :: TEMA SHOQERORE-
Kėrce tek:  
Tema Fundit
» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:10 pm nga Hapesira

» DANO KU JE :P
Mon Jun 10, 2013 1:09 pm nga Hapesira

» Thenie te mencura!
Wed Feb 13, 2013 2:18 pm nga nida n

» cheap football jerseys cheap hockey jerseys cheap authentic jerseys
Mon Mar 26, 2012 12:29 pm nga af1013

» nhl store cheap authentic jerseys authentic nfl jerseys
Fri Mar 23, 2012 4:13 pm nga af1013

» The amount the woman repays: Nike air jordan manages to lose £2million per twelve months so that you can the girl's extensive directory of exes
Wed Nov 16, 2011 5:29 am nga zhiaiwudi42

» Ohio's message for Obama in 2012
Thu Nov 10, 2011 5:38 am nga sumtwo

» Official: Trustees' Support for Paterno Eroding
Wed Nov 09, 2011 4:50 am nga yidiandiana

» Decertification would put 2011-12 NBA season in serious jeopardy
Fri Nov 04, 2011 11:02 am nga youxieshi

» Dollar hits 3-month high on yen as Tokyo steps in
Mon Oct 31, 2011 12:13 pm nga Swinderman

» Pujols powers Cardinals with three home runs
Tue Oct 25, 2011 5:12 am nga weishinia

» Fighting For Redlands
Fri Oct 21, 2011 5:15 am nga qiheitiann

» Klinsmann looking at long-term changes for US
Wed Oct 12, 2011 1:03 pm nga anylove

» hej ka njeri ketu
Mon Aug 29, 2011 12:05 am nga Hapesira

» Canada From Imitrex Pharmacy 20
Thu Aug 04, 2011 4:59 pm nga Vizitor

» Hplc Caffeine Plasma
Wed Aug 03, 2011 1:28 pm nga Vizitor

» jenny mccarthy hardcore video
Tue Aug 02, 2011 12:35 pm nga Vizitor

» Free Cheap Jerseys Shipping Nfl
Mon Aug 01, 2011 5:56 pm nga Vizitor

» Zolpidem Drugs Other
Sun Jul 31, 2011 6:05 am nga Vizitor

» xhelozia..
Mon Jun 27, 2011 8:50 pm nga tani

» poezi dashurie
Fri Jun 03, 2011 5:36 pm nga tani

» Poezi dashurie italisht!!!!!!
Mon May 30, 2011 5:44 pm nga tani

» Formoni nje fjale me shkronjen e fundit te fjales siper..
Wed Mar 16, 2011 12:59 am nga milan86

» Pytje -Pergjigje
Wed Mar 16, 2011 12:56 am nga milan86

» UNE TE JAP...TI ME JEP...
Wed Mar 16, 2011 12:50 am nga milan86

MENU
Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Portokalli
SmS Falas
Media
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Shkarko ketu
Programe Falas
Libra_Elektronie
Msn
Mozilla
Yahoo Mesenger
Paketa Adobe
Mirc
Counter Strike
Fjalori Elektronik Shqip
Mp3
Fjalore
Fjalor_Shumegjuhesh
Anglisht_Shqip
Shqip_Gjermanisht
Revista One
Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 208 mė Sun Feb 13, 2011 3:07 pm
Top posters
shaban cakolli (3712)
 
bukuroshja_dr (3264)
 
Dano (2691)
 
shefe (2005)
 
vl_girl (1575)
 
GOTIKA PRESIDENTJA E DALL (1542)
 
bianka (1499)
 
NeighbouR (1453)
 
patrokli (1423)
 
CocaInE (1329)
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of {*_*} InTeReSaNtI {*_*} ShQiP {*_*} on your social bookmarking website